Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

  1. Stefunja

    Stefunja Member

    До кого ви звертались?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ми всі смертні. Втратити душу - вбити свою вічність. Є різні хвороби. Є хвороби, які лікуються, а є які не для ліку. Бо є різні причини хворіб. Є причина через те, що людина своїми поступками настільки занедбала душу, що це викликало фізичну хворобу. А є хвороби на навернення. А є на смерть. Але при тому все у Божих Руках. Якщо ні лікар не допомагає, ні молитви, то це не причина віддати душу нечистому, правильно? Чого вартує вічність? Невже тимчасового фізичного полегшення?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Stefunja

    Stefunja Member

    Де ця лариса знаходиться
     
  4. Stefunja

    Stefunja Member

    Знаєте я теж у свій час не вірила у всяке таке,поки не зіткнулись з таким. Постійно під дверима щось насипано то голка циганське запизають у поріг в угол тощо. Різного роду проблеми почались. Лікарі розводять руками,гроші йдуть , безліч церков обходилося. Чесно кажучи сил не має. Звертались до деяких, але без результатно...
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Всякі такі пороблення дійсно існують. Про це вам розповість будь-який священик. Ніхто в цьому не сумнівається. Питання відношення до цього і як ми з цим боремося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Важливо не переплутати, є дійсно стан, коли не обійтись без професійного лікаря, ходити у такому випадку по знахарях, щось прикладати, пити якісь травяні настойки - можна тільки собі нашкодити та ускладнити в подальшому роботу лікарям. Може помиляюсь, але якщо дійсно унікальний цілитель і зміг вилікувати, перед чим професійні лікарі були безсилі - може претендувати на Нобелівську Премію у галузі медицини, не знаю жодного цілителя лауреата.
     
  7. Stefunja

    Stefunja Member

    Стараюся ходити до церков,подавати на акафісти тощо. З родичом проблеми купа аналізів лікування тощо, людина чахне. Лікарі розводять руками. Знаєте можна багато писати і доказувати,а толк? Просто важко
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може і не найгірший метод, але, не вважаю доречним покладатися на одну церкву, у поєднанні із хорошим лікарем - можливо, молитися за хороше лікування та доброго лікаря.
     
  9. ninasihkat

    ninasihkat New Member

    Ви як знаєте а я повірила в цю ту саму силу ворожок, дочка не могла ніяк народити ( завагітніти) старались роки 4 з чоловіком, всі лікарі як один казали що здорова! А ніяк не виходило, і випадково подруга розказала про жінку звати Софія, допомогла подрузі знайти своє кохання в її то 46 років
    П.Софії 35 років а виглядає на 20...
    До неї важко додзвонитись звісно , не всіх приймає, нам сказала що все зробить дистанційно, бо багато роботи, і знаєте допомогло, казала не ходити до лікарів, ні на які узд, сказала що все зробила і що дочка вже на наступний місяць дізнається числа 9 лютого, трішки помилилась з числом бо дізналась дочка 19 лютого але то таке, сам факт ... це не похоже на співпадіння! І ми з нею тримали зв'язок всю вагітність, сказала що буде дівчинка крупна, так і вийшло родилась внучка 4600
    Це було два роки назад то брала 100 грн всього за гадання і за допомогу 200
    В мене є її контакти якщо комусь і дійсно потрібно то пишіть... надіюсь вам теж поможе.
    Я вже здається застара до таких форумів) не розуміюсь де тут вам відписувати
    Пишіть на пошту baltiyska21@gmail.com
     
    Останнє редагування: 13 чер 2018
  10. olyagavrilko

    olyagavrilko New Member

    О, я була в п.Софії, але їй не 35 років) вона казала що їй 39 і це було рік назад
    Мені теж допомогла в плані вагітності. Точніше моїй сестрі, а мені все що вона казала збулось.
     
  11. Marianna san

    Marianna san New Member

    Добрий вечір друзі! Останній рік у моєму житті все іде шкереберть,хочу відвідати якусь мольфарку ,гадалку....може хтось знає до кого можна звернутись .Буду вам щиро вдячна за пораду.
     
  12. NadiyaAnd

    NadiyaAnd Member

    теж цікавить питання)
     
  13. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Може спробувати до церкви спочатку піти?
     
  14. Marianna san

    Marianna san New Member

    Я з віруючої сім'ї ,але раз в житті хочу піти до бабки.......Ми з чоловіком робили пам'ятники на кладовищі рідним і чоловік відкопав ніж запханий в ногах покійної ,після цього він перестав працювати ,почав пити він як збожеволів мене побив ми вже як пів року не живемо разом ......але він поводиться як божевільний.
     
  15. Marianna san

    Marianna san New Member

    Я чула у с.Великосілки є якась бабка може хтось чув чи знає ?
     
  16. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Причина може бути у Вашій апатії.


    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зазвичай, покійники жаліються або турбують когось із рідних, якщо щось не гаразд. Якщо не турбували, то краще знайти того ножа і повернути назад. Буває так, що вони просять покласти їм щось і ті їм дають, а інші не знають і беруть. Душа - є душа, невідома для людей річ - попитайте у рідних покійника, може що було...
    Але частіше, ясно, що порчу наводять. У світі дійсно існує невідомі нам сили, які спотворюють Божу справу. Пишуть таке про подібні випадки і способи боротьби з тим.
    Але краще з цим не зв'язуватися. Бо там вчать і наводити такі порчі.
    Краще за все звертатися до священослужителя з такими справами, а не до бабки.
    Віруючим треба бути обережними, хоча хто знає чужу душу?
    Обережно з предметами!
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 лип 2018
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  19. mixam

    mixam миється в бані

    я во все это не верю
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. manur

    manur Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)