Діброва - тисячолітнє місто попередник Львова

Тема у розділі 'Історія і видатні місця Львова', створена користувачем Kozak z Dibrovi, 22 вер 2016.

 1. manur

  manur Well-Known Member

  Готовий погодитися, йно ше мені вповідьте, шо то є "постинг". Прошу ласкаво.
   
 2. Ворон

  Ворон ПТН ЗДХ

  Одін повісив рахманів догори ногами ще 75 тисяч років назад. Так-що триндить "козак". Нічого вони ві Львові не будували і не могли будувати.
   
 3. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Як видно з обговорення, львів'яни не цікавляться поглибленням історії свого міста на тисячу років!!!
  Хоча для цього є усі підстави та великий фактичний матеріал!

  Звідки таке рідкісне небажання знати історію своєї землі?
  Звідки ці анти історичні тенденції?
  Звідки таке безпам'ятство?

  І про дописи...
  Рідко який стосується теми. В основному пусті розмови про щось інше.
  А тема, нагадую, носить назву - Діброва - тисячолітнє місто попередник Львова

  [​IMG]
   
 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Історією, а не байками.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Пане Мих, це у вас у голові єзуїтські байки...

  Ось цитата зі статті Наукового товариства ім.Шевченка до 750-річчя першої писемної згадки Львова, яка носить назву "Археологія найдавнішого Львова" (Археологія найдавнішого Львова | Наукове товариство ім.Шевченка).

  Цитата:
  "...Довкола Знесіння і Високого Замку простежуємо потужний пласт старослов’янських топонімів. Так, урочище „Світовидове Поле“ на вершині хребта над церквою Вознесіння своєю назвою зобов’язане, мабуть, давньослов’янському божеству Світовиду, описаному Саксом Граматиком..."

  Матеріал про Світовидове поле та його археологічне дослідження на Високому Замку у Львові -
  Світовидове поле - Wikimapia
  Дослідження вела група археологів у 1985-87рр. Розкопки не були завершені через трагічну загибель керівника експедиції Олександра Овчіннікова...


  [​IMG]

  (Карта археологічних досліджень Світовидового поля у Львові)

  А ось що говорить сучасна археологія про слов'янську добу (0 -1 тис. до н.е.) на просторі навколо Високого Замку:
  У центрі Львова археологи знайшли поселення давніх слов’ян
  ФОТОФАКТ: У центрі Львова археологи знайшли поселення давніх слов’ян
  Археологи знайшли у центрі Львова поселення давніх слов’ян (ФОТО)

  [​IMG]
  (Розкопки у центрі Львова)


  То хто не бачить, і не хоче бачити, давньої історії Розточчя?
   
  Останнє редагування: 4 жов 2016
 6. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  У інтернеті з'явилась звістка про екшн...

  Мова йде про зйомки бойовика - "Король Данило".
  Львівський режисер Тарас Химич наважився зняти пригодницьку стрічку про криваві діяння "галицького короля-католика", відомого клятвопорушника, завзятого зрадника віри та православного світогляду.

  Якщо приймати на віру офіційний тизер та заяви режисера - це буде яскраве відтворення кривавих подій, які Данило чинив проти власного народу, проти православних духовних Отців, проти росів та слов'ян Розточчя, Прикарпаття та Волині, палячи і нищачи усе навколо, на догоду Ватікану, у спокусі вивищення та жадібного збагачення, у бажанні якнайшвидше стати католицьким королем.  Що бачимо у продемонстрованому відео?

  Подобу затятих "вікінгів"! Звірине ричання вбивць та кровожерливих нелюдів! Личини затятих папських та орденських головорізів!

  Зрозуміло, перед нами ті з Данилових найманців, хто за гроші католицьких орденів, за настановами кардиналів, нищив усе слов'янське ВОГНЕМ І МЕЧЕМ, палячи на Високому замку місто Діброву, вбиваючи православних волхвів та Рахманів у їх обителях, рушачи першооснову майбутнього українства!

  З реклами та виступів режисера не зрозуміло тільки одного, яке його особисте відношення до короля-зрадника - відвертого слов'яновбивці, порушника законів Прави, того хто підняв руку на святі місця Розточчя?

  Постає і інше запитання.

