Домашні улюбленці

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем Gabriella Popovich, 25 вер 2014.

  1. Доброї пори дня, не знайшла відповідної теми на форумі, то ж створила нову. Хотіла запитати вас, можливо хтось знає дійсно хорошого ветеренара (не просто ветеренара, а дійсно розумного).
    А то, на превеликий жаль, маю поганий досвід з одним львівським ветеренаром, який провів неправильне лікування котика, що свого часу мало дуже погані наслідки.
    То ж, якщо знаєте хороших фахівців, напишість, будь ласка, контакти. Дякую!
     
  2. Krimchak

    Krimchak Active Member

    Тобто тема про ветерiнарiв, а не про домашнiх питомцiв?
     
  3. shulika

    shulika Member

    Можу порадити де придбати різні препарати для домашніх улюбленців http://korm.com.ua/sobaki/drugie-veterinarnie-preparati/ . Я замовляв там дуже багато речей в тому числі і препарати, які рекомендували ветеринари в разі хвороби собаки.
     
  4. LMV

    LMV Well-Known Member

    Барбарійські смугасті миші

    [​IMG]
    Ой!Які красиві мишки!Умене живе багато мишок, але таких ще нема.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Азеесійський звичайний щур

    Відрізняється від інших подібних гарною худенькою фігуркою і не балована, прутка і симпатична.
    Найближчі родичі - церковні та, як не дивно, олігархічні, бо там самім завжди мало( Хоча і серед них є гламурні, як пани живуть)
    Полюбляє нищити російський сир і смакувати українське сало, грати горішками і лізти де є цікаве . [​IMG]
    На контакт йде не дуже, на відміну від інших улюбленців, бо може їм не так приділяють уваги, як кішкам та хомякам. Та вони так само люблять одне іншого, своїх діточок, і набагато розумніші і витривалі, ніж людство, а серед людей також є щури. І чим ближче до влади, тим вони більше мають щурячу поведінку. Всі попершу хочуть робити добро і битися зі злом, але бій триває до першого хабаря.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 7 лип 2019
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вчора купив корюшки. Дай, думаю, спробую. Петербуржську...
    [​IMG]
    Нічого так, смачна. Нагадую мойву ззовні, тільки ніжніша, без привкуса мойвиного.
    Виявляється, що крім колюш(ч)ки є ще корюшка, яку можна споживати.
    Може і цю можна, але голки у неї що треба... У одних три, у других 9. Здається їх продають сушені, або схожа така, маленька. Якось брав до пива. Ото як вп'ється голка у ясна, то больно(
    Але не про рибу мова...
    Їм і бачу, що стежать за мною...
    [​IMG]
    Кинув рибячі голови. З'їло...
    Хапне і назад...
    - а ти не лопнеш?
    Каже, що він не один.
    [​IMG]
    - А що , маєш подружку?
    - еге ж...
    - то занеси овсяних пластівців їй. Якщо сподобаються, то нехай приходить, пригощу. Сьогодні день святих Косми і Деміана, які робили, тобто врачували безкоштовно, як кажуть , були безсрібники... Всі можуть такими бути, але не хочуть, бо світ такий. А світ такий ми робимо самі...
    [​IMG]

    Привів. Наїлися. Але що б не переїли)
    [​IMG]
    А чи насправді можливо так жити, щоб всі були у мирі і щасливі? Допомогали одне одному і розумілися?
    [​IMG]
    А потім запитав: а кота боїтеся?
    Ті з переляку одночасно шуганули в дірку і застрягли, тільки задниці стирчать та хвости мельтішать. Крику та гвалту наробили) і мене розсмішили.
    Згадав, як робив мультика про Пушка і Дружка, та переполох мишачий. Трішки десь залишилося від того десь на флешці, бо комп здох(
     
    Останнє редагування: 14 лип 2019
    • Подобається Подобається x 1
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Такий розмір на Камчатці називають корюшка-пузінок.
    Просто "корюшка" - то см 25-30 в довжину.
    А ще більша - то вже "зубатка" називається.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То добре, що знаєте... А чому не сказали, що свіжа риба пахне свіжим огірком? Особисто я не відчув його в замороженій рибі. Тобто, це означає згідно статті, що риба не була заморожена свіжою (
    Я тільки пробував харіус, коли батько привозив харіус з Певеку, де вчився на бурильщика. Харіус буває різним за виглядом, але пахнуть огірком точно всі. Ми навіть їли рибу трохи замерзлу, бо на півночі самі знаєте, як хочеться чогось свіжого. Хоч згадати по запаху)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сьогодді знайшов куряче кубло в сараї з яйцями молодих курок.
    31 серпня 2020 вилупилися, а с середини лютого почали нестися помаленьку. Потім менше стало. Гадав, морози та неосвіченість молодих курок зіграли роль...
    І от, на тобі!
    [​IMG]
    Як мені подобається таке знаходити!
     
а де твій аватар? :)