Звичний день (3)

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alias, 14 сер 2011.

  1. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    Строчу, і строчу, і строчу курсак. отакий звичний день :cry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    А я сьогодні відіспалася, за два дні. Коли добре, хочеться продовжувати мить..., і не просипатися.:) Все завтра беруся за роботу, а то розлінюсь , чого доброго...;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    О!, о_О як кулеметна черга звучить...:mocking:
     
  4. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    Ворог мене не здолає )) 6 тис слів накатано. Залишилась обробка, особисті рекомендації і reference listing :)
    А потім те ж саме, тільки для іншої роботи :crazy:
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Якось незаслужено забута ця тема.Треба витягати її на світ Божий:)
    Приїхала з відпочинку,звикаю до львівських реалій і погоди. Сьогодні цілий день дощить і навіть немає настрою кудись висувати носа з хати. Вчора, незважаючи на дощ,таки висунулась,бо їздила в ощадбанк (взяли в мене бомажки,сказали причалапати 26 вересня за карткою). Потім їздила в гості до найближчої коліжанки,показувала їй фото з моря і ділилася враженнями.Гарно так посиділи:) завтра їду їй помагати,будем здирати шпалери:)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А це через те, що "Добрбалачки" її трохи заміщають.Я б їх взагалі об"єднала б.
    Кажуть, що з понеділка повернеться спекао_О, а від нас вона нікуди й не дівалась
     
  7. Dzintars

    Dzintars Well-Known Member

    Най спека сидить де-інде, мені така погода подобається більше :). Тільки скільки би не спала - сонна ходжу. Ледве стягла себе з ліжка, аби до церкви піти. Цілий день сиджу в хаті і лінуюся. Так та одноманітність дістала, що ну. Одно тішить - зараз сусідок нема, то й сиджу в тиші :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я теж спеку не надто полюбляю.Найкраща погода для мене - від +20 до + 25,сонячно,не надто спекотно,легенький вітерець.Бо сіре небо і дощ навівають сум.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :facepalm: За что Вы их так?


    Это после того как...?
    :mocking:
     
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ну а куди дівкам енергію дівати?:mocking:
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ремонт:) Допомагаю добрим друзям.

    ---------- Додано в 21:56 ---------- Попередній допис був написаний в 21:55 ----------

    І це теж:))) І радше не енергію,а злість:)
     
  12. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Где же Вы раньше были?:sad:
    Я свой так и не закончил... просто остановил.
    Вот оно как, без помощника, бывает.:scratch_one-s_head:

    ---------- Додано в 22:28 ---------- Попередній допис був написаний в 22:09 ----------

    Ремонт - это стихийное бедствие, совершенное группой лиц по предварительному сговору.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. redfox

    redfox Well-Known Member

    итак, у меня сегодня первый рабочий день после отпуска... домой хочется ужасно... а как же в отпуске было хорошо!!! завтра празднуем мой день рождения на работке... с отсрочкой
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    А в нас сьогодні вперше після зими сонячно і жарко! класно )
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Главное, когда клеишь обои, это чтобы не было пузырей...
    Мы тут с другом взяли два пузыря, то такого наклеили... :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Fon

    Fon whom how

    на вихідних дощило, тому бавився в удава- проковтнув антилопу і два дні спав.
    підняв нагрузки на штанзі до 30 кг. але систематично немає як займатись, то алєнь званіт, то тюлєнь.
    а на стадіоні після дощу озеро байкал. прийшов, поглядів на качок і пішов сонний додому. хай би вже хтось на стадіоні на щуратах стоки прочистив чи шо. стіки людей на байдарках не вміє плавати.
    а ще від нудоти найшов вконтакті чувака-геймера і розпитав у нього як нолайн стрілялки іграти. тепер граю за якусь американську бостонську команду. уявляю серед соратників 13-річних нігерів що собі там по скайпу кричать: шут хім! кіл хім! або навпаки, там один неповнолітній, решта пердюхи старі, косять під тінейджерів, клерки і менеджери офісні ))
    думав завести кота, заспівали за британця сірого 500 баксів. сказав - давайдапабачення!
    не знаю куда у відпустку поїхати. підкажіть чи шо.
     
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та куди хочеться туди і їдь(те) :)
    У мене знайомий є (кумів синочок.Жлобіна ще та!) Їздив відпочивати в Єгипет, ось тільки з Чорногорії повернувся..і все сам. Бо за дівчину його жаба душить платити. Якби ж хоч грошей не мав, а то ..... І як йому ото цікаво одному їздити?
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Гадаєте тільки у нас актуальна тема - Де у Львові повії водяться...
     
  19. Да ну, лишние траты. Сколько на курортах женщин, отправленных эгоистами-мужьями отдыхать и скучать, пока те наслаждаются работой и холостяцкими вечерами дома!.. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну не хотелось говорить о женщинах-любительницах. То ли дело о профессионалках...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)