Зуби мудрості

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kjk, 28 бер 2011.

  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Wha-a-a-t? Все, кидаю Англію, їду в Україну!:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    за 50 євро мені пломбували з видаленням запаленого нерва
    видалення зуба має бути дешевше
     
  3. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А в мене один пепріодично починає поболювати. Десь раз в три-чотири місяці. Навіть не зуб, а ясна над ним. Таке враження шо він то пробує прорізатися, то йому стає ліньки і він зупиняється. Вле вже чуток навіть видно. Так ніби ясна над ним трохи розішлися.
     
  4. Vorodja

    Vorodja Member

    в мене дружина страждала від "зубів мудрості"..то її зробив оперецію один стоматолог за 240 грн..незнаю на скільки все там було професійно,але зуби перестали боліти...от такі-то справи))
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А що мається на увазі під оперецією і в чому вона полягала?
    Виривав зуби чи ні?
    Бо якщо
    то, напевно, не виривав.
    Чи як?.. :sorry:
     
  6. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Не смійтеся з товариша.:) Він може бути правий, хоч сам не знає чому. Попробую пояснити (трохи важко бо в стоматології українською не володію). Біда "зубів мудрості", що вони не зовсім прорізалися і частина їх сидить покрита яснами. І може сидіти все життя, але в деяких випадках мікроби проникають між цим покриттям і зубом, викликаючи сильне запалення, яке може навіть поширитися на глибше лежачі тканини і навіть може загрожувати життю. В таких випадках є три види лікування -антибіотиками вбивається інфекція, удаляється зуб, а можна просто зрізати оте покриття з ясен і відкрити зуб. В цьому випадку зуб мудрості стає звичайним зубом і інфекція не має куди проникати і створювати запалення. Ось колега пробував розповісти про такий випадок.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vorodja

    Vorodja Member

    так саме про це я говорив.. Сорі що не ппрофесійно пояснив...я просто не стоматолог. Велике спасибі, Pedro, за просвітлення народу:nyam2:
     
  8. ograda

    ograda Well-Known Member

    Не спішіть, не так просто.

    Я дуже радий, що в Україні є організації, які спроможні забезпечити оздоровленя та лікування своїх працівників і зацікавлені в цьому. Інша справа, що на таких корпоративних клієнтах "накручують бабки", хоча і це, в принципі, мені байдуже. Можливо, така операція по видаленню зуба (а сину прямо в кріслі показали "кіно" з усіма її етапами) стільки і вартує. Тільки чи потрібна вона йому? Дуже сумніваюсь в цьому.

    Для мене розвод в даному випадку виглядає якраз в навязування непотрібної послуги, та до того щей - хірургічного втручанння.

    Ох, вже ці стоматологи з таксистами!
    Тільки "не бийте по губі, бо я граю на кларнеті (с)"
     
  9. kanareika

    kanareika Active Member

    у меня когда резались, всегда все болелео и опухало. надо вроде было к вырачу идти десну надрезать но я помучилась и так прошел
     
  10. Diogen

    Diogen Member

    Де краще видаляти зуб мудрості? У звичайній поліклініці, чи в приватній? В якій саме порекомендуєте? поділіться думками і досвідом.
     
  11. morze

    morze Well-Known Member

    в гаражі!!! пасатіжи і якась мама, дає повний колорит процесу!!! Мудрості -через верх, а зуб -то шматок кістяка!
     
  12. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    А для чого його видаляти? До якого стоматолога зверталися раніше туди і йти. Хіба є різниця який зуб видаляти, "мудрості" чи будь-який інший.
     
  13. muravey

    muravey Well-Known Member

    Жена ходила удалять сложный и беспокойный "зуб мудрости" в клинику на Пасичной 36, врач Орест Штука. Рекомендуэ :)
     
  14. Diogen

    Diogen Member

    Ну конкретно в моєму випадку зуб росте в інший зуб, на поверхні його не видно. Саме тому треба видаляти. І це не просте видалення, а складна операція, яку краще довіряти досвідченим лікарям. Саме тому і запитав людей, які з тим стикалися, а відповіді на кшталт "В гаражі" чи "Нащо це треба" недоречні.
     
  15. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Про "гараж" , то ви не звертайте уваги, якщо пройдете всіма темами, то від morze, вичитаєте все що завгодно ))).
    А запитання "Нащо це треба" - причину ви не вказали. В такому випадку краще звертатися в стоматполіклінніку, колись я вже писала про те.
     
  16. Olenall

    Olenall миється в бані

    все треба робити у досвідчених лікарів
     
  17. Chiropractor

    Chiropractor Well-Known Member

    Мені видаляли всі 4 зуба в США: дали подихати газом, заснув, і проснувся без зубів мудрості. Там стоматологи цим не займаються, а відправляють до щелепно-лицевого хірурга (простіше "oral surgeon"), у якого є все необхідне обладнання для такої процедури.
    Видаляти чи ні: все залежить від будови щелепи, від віку, і т.д.
     
  18. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

    дивина та й годі , в Україні цим теж хірурги займаються ,а не стоматологи . , що коїться )))))
    Не засинала , 4 уколи анестезії , 15 хвилин цікавих теревенів з лікарем і зубу немає )))
    Diogen , зверніться за порадою до свого лікаря , в нього повинні бути "знайомі" яким він довіряє. На жаль я в іншому місті , тому не можу дати вам конкретні координати/ телефони.
     
  19. muravey

    muravey Well-Known Member

    У вас ус отклеился ссылка сломалась, товарищ спамер :)
     
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    То друзі замість стоматолога виривали вам зуби:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)