  Коли в Україні з'являться фільми не про зрадників та запроданців, а про героїв, які всупереч "королям данилам" усе ж будували нову світлу державу - Україну 14-17 століть, Україну православну та козацьку?!
   
  Останнє редагування: 9 лип 2017
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 7. iso

  iso Well-Known Member

  Аж на душі посвітліло. Така рідна-рідна риторика радянських часів.:good:
  І апогеєм цієї будови була хмельниччина. І ці благоордні лицарі в крові потопили українські і польські містечка до ноги вирізаючи католиків, уніатів, жидів. А за допомогу татар, розплачувалися з ними своїм же, православним людом, дозволяли забирати в ясир тих же православних селян. Дике поле, а не державу, вони збудували, на Руїну перетворили Україну. І на зевершення кинули до ніг Москві.
   
 8. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Шановний iso, не плутайте грішне з праведним!

  Ще великий Шевченко у бесмертому "І мертвим і живим..." писав пророчі для кожного українця слова -
  «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля!»

  І не папам і магнатам, шляхті та масонам, царям та московському дворянству, чужинцям, що вдерлися в нашу хату, вирішувати як жити українцям на своїй землі.
  Як і не їм вирішувати яку прабатьківську віру сповідувати потомкам. Та чи шанувати справжнім українцям Праотців Розточчя, що збудували на Високому Замку величний Рахманський центр, а навколо нього місто Діброву!
  І як не їм визначати ставлення українців до руйнівника тисячолітніх слов'янських, українських святих - до католика Данила!

  А тому соромно розносити ворожі побрехеньки про нелюдськість та варварство українців 17 століття, козаків та селянин, захистників Прави, оборонців своєї землі та волі, які боронили свій край та віру від підступних зазіхань єзуїтів, масонів, орденських лож, адептів ідеології закріпачення вільного українського народу!

  Чи ви, пане, не з щирих українців?

  Стосовно ж перекрученої історії України, переповненної псевдогероями на зразок короля-католика Данила, або єзуїта-шляхтича Зиновія-Богдана Хмельницького, інших численних відступників та зрадників свого народу у 17-18 століттях, які приймаючи орденство та масонство заповзято клали до ніг Ватікану і Варшави, а потім Петербургу і Москви, понівечину їх жадобою та війнами Україну, то раджу прочитати матеріал -

  "Слов'янський світогляд та яхи - війна проти просвітлення"
  Слов'янський світогляд та яхи - війна проти просвітлення.

  А Руїну зробила та сама покатоличена та змосковщина шляхта, зрадники українського народу, які піддались спокусам та брехні ідеологів заходу і сходу, єзуїтів та масоні, дворянства та царедворців, відмовившись від опори на народ, поставившись до власного народу як до рабів!
  І шлях у цьому напрямку їм показав
  "король" Данило ще у 13 столітті, спаливши святиню на Високому Замку, потопивши у крові роські міста і села!

  Так що не перекладайте проблему з хворої голови на здорову!

  [​IMG]
  Рис. Колесування ворогами українських козаків та селян
   
  Останнє редагування: 11 лип 2017
 9. iso

  iso Well-Known Member

  Ви вже вирішіть, до чого закликаєте - до прабатьківської віри, а це Перун, Дажьбог, Ярило і іже... чи прославляєте козацьку православну Україну, потомків тих зрадників, що палили і пускали водою богів, яким поклонялися наші предки:scratch_one-s_head:
  Ви вгадали, я не з них. Я із звичайних українців. І чистотою крові похвалитися не можу, якщо вас це цікавить. І предки мої були ненависними Вам зрадниками-католиками, (східного обряду):dntknw:
  А щодо
  то по перше, це не побрехеньки, див.літ., а по друге...як писав великий Шевченко у бессмертній "І мертвим, і живим..." "великих слів велика сила, та й більш нічого..."
   
 10. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Тобто ви, пане iso, уніат?

  Тому не дивно, чому захищаєте єзуїтів, масонів, представників орденських лож - душителів України, та не приймаєте давнього українського світогляду по Праві (Божого закону), власне правдивого православ'я наших предків (того самого східного обряду), з яким намагаєтесь воювати, виправдовуючи руйнування тисячолітньої православної святині на Високому замку королем-католиком Данилом.
  Проте, вповні розумію, чому стається саме так. Це наслідок засилля іноземних ідеологій сходу і заходу на протязі трьох останніх сотень років на землях України, брехливої інформації про слов'янських та українських предків, яких антиукраїнські сили змальовують примітивними та дикими...


