Зуби мудрості

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kjk, 28 бер 2011.

  1. Fon

    Fon whom how

    ніколи не розумів як то дешево і якісно одночасно )))) або так або так. особливо викликає слиняву посмішку економія на здоровї ))) а ще більшу посмішку викликає економія на здоровї народними методами. можна в шкарпетки напхати вичавленого часнику, під пахви напхати березові буруньки і зуби мудрості перестануть вас турбувати ))))))))))))
     
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ви на собі пробувли такий метод?
     
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Вирвав свій останній зуб мудрості десь місяць назад.
     
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я знаю що якщо цей зуб мудрості зіпсується до такого етапу щоб витягувати нерв то не будуть а зразу вирвуть!
     
  5. Janua

    Janua Active Member

    К врачу за обезболивающим
     
  6. Markon

    Markon миється в бані

    везе ))
    в мене поки що -1 ))
    хоча вирвали безболісно абсолютно, аж сам не повірив ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Marinny

    Marinny New Member

  8. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    За кордоном майже всі виривають зуби мудрості,оскільки коли вони прорізаються можуть викривити інші,особливо цим методом користаються коли брекети ставлять
     
  9. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Это не так :)
     
  10. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    В ортодонтии удаление выполняют только при невозможности сдвинуть зуб без удаления.
     
  11. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    у мене один зуб взагалі не виріс, а вріс у щелепу. Видаляли з молитвою, чесно. Хірург так і сказав - молись. Сам зуб забрав для студентів, такий він був страшний і деформований.
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я коли виривала 8ірки навіть і не думала що можу так злякатись маленької голочки.Тільки почав колоти,як я в обморок впала)На наступний зуб каже щоб перед процедурую 50 грам коняку випила,а то і 100,не помішає.Так і зробила,правда важче йшло,але якось витримала.Зараз згадую і тішусь що це вже пройшла:mocking:
     
  13. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Ну и наступят мучения, так как анестезия своё действие после приёма алкоголя уменьшает :).
    Не говоря уж, что дышать перегаром на врача - не особо разумно и приятно для него :) .
     
  14. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    а може він любітєль?:drinks:
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так що робити коди лікар сам таку пораду дав.З іншого боку можна зрозуміти,Ви б були на місці хірурга у той момент взагалі мабуть не захотіли наступного прийому зі мною:blush:
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Не перегаром, а свіжачком:tongue::)
     
  17. Yuliankaaa

    Yuliankaaa Member

    Порадьте до якгого лікаря йти, необхідно видаляти зуб мудрості((
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Я можу помилятися, але видається мені, що до стоматолога. До проктолога точно не варто пертися.......
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Yuliankaaa

    Yuliankaaa Member

    якось не дуже смішно!
    я думаю, що всі зрозуміли, що я хотіла почути поради про конкретного перевіреного лікаря ПІБ (а те, що це має бути стоматолог і так зрозуміло та логічно)
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Зуб мудрості - не апендикс, таку операцію вам може зробити навіть стоматолог.
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)