Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    :))):mocking:
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    а що це ви тут робите, га? :scratch_one-s_head:
     
  3. Piotr Lumen

    Piotr Lumen Active Member

    Поки сам не зіткнувся – ні в яку порчу не вірив. Півтора року шукав людину , щоб допомогла моїй дитині. Один лікар, у Львівській обласній клінічній лікарні, порадив до кого звернутися. Дай Боже йому здоров’я. І слузі Божому, який мені допоміг, також. Кому треба пишіть приватно, підкажу як зв’язатися.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А в церкві в курсі шо він слуга Божий? Зазвичай вони протилежної точки зору.
     
  5. Piotr Lumen

    Piotr Lumen Active Member

    Що з цього приводу думають у Церкві я не знаю. Знаю що він має наукову ступінь як богослов, помічник екзорциста. Бо власне на конференції у Львові зустрівся з ним уперше. І він не взяв з мене ні копійки грошей. Бо й так був у Львові і в мене дитина до 7 річного віку.
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну тобто якшо маєш сан, то можна займатися знахарством, а якшо не маєш, то не можна.
     
  7. Piotr Lumen

    Piotr Lumen Active Member

    а що Ви розумієте під "знахарством"? Наприклад я розумію, що є люди які мають дари від Бога, а які мають від сатани. Одні діють світлою силою, а інші....
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Дар від сатани болячки лікувати? На світі повно всіляких мольфарів, шаманів і екстрасенсів, далеко не всі вірять в того ж бога що й ви.

    Ось чоловік написав
    З цього моменту йому без різниці шо там по-вашому від Бога, а шо ні, він піде туди, де йому зроблять як йому треба, байдуже хто.
     
  9. Piotr Lumen

    Piotr Lumen Active Member

    Земне життя мольфари, шамани і екстрасенси можуть врятувати. Однак, можуть забрати життя вічне. Приректи рід людини на нещастя. Кожен вибирає своє. Для того людині й дана вільна воля і відповідальність!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Piotr Lumen

    Piotr Lumen Active Member

    а ще після «лікування», через певний час , можуть прийти ще сім злих духів. Тоді напевно буде непереливки…
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Дитячий садок.
     
    • Баян Баян x 1
  12. Piotr Lumen

    Piotr Lumen Active Member

    Так написано у Святому Письмі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Piotr Lumen

    Piotr Lumen Active Member

    я нікого ні в чому не збираюсь переконувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Piotr Lumen

    Piotr Lumen Active Member

    Повторюю ще раз. Поки сам не зіткнувся – ні в яку порчу не вірив. Перевірте чи це справді хвороба. Можливо це наслано, так звана порча. Я з таким зустрічався. Півтора року шукав людину , щоб допомогла моїй дитині. Один лікар, у Львівській обласній клінічній лікарні, порадив до кого звернутися. Дай Боже йому здоров’я. І слузі Божому, який мені допоміг, також. Кому треба пишіть приватно, підкажу як зв’язатися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Stasik

    Stasik New Member

  16. Stasik

    Stasik New Member

    Шановний Piotr Lumen (не виходить до вас дописатись) та інші форумчани підкажіть людину, яка б допомогла зцілитись. Лікарі хвороби не знаходять. Об`їздив багато цілителів, бабуль, дідуль, священників - але повного видужання немає. Можу поділитись , куди не треба їздити і де шарлатани.
     
  17. Albinos

    Albinos New Member

    підскажіть будь-ласка в які дні або години можна дозвонитись?
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як на мене, деякі види таких зцілень для дуже наївних або дуже лінивих, якщо традиційне лікування - це і дієти і зміна способу життя, це не екстрасенс руками поводив.
    Так і не слід надзвичайне приписувати всім священникам, у кожного свої обовязки, на сповідь, вінчання, похорон, охрещення дитини - до лікаря не йдуть.
     
  19. CHEV

    CHEV New Member

    Вдалось щось дізнатись?
     
  20. Stasik

    Stasik New Member

    ні.
     
а де твій аватар? :)