Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Мою маму після вихідних знов до лікарні поклали....
    А в нас такий аут з грішми повний:sad:тільки за сьогодні в лікарні стратили 500 грн......я в шоці і депресії..........блін!:sad:
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    ну і де то ви бачили....ато я тойво:blush:.....не вкурсі:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Нее, это весна. С крыш капель журчит.:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    вчора був жахливий та важкий вечір.. ніч без сну.. зранку пари.. день почався набагато краще.. але всеодно чекалось щось погане, ніби все ж таки норм...
    прийшла додому, світла нема, нету нема, лягла спати.. :| прокинулась.. як муха сонна ходжу
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Уже видели цунами в Японии?о_О Вот там капельнуло конкретно.о_О
    Смотрел съёмки, даже не верилось, что это натуральные съёмки.
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Вінцям еволюції,творцям власної долі мают бути тоти цунамі в ...е-е-е...озадді.:nea:
    Акурат в самій середині.:sorry:
    О...
    Чєлавєк - ето звучіт гордо(с).:preved:

    ---------- Додано в 17:51 ---------- Попередній допис був написаний в 17:49 ----------

    Нє...:nea:
    А морда красная такая(с) Євдокимов...:preved:
    Ну,нічо...:dntknw:
    Нині дзвонили з ISTV.
    Там я точно тьощу впхаю....:sorry:
     
    Останнє редагування: 11 бер 2011
    • Подобається Подобається x 17
  7. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    сиджу на роботі.... стіл бутилками заставлений.... пепсі... несті.... боржомі... горнятко від какао.... пульт від машинки дистанційного керування... безпосередньо сама машинка дистанційного керування.... і ще велика купа мотлоху... який чекає на моє героїчне зусилля волі.... зібратись з духом та викинути се все добро.... чи не дуже добро....

    переглянув програмку про Ромка.... ген не знаю що сказати.... є ж всякі... ходят по світу.... і як їх земля носить :sad:

    сиділи з шефом 1,5 год пробували запустити ЛайвЗіллу під вайном на Убунті... ніц не вийшло... хоче дрібнософту та й усе....
    та й так... киваюсь...
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    Обезьяна звучит перспективно
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Абізяни просто живуть.
    А хомосапієнси товчут себе п"ятками в груди і претендують на звання "вінців" Божого творіння.
    Страшно дивитись на оті кадри...
    ТСН каже от,в даний момент,що загроза цунамі є всьому Тихоокеанському узбережжю.
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    И не только они...
    Угроза, в той или иной степени, коснется всего водного мира.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мала слухає телєвізор.
    А слухає вона М1 ОTV і теде...
    Тоді спокій в хаті.
    А я нині не маю сил за нею гонити.
    Прогрес є те,що не забагає якоїсь однієї пісні,а слухає все:і рекламу і оті...новини шоу-бізнесу.
    Для Зоряни прогрес.
    А я самашедший.

    Думаю,таки...наближаєцця капець...
    Зрештою,в "Одкровеннях Іоанна Богослова" про то говориться.

    І індуїсти те ж твердять...Каліюга в розпалі...
     
    Останнє редагування: 11 бер 2011
    • Подобається Подобається x 5
  12. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :good::good::good:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Звичний вечір. Син захопив комп"ютер, мені виділив тільки 5хв.
    Намагаюсь пошити дочці плаття. Вчора скачала журнал із дитячими викройками суконь, півдня клеїла лист викройок, а зараз переношу на кальку кожну деталь. Завтра після роботи буду кроїти.
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    У вас така весняна аватарка:give_rose:



    Я така злюща:crazy:Підвечір не було що до роботи,зідзвонилася зі знайомою і поїхала до неї забрати свою вишиванку.
    Так от сіла в трамвай,а білетик мала вже заздалегідь придбаний і до компостера не було як пройти,то я як завжди,попросила щоб закомпостували.Мені передали назад закомпостований білетик,я собі спокійно їду.....і от доїжджаємо до зупинки,на якій мені виходити.....підходять до мене контролери .....я показую білетик....а вона мені каже,ви помилились,це не той білетик....я отакао_О....беремо компостуємо звичайний лисочок....точно....не то:crazy:...здуріти можна,якась холєра пошкодувала 50копійок .....і я через неї була змушена штраф платити(бо щось доводити небуло сенсу:scratch_one-s_head:)
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Шо прікалуєшся?
    Платити штрав, ну ти даєш однако о_О
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє,звичайно...
    Вириватись,зняти крик,йти з контролерами у відділок міліції,писати заяву,збирати свідчення очевидців,почекати,доки працівники міліції проведуть оперативні дії по втановленню дійсних обставин даного випадку...їхати знов з ними,писати пояснювальну....
    Або дати по голові,обматюкати і втекти....а,потім,здалека підскакувати і показувати руками і різними частинами тіла різні жести,тотим контролерам.
    Недавно таке видів біля автобусного заводу....
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Honda

    Honda Well-Known Member

    Доброго вечора!
    а шо сі нині стало з ЛФ? Я не мала чим себе зайняти в поїзді :wacko: Сьогодні поїхала додому, як на диво білети були, бо деколи в вівторок на п"ятницю вже немао_О. Дома тато затіяв ремонт, скоро в хаті появиться камін;)

    Я на першому курсі любила зайцем їхати, а зараз не ризикую;) Бували випадки, шо не пропихалась до компостера, і білетик пробила на наступній зупинці...перед носом контролера :wacko: І вона пристала до мене (а якраз їхала стипендію знімати, тож в гаманці самі копійки) "плати штраф", а я включаю акторку і фантазію. :wacko: Такої їй там понарозказувала.. казала, шо більше, як 4грн немаю і то все копійками (беру висипаю ті копійки їй в долоню) В неї очі о_О Сказала, шо останнє не забирає, дала ще пару білетиків і побажала не попадатись:)
     
    • Подобається Подобається x 13
  18. Honda

    Honda Well-Known Member

    Тре було вискочити на зупинці, показати язика їм.. Немали б за що штрафувати, бо ти була б вже не в громадському транспорті;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    А що мала робити?.....
    тут он Ромко досить доречно написав...
    А ще що цікаво то було десь 19,00-19,30....дивно що контролери були:nea:



    ---------- Додано в 22:56 ---------- Попередній допис був написаний в 22:54 ----------

    Ага:)))...вона в мене перед носом стояла:pardon:....нє...ну можна було застосувати прийоми карате:))(і то не біда,що карате я не володію:))) )
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. hunter

    hunter мандрівник

    в трамваї в кутку споживача чітко написано:
    - якщо пасажир не має білетика або не закомпастував - він має заплатити штраф, АЛЕ
    - якщо пасажир відмовляється платити штраф - максимум що можуть зробити контролери - то вас висадити з трамваю на наступній зупинці
    і ше є така штука - при непокорі пасажара - від штрафу вже нікуди не дінеться (не памятаю як там саме написано...)

    ---------- Додано в 23:17 ---------- Попередній допис був написаний в 23:15 ----------

    і взагалі вони мають виписати штраф, а ти маєш сходити сплатити в контору їхню..
    (при тому записують номер студентського чи паспорта, і звісно ПІБ)
     
    • Подобається Подобається x 8
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)