День Святого Миколая

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем ert, 1 лис 2016.

 1. ert

  ert New Member

 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 5. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець


  View: https://youtu.be/c4cNnZgMW18

  ЦІКАВЕ

  День святого Миколая: що обов’язково потрібно зробити , а що заборонено

  [​IMG]


  День «зимового» Миколая (день пам’яті цього святого відзначається 22 травня і 19 грудня, тому і називають його в народі – літній та зимовий Миколай) варто почати день з молитви і служби в храмі.
  Вважається, що святий завжди надає незриму допомогою і підтримку тим, хто його просить. Не дарма в храмах у його ікони постійно горить безліч свічок, поставлених прихожанами.

  Обов’язково в цей день потрібно допомогти тим, хто потребує допомоги. І неважливо близька це людина або просто незнайомець.

  Дітям треба не тільки заховати під подушку сюрприз, але і обов’язково розповісти про свято, про святого. До слова, наші предки в цей день не тільки готували подарунки, але ще і влаштовували невеликі вистави про святого угодника, щоб у доступній формі розповісти малюкам про свято.

  Також 19 грудня варто накрити святковий стіл і повеселитися досхочу з друзями. Головне пам’ятайте: стіл хоч і повинен бути багатим, але страви на ньому повинні бути пісними. Адже ще триває Різдвяний піст.
  І неодмінно треба веселитися і радіти. Вважається, що це подарує щастя і мир на весь рік.

  Що заборонено в день святого Миколая

  Не можна сумувати, свариться і лаятися. Це великий гріх – вдаватися до негативу і смутку в таке світле свято.

  Також на Миколая не можна працювати. У тому числі існує заборона і на шиття, вишивки, прання і прибирання по дому. Краще в цей день просто поспілкуватися з рідними, пограти з дітьми, адже саме на це у нас частіше за все не вистачає часу.

  Наші предки також вірили, що в цей день не можна нікому давати грошей в борг, бо піде з дому удача і щастя. Тому відкладіть всі фінансові справи в сторону до наступного дня. І нехай святий Миколай допоможе вам у всьому! З наступаючим святом!
   
  Останнє редагування: 18 гру 2018
а де твій аватар? :)