  Тому не є надто дивним, що ви, пане iso, не розумієте різниці між давнім православ'ям (Рахмано-волхвівською системою, вірою у Праву, власне східним обрядом) і псевдоправослав'ям (перунізмом, одинізмом, неоязичництвом), які у різних формах насаджує Україні Москва, завзято втішаючись швидким поширенням такого блуду Україною (про це писав на цьому форумі у темі - Псевдослов'янізм у гібридній війні проти України ).

  Схоже на те, що ви так і не читали пропоновану для ознайомлення статтю про слов'янський, давній православний світогляд, та боротьбу ворожих адептів сходу і заходу зі слов'янськими державами періоду 1 тис. н. е. на землях України - Слов'янський світогляд та яхи - війна проти просвітлення.

  Очевидно, що ви ніколи не цікавились і давніми слов'янськими державностями на теренах Украни, історією праслов'ян, які нещадно нищились як Ватіканом та Варшавою, так і Петербургом та Москвою.
  Тому щиро раджу вам, iso, прочитати в інтернеті хоч щось про давні держави слов'ян-українців у 1 тисячолітті н. е.
  Хоча б ось тут:
  http://sviatoiar.uamodna.com/
  Слов'янська історія

  [​IMG]

  І про Шевченка та унію...
  Ось слова великого Кобзаря -

  Ще як були ми козаками,
  А унії не чуть було,
  Отам-то весело жилось!..

  Тарас ШЕВЧЕНКО
  "Полякам" - Polyakam

  А чи відомо вам пане iso те, що населення Польщі, до приходу і вивищення у 12-13 ст. над ним східних яхів (ляхів, шляхти) та агресивного запровадження католицизму, теж було православним (східного обряду) і шанувало Праву?
  І головний Рахманський центр цього населення знаходився на пагорбах, де пізніше виникло місто Краків?
  Чи не цікавий це факт орденської експансії Ватікану на слов'ян центральної Європи, який мав початки у 9-10 ст. н. е.?
  Усе чисто по папськи - ВОГНЕМ І МЕЧЕМ !!!
  Так що західні слов'яни - перші жертви антиправославних адептів у кардинальських мантіях!
   
  Останнє редагування: 12 лип 2017
 11. iso

  iso Well-Known Member

  Я католик український східного обряду, якщо це Вас так цікавить.
  І ще. Ви пишете про прадавніх славян, про релігію і богів предків. І одночасно про православя. Книжка пише, що внаші предки сповідували язичество. Аж поки мечем і вогнем князі Київські на посадили на Русі християнство грецького обряду (правда, такий момент, на час християнізації Русі і Візантійська, і Римська церква були єдиною церквою, але то інша тема)
  Так прохання пояснити , але без багато буков, де там місце святим отцям рахманам, їх Божого Закону, хто його сповідував? Чому їх віра - істинна, а інші - ні. І в чому брехливість інформації про слов'янських та українських предків,
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 12. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Це щось цікаве - католик східного обряду (тобто католик-православний!).

  Але мова про інше...
  Ви, iso, поспішаєте з відповідями, так і не прочитавши запропонованих статей.
  А там усі відповіді на ваші запитання!

  [​IMG]

  Але, коротку відповідь дам:
  Православ'я - це світогляд, якому десятки тисяч років (!!!)
  Він не релігія - він знання світоустрою та законів Прави, Яви, Нави.

  Права - закон та ієрархія Світлого Ірію, духовної та Божественної частини Всесвіту, закон Творця Всесвіту!

  Тому, Рахмани та волхви, слуги Творця - Праві служили, Праву відали, Праву славили (були православними)!
  Служіння Творцю та його закону, Праві, і є тим східним обрядом, якого не знають ні католики, ні ті, хто кличуть себе православними!
  До його збереження на протязі десятків (!) тисяч років не приклалися ні Візантія, ні Рим, ні Київ, ні Москва, бо є молодими та заідеологізованними утвореннями, як і сформовані ними релігійні системи.

