Допоможіть з вибором бойлера, прошу поради

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем gordblues, 7 вер 2017.

  1. gordblues

    gordblues New Member

    Доброго дня!
    Прошу поради, хто має досвід в цьому питанні: така ситуація - в старій квартирі в ванній стоїть газова колонка (якщо правильно розібрав модель - то ГВС-18, чи щось таке), почала капати, їй років 10 як мінімум, служила добре, але час прийшов, як кажуть.
    Ремонтувати не бачу сенсу - все одно за пару років треба буде міняти.
    Одні спеціалісти порадили поставити компактний електричний бойлер на воду. Але є один нюанс: ця колонка у ванній, а в кухні стоїть газовий конвектор на опалення (не такий старий, десь років 5 йому), і друга думка - поставити тут в кухні подвійний підігрівач на опалення і на воду.
    П.С. вибачайте, де по термінах вказав не правильно, але ситуація приблизно така

    Буду дуже вдячний за думку людини, яка розуміється
     
  2. Ledydy

    Ledydy миється в бані

    я б подвійний підігрівач обрала
     
  3. Dukun

    Dukun New Member

    У нас бойлер стоїть в туалеті, він підігріває воду і у ванній і на кухні. Думаю що краще поставити накопичувальний бойлер ніж проточний нагрівач, хоч він і займає багато місця. Декілька моїх знайомих вже поміняли проточні водонагрівачі на накопичувальні, кажуть - не практично. Тим більше зараз є плоскі бойлери, типу таких як цей Бойлер Atlantic Cube VM 50 S3 С: продажа, цена в Киеве. водонагреватели, бойлеры, колонки от "Бойлер Маркет" - 603503259. Раджу придивитися до таких бойлерів. Але якщо вибирати із Ваших двох варіантів, то звичайно краще подвійний нагрівач.
     
  4. irinabelaya

    irinabelaya Member

    по бойлеру, скажу вам з свого досвіду, якщо по брендах то АТЛАНТІК вибирайте, якщо не знаєте де куплять то ось https://activeclimate.net/uk/category/bojlery-dlya-vody/ а саме головне, щоб бойлер в вас працював довго то треба його чистить і робити переодично обслуговування
     
а де твій аватар? :)