Дивізія "Галичина"

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем Воланд, 24 кві 2009.

  1. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Абсолютно.
    А ось кацапськії витівки за 2009 рік у цій гілці виглядають просто ганебно. (Позорно то єсть.)

    Треба було їм іще тоді про це казати.
    Ну, можна й зараз нагадати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    На Львівщині вшанували пам’ять загиблих у «Бродівському оточенні»
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Обраний народним депутатом України від партії "Слуга народу" блогер Макс Бужанський, який не любить Майдан і сумує за СРСР, звернувся до міністра оборони Степана Полторака з вимогою пояснити участь військовослужбовців ЗСУ на перепохованні останків воїнів Першої Української дивізії "Галичина" Української Національної Армії.
    Джерело



    Max Buzhanskiy

    28 липня о 21:12 ·
    Рішенням міністра оборони України Степана Полторакв призначена службова перевірка
    Джерело: Перезахоронение воинов: Бужанский возмутился перезахоронением бойцов СС Галичина (30.07.19 15:49) « Суспільство | Цензор.НЕТ
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дєдиваєвалі...
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Про це ніхто у нас не знав і ніякі новини не показали, чого тут такого вагомого? Хто про це кричав - Скабєюшка на своєму шабаші і заскавулів вата ватяна Бужанський.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. maHnat

    maHnat Active Member

    Лаптєподобний Бужанський - то не дивина. Вонго таке завсігди було, промосковитське. А от реакція Полторака - доволі цікава: не захтів одразу поставити на місце цього псевдоісторика (бо ж воно вказало в запиті "на перезахоронении останков солдат 14й дивизии Ваффен СС" - то ж міг одразу відшити його з посиланням на те, що вони були по прикінцевому факту вже вояки 1 Дивізії Української Національної Армії). Але обережно так, "ми вивчимо питання", бо ж сам ніц не розуміє в ньому.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Героям слава!

    Відійшов у вічність ветеран дивізії "Галичина" Іван Мамчур

    View: https://youtu.be/nlknyh4SBhQ
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Героям слава!

    У Калуші відкрили меморіальну дошку діячу ЗУНР Дмитру Паліїву - Галичина

    Дмитрó Палíїв (17 травня 1896, с. Перевозець, біля Калуша — 19 липня 1944, під Бродами) — політичний і військовий діяч, один з організаторів повстання у Львові 1 листопада 1918 р. У 1920 р.— один із засновників УВО і член її начальної команди. Співзасновник Української Партії Національної Роботи, редактор її органу «Заграва». Ваффен-гауптштурмфюрер СС[3]. Член ЦК УНДО, посол до польського сейму, в'язень польських таборів.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Героям слава!

    16 листопада, святкував свої уродини вояк дивізії "Галичина", учасник боїв під Бродами, багаторічний в'язень таборів ГУЛАГу Йосиф Равлик.

     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Бужанський теж такий історик знайшовся. "Галичина" не була засуджена Нюрнберзьким трибуналом - вона мало воювала, більше була в запасі (чи як це називається?)і нічого звірячого не чинила.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Галичину не судили, тому і не була засуджена.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дєдиваєвалі...
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    За своїх дідів не скажу, бо не знаю.

    А стрико мій воював. Бійцем в Червоній Армії. Останній бій в Карпатах. Лежить в Європі з 44 року, навіть не знаю де.

    І двоюрідний стрико /є таке звання?/ воював. Воїном УПА. Останній бій біля Любіня, в кінці 40-х поч 50-х. Лежить на сільському цвинтарі. Знаю де.

    А вуйко мій не воював. Бо був зв"язковим УПА. Лежить в Підкамені. Знаю де.

    Героям слава!

    зі

    О, Дмитро, Степан і Іван повернулися на другий бік.

    ззі

    @VasMT, а Ваші Дєдиваєвалі...?
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    По мамі, пішов в 41-му, поранений в кінці 44-го, помер 9 травня 1945-го року від ран. По батькові забрали в 44-му. Коли вибили німців з заходу України. Повернувся в 46-му. Вбили в 46-му.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Хай з Богом спочиває.

    Трошки проясняється...

    зі

    ну а Ви як там?
    Двортер"єр Вас зустрів?

    VasMT, 12 кві 2020
    #341
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Двортер‘єра побачу через шість-сім місяців. Зараз під Чугуєвим на карантині, потім на схід. Донецький напрямок.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    @Silver bullet, що за вітри у вас? Як в Казахстані, вітер і пісок в харю...
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Згадати не можу, а шукати лєнь
    Кітка мусет Хунта.
    А двортер‘єра кличуть Сєпар, нє?
    Чи я щось знову путаю?:scratch_one-s_head:

    зі
    н-да, шість-сім місяців...
    А вони беруть і кажуть..


    ззі

    Доброго ранку всім.

    [​IMG][​IMG]
     
а де твій аватар? :)