  Ці релігійні системи, як школи різних часів, мали б вчити законам та ієрархії Прави та світобудові і світоустрою...

  Проте, не роблять цього!
  Бо не мають священних сакральних знань. До того ж у боротьбі за владу, повбивали, спалили та порозпинали усіх давніх учителів, які намагались навернути народи до знань Прави (у тому числі і Ясуня - Ісуса Хреста), а за два тисячоліття знищили тисячі Рахманів та волхвів у Європі та Азії.

  Декларуючи свою "вселенскість" - вони насправді стали проти Прави, проти
  правдивого знання світоустрою, проти Божого знання, яке з Ноєвих часів (а це 77 тисяч років !) несла рахмано-волхвівська система.
  Вони заповзято раділи згортанню цієї системи у 17-18 століттях, найперше у її давньому осередку, в козацькій Волині-Україні, бо корчували корінь українського народу, ламали його духовний стрижень!

  [​IMG]

  З огляду на сказане впевнений - українець це той, хто Праві служить, Праву відає, Праву славить!

  Зрозуміємо це - будемо мати міцну українську державу. Не зрозуміємо - станемо служками ідеологів заходу або сходу.
  Хоча оголошений Біблією прихід армагедону не допустить ігнорування закону Божого, закону Творця...

  Ще раз пропоную, пане iso, не поспішати з відповідями та перечитати пропоновані статті:
  Слов'янська історія
  http://sviatoiar.uamodna.com/
   
  Останнє редагування: 12 лип 2017
 13. iso

  iso Well-Known Member

  А як перекликається православя десятитисячного віку з християнським православям, Ви так і не відповідаєте.
   
 14. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Пане iso, я усе ж закликаю вас перечитати запропоновані статті -
  Слов'янська історія
  http://sviatoiar.uamodna.com/

  Але, найперше, перегляньте тему у якій знаходимось, особливо її сторінки 2, 3, 4.
  Бо питання хрестиянства (форма православ'я) та християнства (католицизму, візантійства, "русского мира"), та їх стосунків, уже розглядались -
  Діброва - тисячолітнє місто попередник Львова
  Діброва - тисячолітнє місто попередник Львова
  Діброва - тисячолітнє місто попередник Львова

  Проте, дещо повторю.
  Хрестиянство - є формою православ'я останніх тисячоліть (від Хреста Отця Господа).
  Воно частина давнього Рахманства та православ'я, справжньої віри предків, яка має на Землі десятки тисяч років.
  Це знання які, від часів руйнування темним рахманського (хр
  естиянського) просвітництва (з 17-18 століть), недоступні загалу. Воно проповідує перемогу Прави, друге пришестя Сина Господнього, Хреста, нові часи та суд Божий.
  За волею Отця Господа будує світ вільних від нечисті людей, світ вільної волі, світ люблячих Отця Господа та Праву людей (тих хто шанує Праву).
  Не визнає людей рабами, а лишень синами та дочками, дітьми Творця, які створені по його подобі!

  [​IMG]

  Фото. Давні православні слов'янські хрестики з Волині

  Християнство - замаскована форма книжницького, єзуїтського, масонського, папського, візантійського, "русского".
  Ховається за подібністю звучань з першим. Має інший зміст (сакральну абревіатуру), як і темну духовну направленість.
  Проповідує прихід мессії - Хр
  иста, який має зовні лукаво виглядати як Хрест Отця Господа (якого зрадники віри розіп'яли і вбили).
  Планує панувати над землянами, перетворивши усіх на духовних
  рабів, рабів "божих", де "богом" буде не Творець, а мессія Христ.
  Недоступні їм знання Прави підміняє широкою ритуальністю, окультністю, магічними та вампіричними діями (ритуальним випиванням крові Хр
  еста, поїданням його плоті), проповідями до невільних - рабів "божих".

  [​IMG]

  Фото. Масонський хрест католицького типу

  Вповні очевидно, чому землянам, а найперше українцям, потрібні правдиві знання про духовну велич предків, про Вселенський світоустрій - знання законів Прави, Яви, Нави.
  Бо предки українців мали відповідальне завдання - берегти та нести у мир Землі високі знання закону Прави, закону Творця.
  Не виконавши його (через підступність та зраду численних відступників, таких як "король" Данило), втративши рахмано-волхвівську систему, отримали заслужене трохсотлітнє покарання - бездержавність та поневіряння.
  А земний мир, при його матеріальному блиску, опинився на межі повного руйнування і чергової, третьої світової війни, яку він вже не переживе.
  Хіба не відчуваємо цього?

