Звичний день (2)

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alias, 13 бер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Так і я роблю,але в даному випадку не допомогло.....Завжди гарно "вискакував", а тут...
    Але нічого їмо без нижньої шкоринки і всеодно смачніше ніж магазинний 100%

    ---------- Додано в 23:02 ---------- Попередній допис був написаний в 22:59 ----------

    Зараз дивлюся Остапа по зіку......

    ---------- Додано в 23:03 ---------- Попередній допис був написаний в 23:02 ----------

    Прогнозують на найближчий час бідосю,такщо "люде наш" не тратьте грошей...
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Щоби їх тратити насамперед треба їх мати. А так як левова частка йде на харчування - треба поступово відвикати від такої шкідливої звички, як їда.
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    тільки тепер прогнозують? А я то думала, що бідося в нас давно
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    дощі будуть?
    чи це про шашлики?
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    kjk гірше,гірше ніж ви думаєте,хоча хто був з голою дупою той так з нею і залишиться,так шо кризи ми можем не боятись
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Остап про шашлики нічого не говорив :sad:Але цей журналіст таки -"каверзний".:good:

    ---------- Додано в 11:28 ---------- Попередній допис був написаний в 11:27 ----------

    Точно! "Нам не страшен серый волк" и даже "баба с косой"....

    ---------- Додано в 11:31 ---------- Попередній допис був написаний в 11:28 ----------

    Я сьогодні мала бути в Ужгороді :girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:...
    Стала 6.30 причепурилась,сніданок приготувала,кухню помила і...І дзвоне чоловік:- я їду з колєгою,бо він там шось ше має везти,ти не вмістишся,точніше я не вміщуся в колєгову машину,бо вона вся загружена,блін я від вчора вже запланувала заїхати в своє любиме Мукачево і нарешті побувати " У Нотаря".Блін!Блін!:sad:
     
    • Подобається Подобається x 14
  7. Andr

    Andr Well-Known Member

    так не залишиться...похудіє:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Locke

    Locke невиправний реаліст

     
    • Подобається Подобається x 11
  9. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Останнє слово допетрала...а 3,14-ні :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Andr

    Andr Well-Known Member

    От і видно, шо погані слова знаєте, а математику - ні :)))
    Але вам то і не треба
     
    • Подобається Подобається x 13
  11. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А-я-яй!!!
    3,1415.... - це число Пі. (Співіддношення між довжиною кола і його діаметром). Підручник з геометрії, 5-й клас середньої школи. :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    куди вже дальше:suicide:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Все це звичайно , дуже цікаво, але нащо сюди ці простині постити? Це трішки інша тема :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    не треба ля-ля, що таке "пі" я знаю,але щоб так написати,то мусить бути вельми "збочена" фантазія.:tongue::tongue::tongue:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    :sad:

    Вчора дійсно був якийсь невдалий день, судячи з дописів в цій темі. Мене теж не оминуло..
    В 7й ранку подзвонила бабця чоловіка і попросила її забрати з вокзалу через 2 год (вона живе в селі, в місто приїжджала раніше до свекрухи або тітки, але ті її не витримують, бо в бабульки вже склероз, вигадує якісь історії тощо; тож тепер ми її до себе запрошуємо, хоч місця мало, та все ж.. ). Чоловік з 6ї ранку працював, не мав часу, я швиденько поробила те, що на ранок запланувала, і поїхала. Пару зупинок не доїхала - чоловік подзвонив і сказав, що баба поїхала до тітки, бо приїхала раніше, а холодно вчора було (+10 вранці), тож не хотіла чекати. Я поїхала на роботу. Через це на 40 хв запізнилась, тож потім на 40 хв довше сиділа. Приїхала додому - ключі забула!! А чоловік на другому кінці міста.. :suicide: Годину просиділа під під'їздом, змерзла, чуть не заснула.. Потім дізналась, що баба вернулась в село і розказала сусіду (від якого до нас дзвонить), що ми погані внуки, бо вона нас 8 годин на вокзалі чекала, а ми не приїхали :suicide: А вона ж в тітки була, дзвонила ж потім від тітки, та і остання підтвердила.. Короче, старість не радість..
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Це точно. Сьогодні моя бабця дзвонила...плаче :sad: Каже , що не знає як жити через таку дорожнечу. Хоч і одержують пенсії з дідом, та скільки там тих грошей ? на ліки третина йде.У діда діабет, у баби теж свої болячок вистачає. Толком допомоги від нас годі сподіватися, бо в самих проблем вище даху..Син її хворий на рак мозку..:sad:
    Зате внук (дядьків син, батьки розлучені) не забуває дзвонити кожного місяця до баби з дідом і просити гроші . Хлопцю 21 рік. Наглий, сволочь!
    З дитинства його не можемо терпіти, бо хитрий, підступний і наглий..Старі йому відказують, а воно все рівно лізе.
     
    • Подобається Подобається x 15
  17. Locke

    Locke невиправний реаліст

    :)
    Приходиться викручуватися, бо писати непристойності негарно та й правилами форуму заборонено, а в даному випадку це сочне слівце якраз найбільш точно передає ситуацію і заміна його більш делікатним синонімом просто не зможе сповна передати всю суть і трагізм ситуації. ;) :)
     
    Останнє редагування: 12 сер 2011
    • Подобається Подобається x 12
  18. Honda

    Honda Well-Known Member

    Пішла сьогодні зранку в ліс, назбирала відро ожин. Буде варення і кекс з ними зараз буду пекти;) Ще знайшла пару грибочків ( і тато приніс їх теж)...треба йти чистити..
    Завтра ще на весілля йду з Коханим, його колега по роботі виходить заміж.
     
    • Подобається Подобається x 13
  19. ovod

    ovod Well-Known Member

    нарешті я вдома...:preved:


    нє....це більше до табору похоже...хоча в назві йде як санаторій...там до 20 років всі.... потім розкажу і покажу детальніше....
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    "явился не запылился"?:mocking:


    Ого!Аж так:scratch_one-s_head:
    Треба йти запасатися:mocking:[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)