Які бездротові навушники купити в 2024 році: Apple AirPods або щось інше

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 89

Бездротові технології сьогодні панують в світі. Особливо це помітно на прикладі аудіотехніки. Молодь не уявляє свого життя без бездротових колонок, які дають змогу влаштувати вечірку будь-де. Але ще більш популярним бездротовим гаджетом стали вакуумні вкладки. Вони під’єднуються до смартфона через Bluetooth та забезпечують неперевершену якість звучання TWS. Тобто справжнє бездротове стерео.

upload_2024-6-21_10-16-39.png

Apple AirPods: мабуть, найпопулярніші навушники у світі


Коли Apple Inc. у 2016 році випустила перше покоління бездротових навушників AirPods, вони стали справжнім хітом. З тих часів вже минуло трохи часу і зараз можна купити декілька серій Apple AirPods, кожна з яких має свої переваги:
 • друге покоління AirPods 2 з поліпшеною автономністю та виразною передачею музики у всьому багатстві частот;
 • третє покоління AirPods 3 отримало адаптивний еквалайзер та відстеження положення голови, завдяки чому виникає враження, ніби музика оточує вас з усіх сторін;
 • друге покоління професійних AirPods Pro 2 – тут ми маємо активне поглинання шумів і режим прозорості, а звук радує своєю чіткістю.
Звісно, навушники Apple AirPods не можна назвати дешевими. Найдешевші нині AirPods 2 коштують більш ніж шість тисяч гривень. А за “Прошки” доведеться сплатити більш ніж 11 тисяч. Але витрати того варті з огляду на переваги цієї бездротової гарнітури:
 1. Ідеальна безшовна інтеграція з iPhone та іншими продуктами Apple;
 2. Дійсно професійне звучання – саме за це аудіофіли полюбляють ці вкладки;
 3. Розумні функції – за допомогою голосових команд ви можете керувати іншими пристроями, системою розумного будинку чи мультимедійною системою вашої автівки;
 4. Автономна робота впродовж п’яти – восьми годин залежно від обраної серії.
Зазначимо також, що Apple AirPods – це модний та крутий аксесуар, який подобається як дорослим покупцям, так і молоді. Маючи його, ви завжди будете в тренді. З огляду на технічні характеристики Apple AirPods пропонують своїм власникам багато переваг і нових можливостей, особливо якщо використовуєте пристрої з екосистеми Apple.

upload_2024-6-21_10-16-59.png

Чи є у Apple AirPods недоліки


Попри всі свої переваги ці навушники мають й декілька важливих мінусів. По-перше, вони створені саме для Айфон. Якщо використовуєте смартфони на Андроїді, багато фірмових функцій AirPods будуть недоступні. По-друге, їхня ціна є досить високою. По-третє, базові AirPods другого або третього покоління не мають силіконових амбушурів, через що можуть вислизнути з вуха.

Які ще достойні навушники є в 2024 році


Якщо переваги Apple AirPods вас не переконали, на ринку можна знайти багато інших варіантів. Так, справжні меломани полюбляють купувати навушники JBL. Це один з найстаріших брендів, що спеціалізується на створенні техніки для аудіо. Їхні дротові та бездротові навушники мають Android та iOS сумісність. А фірмове звучання JBL – це глибокий бас та чіткі верхні ноти.

Samsung Galaxy Buds – не найдешевші, але найкращі навушники для власників смартфонів цього виробника. Вони також можуть похвалитися функціями поглинання шумів та режимом прозорості. Звучання також на висоті.

Якщо ж цікавлять дешевші варіанти, радимо звернути увагу на такі бренди:
 • Xiaomi;
 • realme;
 • AIR MUSIC;
 • OPPO;
 • Huawei.
Купувати навушники краще в магазині офіційного дилера, де покупцю запропонують оригінальні вироби з тривалою гарантією.
You need to be logged in to comment