Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

  1. NiceMen

    NiceMen Member

    Не занимайтесь ерундой. И лучше поменяйте что то в жизни к лучшему сами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Stefunja

    Stefunja Member

    А вона сама звідки
     
  3. Stefunja

    Stefunja Member

    Вона сама звідки
     
  4. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    1) Зверніться до інших лікарів, не пов'язаних і не пораджених тими, хто розводить руками у тому Вашому випадку. Продовжуйте лікування, якщо потрібно. Не впадайте у відчай і не втрачайте оптимізму попри всі труднощі, хоч то і не легко, але точно легше, ніж загрузнути в депресію.
    2) Багато моліться за виздоровлення тієї людини і вірте в те, що Ваша молитва до Бога їй допоможе (якщо Ви людина віруюча, звісно).
    3) Якщо приблизно здогадуєтесь хто може Вам робити нехороші речі у вигляді порчі, ворожінь і всякого такого, то моліться окремо за ту людину (чи людей) спеціальну молитву за ворогів (наприклад, така є в греко-католиків, укладена оо. василіянами під пильним оком Андрея Шептицького ще в минулому столітті). Важко повірити, але помагає!

    А от коли Ви звертаєтесь ніби й з благими намірами до ворожок, екстрасенсів і т. п., то звертаєтесь за допомогою до ЗЛА. А воно Вам треба? Життя - бумеранг, однозначно.

    І нехай усе у Вас улагодиться якнайкраще і якнайшвидше! :)
     
  5. Stefunja

    Stefunja Member

     
  6. Stefunja

    Stefunja Member

    Знаєте де тільки не були в різних лікарів. Розводять руками. Боляче дивитися коли дочка чахне. Безліч аналізів тощо. Три місяці останні температура та тиск,нічні жахіття тощо. Звернулись до однієї марії хоче аж 30 тис за допомогу бо вона з битви екстрасенсів. Після того всього що їй наговорила їй той екстрасенс дочка плаче,замкнулась, апетиту нема... Нажаль нас вже таких грошей нема 30тис
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не падайте духом! У мене був випадок, що лікарі ставили неправильний діагноз, не могли визначити що не так, але з часом докопались до істини, про всіх цілителів не буду ручатись, але деякі можуть ще більше заплутати і нашкодити.
     
  8. Stefunja

    Stefunja Member

    Ви цілком праві. Є такі . Вона не давно просто втратила дитину,а та московська їй наплела що не зможе вона мати дітей,що із мужчинами їй не складатиметься тощо. Що треба відробляти і за допомогу просила 30тис,а коли почула,що нема таких грошей сказала намьоком брати кредит і т.д. що мол є родове....і священики і т.д не поможуть. Ще той хлопчина від неї відвернувся з того не всього. Просто дійсно хочеться дитину піднести на ноги. Тому і сюда написала. Одна єдина дочка всеж
     
  9. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Ну от, власне, Ви самі й відповіли на своє питання - не треба ніяких екстрасенсів у цій Вашій ситуації, незважаючи на те, що ситуація складна.
     
  10. Stefunja

    Stefunja Member

    Тобто . Вона вже була в невропатолога і психолога,якщо ви про це. Цілком здорова
     
  11. Ljoka

    Ljoka New Member

    А я теж вірю в ворожок.сама така що не одноразово зверталась.Але ж шукати треба перевірених,а то я як бачу багато реклами.В мене так знайома віддала одній з Харкова 12 тисяч,а та навіть нічого не зробила.Я важаю якщо вже дистаційно чи особисто ходить то вже до перевірених.Особисто я дзвонила до Лариси Андріївни,вона допомогла.Можуть навіть сказати що я жива та здорова завдяки Ларисі,хоча особисто не була!!!Ось так.А справа ваша вірити чи ні.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Краще не вірити, бо нічого з того путнього не буває. Спочатку може вгодити, але потім буде дерти з вас шкуру. Сам не користувався і не збираюся, бо знаю тому причину. Тобто і нікому не раджу з цим зв'язуватися.
    Незабаром напишу про це в віршах. А якщо коротко - то поставте свічку за здравіє своїх ворогів. Зло відіб'ється від вас і повернеться до того, хто його наслав. Йому буде непереливки.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вилікувати чи підлікувати? Ще залежно, яка форма та на якій стадії захворювання. Не так все просто, що вистарчить якоїсь настойки на травах чи обкотити яйцем.
     
  14. olyatretyk

    olyatretyk New Member

    Дуже раджу сильну ворожку Дар'ю. Мені допомогла просто неймовірно! Три роки не могла вийти із замкнутого кола проблем. Вона допомогла знайти причину і все налагодилося майже одразу. Сама по собі дуже комунікабельна. Робить чистку, працює зі свічками та молитвами, жодної чорної магії! Працює дистанційно. Є вайпер та ватсап 0980590896
     
  15. Дуже давно писала тут відгук про ворожку Ларису.Дуже багато питань про неї.Ні я особисто не була в неї.Хоча подруга до неї встигла потрапити коли пані Лариса була у Львові.Зверталась до неї знов нещодавно.Почало справджуватися те що вона мені казала.Подобається що відповідає на питтаня,та не вимагає гроші на обряди.Каже правду.Хоча моїй подрузі допомогала повернути хлопця.Наче знову разом...Ось такі справи.Пишіть надам номер.Хоча в інтернеті про неї багато пишуть.
     
  16. rss

    rss Well-Known Member

    Правильно. Пан має рацію.

    Згоден. Ось у видаленій статті про це саме йдеться.



     
  17. Qsidoxk

    Qsidoxk New Member

    На минулі Святки записувалася до однієї жінки на виливання воском. В цьому році теж думаю повторити. Я не фанатично ставлюся до ворожок і тд, але в минулий раз збулося все.+380979332042
     
  18. Kalabina

    Kalabina Member

    Багато хто з нас інколи звертається до ворожок, екстрасенсів та іншого такого роду допомоги. З різних причин. Тут дуже важливо знайти справжню людину, яка матиме щире бажання допомогти. Я опинилася в складній ситуації та понад три роки не могла з неї вийти. Вдома сварки, з коханим розбрат, на роботі неприємності. Ось так на форумах знайшла Дар'ю і звернулась до неї. Вона дуже швидко допомогла мені знайти причину проблеми, надала молитву і через невеликий час я отримала полегшення. Позитивні зміни відбуваються й зараз поступово. Тому дуже раджу! Особисто від себе. нуль98нуль59нуль896
     
  19. rss

    rss Well-Known Member

    Kalabina Реєстрація: П'ятниця у 13:15, Дописів: 1 :haha:

    Qsidoxk Реєстрація: 6 січ 2019 Дописів: 1 :haha:
     
  20. Henjoy

    Henjoy New Member

    Краще звернутися ще до якихось лікарів, а не до знахарів.
    Знахарі і відими це все туфта.
    Існує в америці, і росії, фонд - мета фонду - якщо хтось прийде і прилюдно докаже що він має якість екстрасенсорні здібності то йому заплатять 1 млн дол. І шо ви думаєте? за роки існування фонду приходило багато так званих відьом і чаклунів, екстрасенсів і прочих і ніхто не забрав гороші і не виконав завдання!
    А це, про шось да свідчить!

    так шо краще йдіть по лікарям, і знайдете якесь спільне рішення!
     
а де твій аватар? :)