Viewing blog entries in category: Вибори Президента України

 • Andrij Pazen
  Привіт, друзі!

  Я Андрій. Мені 20 років. Я студент вищого навчального закладу.

  Сьогодні у світі відбувається багато важливих подій – Brexit, демонстрації в Парижі, масова еміграція з країна Африки та Близького Сходу в Європу і тому подібне. Це, звичайно, корисно знати, що відбувається у світі, але я вважаю, що на даний момент в НАС є важливіша справа, яка НАМ під силу. Можна сказати «НАШ обов'язок», про який я ВАМ хочу нагадати.

  Стів Джобс казав: «Все, чим ми є, – це наші ідеї і наші люди. Вставати зранку і йти на роботу нас змушують лише розумні колеги. Я завжди вважав, що правильний підбір співробітників – це запорука успіху в будь-яких справах.» Коротко кажучи це дуже влучні слова для будь-кого, в будь-якій ситуації. Чи не так?

  Давайте ж тоді подумаємо над цим.

  Обираючи CОБІ роботу, МИ задумуємось над кожною дрібничкою, яка буде корисна для НАС: які люди НАС будуть оточувати, навколишнє середовище, в якому МИ будемо працювати - все це може мати вплив на НАШЕ майбутнє.

  Признаймось собі, що НАША країна це такий собі бізнес, який не завжди процвітає, ба навпаки – деградує. Питання в тому, чому ж так? Відповідь звучить дуже просто – НАМ байдуже з ким ми працюємо, НАМ байдуже де ми працюємо, НАМ байдуже на НАШЕ майбутнє, МИ зневажаємо САМІ СЕБЕ.

  Після багатьох соціологічних опитувань великих організацій (Центр Разумкова, КМІС, Рейтинг, СоцМоніторинг, Info Sapiens, УІСД) та звісно, не без власного моніторингу я дізнався про цей жахливий факт – БАЙДУЖІСТЬ, байдужість молодого покоління. Більшості молодих людей абсолютно начхати на те, що відбувається в Україні. Це ганебно, як би образливо це не звучало. Більшість просто вважає, що найпростіший шлях - це поїхати кудись на заробітки. Просто зібратись і поїхати. Поїхати з Батьківщини, поїхати від батьків, поїхати від друзів, поїхати з місця, в якому МИ виростали, залишити все і погрузитись у роль «раба», десь на заробітках. Скажу ВАМ чесно – це зовсім не просто!

  Саме цей факт підштовхнув мене до написання цього посту. Лиш МИ і тільки МИ власноруч обираємо СВОЄ майбутнє, та майбутнє СВОЇХ дітей. Все в НАШИХ руках.

  Повернемось до слів Джобса. Ще раз їх перечитайте. Зараз більш зрозуміло? Сподіваюсь я зумів ВАМ їх пояснити.

  Найближчою нагодою до змін є вибори Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року. То ж підемо та втілимо в життя СВОЇ ідеї, виберемо СОБІ розумних колег, які будуть співпрацювати з НАМИ, які допоможуть НАМ досягнути бажаного успіху!

  Не будьте байдужими – НЕПРОЄВИБОРІТЬ.

  #НЕПРОЄвибори2019

  Facebook: Andrij Pazen
  Instagram: andrijpazen