  З волі Творця наступають інші часи - часи широких змін (армагедон, очищення миру), часи бурхливих трансформацій на Землі.

  Тому варто відповісти на такі запитання:
  - Чи зможемо використати свій шанс щоб покаятись і продовжити важку, але почесну справу несення знань Прави у мир?
  - Чи надалі будемо слухати чужинських ідеологів, у тому числі з Риму і Москви, які не знають закону Творця (Прави), не мають зв'язку з Світлим Ірієм, не приймають волі Творця, через що ведуть мир до прірви?

  Задумайтесь над цим...
   
  Останнє редагування: 13 лип 2017
 15. manur

  manur Well-Known Member

  До Вашого відома, Грецька православна церква використовує терміни "син Божий" або "дочка Божа" щодо всіх парафіян. Підозрюю, що й інші православні церкви використовують такі ж терміни.
  То, лиш, російська ПЦ і наші ПЦ використовують термін "раб Божий". Чомусь.....
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. iso

  iso Well-Known Member

  Ви протиставляєте хрИстиянство і хрЕстиянство. Перше то зло. а друге - благодать Божа. Тоді поясніть Ваше
  Бо Україна православна і козацька, яку будували в 14-17 ст, була саме православна хрИстиянська
  (І не пишіть так багато буков. Просте питання просить просту відповідь).
   
 17. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Пане manur!
  Сказане вами не є виправданням для цих церков... Чому?

  До вашого відома усі вони завзято виконують ритуал проскомідії та євхаристії - інсценування вбивства Хреста та приготування з нього причастя (крові та тіла Хреста - у вигляді вина і хліба).
  Питається, що це за ритуальне вампірство? Що за єгипетська магія? Що за сатанізм?
  Ви б їли тіло свого батька чи матері, та пили б їхню кров після смерті, нібито для міцного "духовного єднання"? Думаю, що ні!

  Чому ж маємо "їсти" Сина Господнього?

  За нього молитись треба!!!

  У правдивому, давньому, рахманському, православному причасті, що збереглося у народних традиціях, обрядовість носить зовсім інший, не кривавий характер, а світлий характер!
  Справжнє православне причастя - це шанування символів на честь Вишніх сил, подяка їм споживанням того, що вони, ці сили, нам дали!!!
  Причастя - це вдячність за надане від Вишніх сил та символічне прийняття дарованого!
  Саме тому гостей завжди зустрічали найдорожчим - хлібом!

  А як було колись?

  У давньому православному причасті були три компоненти:
  1. зерно або хліб - символ подяки від Творця;
  2. узвар з сухофруктів (сік) або виноградне вино - символ подяки від Хреста, Сина Господнього;
  3. мед - символ подяки від Духа Святого.


  Усе разом це - кутя!!!

  [​IMG]


  Та сама кутя, якою українець зустічав Різьдво нового Кола Року, великі Православні Свята, яку ставив у центр столу на поминальні дні, на Рахманський Великдень, Великдень-Паску, Покрову, на усі похорони, дев'ятини, сороковини, поминки (колове, коливо, поминальна страва).
  Саме кутя, у купі з молитвами і восковою свічкою - були і є тим правдивим обрядовим та світлим причастям, у якому православні дякують Вишнім силам за підтримку, славлять Отця, Сина і Духа Святого, та запевняють їх у своїй вірності!

  Ця традиція правдивого православного причастя і нині живе серед народу!

  То чому нині у церквах усе не так?
  Чому примушують пити кров Хреста та їсти його тіло?
  Що це???
   
  Останнє редагування: 13 лип 2017
 18. iso

  iso Well-Known Member

  Ви завжди і все сприймаєте так буквально?
   
 19. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Пане iso, а ви запропонуйте у церкві відмовитись від того, щоб їсти тіло Хреста і пити його кров?
  Тоді і зрозумієте, що до чого...
   
а де твій аватар? :)