Нове житло — комфортне життя

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 64

Купівля житла — це інвестиція в майбутнє. Придбання нового житла — можливість змінити якість життя.

Деякі покупці надають перевагу вторинному ринку житла: надійний, перевірений варіант. На перший погляд, інвестувати в житло в новобудові може бути ризиковано. Та якщо обрати надійного забудовника, з перевіреною репутацією, у новозбудованого житла значно більше переваг: використання новітніх технологій та матеріялів, сучасне планування, нові комунікації, енергоефективність, зазвичай продумана інфраструктура (наприклад, паркувальне місце, закритий двір, благоустрій території тощо), часто — дешевша ціна (особливо на етапі будівництва).

Будівельна компанія «БудТранс» зводить житло у Львові понад 20 років, при цьому має репутацію надійного забудовника, який не просто споруджує будинки, а й дотримується запланованих термінів. Компанія має всю техніку, потрібну для будівництва, понад 40 співробітників та спеціялізовані робочі бригади, що дозволяє не порушувати встановлених термінів здачі проєктів.

«БудТранс» будує з екологічних матеріялів, зокрема використовують керамоблоки, які не містять хімічних домішок та є енергоефективними. Гасло компанії — надійність із першої цеглини.

Зараз завершують споруджувати житловий комплекс «Весняний» у Винниках. Це буде сучасне комфортне житло за 11 кілометрів від центру Львова, з індивідуальним опаленням, підземним паркінгом, закритою територією, обладнаною системою безпеки. Перші поверхи відведено під комерційну нерухомість, відтак у комплексі будуть усі потрібні для комфорту мешканців заклади. Неподалік ЖК розташований парк, у межах 5 хвилин — садочок та школа.

Обидва будинки на 179 квартир готують до здачі вже у І кварталі 2024 року. Будівництво завершено повністю, на стадії завершення — фасадні роботи та мережі, розпочато благоустрій. На території ЖК «Весняний» облаштують дитячий майданчик, спортивну зону та зону для відпочинку. Комфортні квартири будуть доступні у стані чорнового ремонту, з якісними дверима (металевими, вогнетривкими) та вікнами (з шестикамерним профілем), утеплені пінополістеролом, з індивідувальним опаленням, встановленими лічильниками. Серед переваг також — безшумні ліфти, безбар’єрність (всі входи — на рівні землі).

До кінця січня цього року є можливість зафіксувати ціну 2023 року. Для цього треба оплатити 70% від вартості до 31 січня, залишок — до кінця березня.

Діють особливі пропозиції для військових і медиків ЗСУ та їхніх сімей — знижка 1000 гривень на метр квадратний, додатково півроку розтермінування та спецзнижка 500 грн.

Є можливість розтермінування платежу до кінця цього року за умови 50-відсоткового внеску вартості житла. Компанія не накладає штрафних санкцій за прострочену оплату.

На сторінці bt.lviv.ua потенційні покупці можуть ознайомитися з фото- та відеозвітом із будівництва, з плануванням квартир, розкалькувати щомісячні оплати.

Обирайте житло своєї мрії й замовляйте консультацію у зручний для вас час.
You need to be logged in to comment