Перші кроки в торгівлі криптовалютними фʼючерсами

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 165

Якщо ви працюєте з цифровими активами, і хотіли спробувати використати фʼючерси Біткоїн – найпопулярніша криптовалюта для цієї ролі. При роботі з ВТС представлені інструменти використовуються для захисту своїх інвестицій від цінових коливань та заробітку на цінових коливаннях. Перед тим як розпочати торгівлю ф'ючерсами на криптовалюту, важливо ознайомитися з певними ключовими аспектами та зрозуміти, як працюють ці інструменти.

Що варто знати початківцям про фʼючерси?


Перед тим як почати торгувати ф'ючерсами, ретельно ознайомтесь з особливостями роботи ринку криптовалют, включаючи його волатильність, ціноутворюючі цифрові монети, фактори, що впливають на вартість, та інші ключові аспекти.

Після цього слід визначитись, де ви плануєте працювати з фʼючерсами: це високоризикові інструменти, яким необхідна висока ліквідність. Для цього краще за все обирати популярні торгові платформи, наприклад, WhiteBIT чи Binance. Перед початком роботи детально ознайомтесь з тим, як торгувати на WhiteBIT чи іншому майданчику, зверніть увагу на доступні додаткові інструменти.

Основні торгові етапи


Ключовим елементом такої торгівлі є фʼючерсні контракти, які мають власну специфікацію, відображаючи вартість, об’єм активів. Перед початком роботи ознайомтесь з доступними ф'ючерсами, проаналізуйте їхні умови (розміри контрактів, ціни криптовалют), ліквідність та інші параметри.

Розробіть свою власну торговельну стратегію, яка відповідає вашим інвестиційним цілям, встановленим термінам та ризикам. Важливо включити в неї правила входу та виходу з позиції, стратегії управління ризиками та інші аспекти, бо фʼючерси – це високоризикові фінансові інструменти, яким необхідне правильне керування.
  • Починайте торгувати, притримуючись дисципліни, своєї стратегії торгівлі та управління ризиками. Не вкладайте кошти, які не готові втратити.
  • Обережно підключайте кредитне плече до фʼючерсних контрактів. Починайте або з невеликих значень, або вже після того, як зрозумієте природу та особливості представленого інструменту.
  • Для отримання досвіду можете протестувати різні контракти, наприклад, Ethereum-фʼючерси.
При роботі з таким фінансовим продуктом слід приділяти увагу детальному аналізу торгівельних операцій та вивченню звітів, щоб в подальшому корегувати свої дії та досягати як прибуткових, так і інвестиційних цілей. Варто розуміти, що фʼючерс – це інструмент, який потребує дотримання основних принципів обережності та дисципліни з метою досягнення поставлених цілей та результатів.
You need to be logged in to comment