Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

  1. rss

    rss Well-Known Member

    :mocking:

    Та зрозуміло, що "мета фонду" саме - дискредитація, тому ніхто туди не поїде, хто насправді має ці здібності.
     
  2. Kalabina

    Kalabina Member

    Хотіла би поділитися власним досвідом. Мала дуже великі проблеми в особистому житті, на роботі, вдома. Стосунки з коханим взагалі не розвивалися, а тільки занепадали. Від відчаю вирішила звернутися за допомогою до ворожки. На форумах знайшла Дарину. Вона дуже сильно мені допомогла. Знайшла причину проблем, дала молитву, попраціювала зі свічками. За деякий час відчула суттєве полегшення! Вдячна неймовірно. Зараз позитивні зміни просто заполонили життя і я нарешті почала виходити із замкнутого кола. Дарина комунікабельна та приємна, залишу її контакти, можливо також кому потрібна така допомога.0980590896
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    І???
     
  4. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    Знахарі то ті, шо яйця викатують?
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не тільки.
    Але не завжди вони панацея і альтернатива заміна всьому.
    Так як чув випадок, дали у поліклініці скерування на обстеження, чоловік пошукав альтернативу і пішов де дешевше, потім в поліклініці сказали, в іншому закладі слабші спеціалісти і слабші апарати, давали скерування туди, вот і звертайся туди, в результаті заплатив двічі, так може бути і тут.
     
  6. Kalabina

    Kalabina Member

    Бачу багато насміхливих та скептичних дописів тут з приводу того, що люди звертаються ворожок. Я думаю, що форуми і теми створені задля обміну думок, відгуків та вражень, а не задля образи. Ми в основному звертаємося до такого роду допомоги не від гарного життя. І тут важливо знайти людину, яка справді забажає тобі допомогти і стане в твоє положення. Мені так минулого року допомогла Дарина. Саме тому я залишаю тут свій відгук. Вона дуже сильно допогла розібратися в причинах того замкнутого кола, з якого я не могла вийти тривалий час. Сама скептик, але це той випадок, коли вирішила спробувати як останню можливість. І справді подіяло. Особисто в мене - позитивні зміни відубуваються й досі, саме тому я тут пишу і можливо комусь це також допоможе. Її контакти я залишала вище.
     
  7. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    Нічого насмішливого чи скептичного. Думаю, що в 21 столітті адекватні християни, в таке не вірять. йдуть до лікаря та звертаються до Бога. а не це вот всьо))
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У молодого знахаря на стіні напис великими буквами:

    ЗНІМАЮ, ПОРЧУ
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Absolut

    Absolut Member

    Доброї доби всім форумчанам.Хочу повідомити про людину,яка мені дуже допомогла-врятувала від смерті.Працювала дистанційно.Я вже була невзмозі кудись їхати.Знімає усі види дуже сильного негативу,відновлює ауру,ставить захист.Прозорлива цілителька Анна +38068-665-02-26 або +38095-855-71-70.
     
  10. Absolut

    Absolut Member

     
  11. Absolut

    Absolut Member

    Дуже рекоменд ую цілительку,ясновидицю Ганну.Мені дуже допомогла дистанційно+38068665-02
     
  12. Absolut

    Absolut Member

     
  13. Kalabina

    Kalabina Member

    Дуже раджу Дарину. Надзвичайно сильна ворожка. Вона робить розклади на Таро, допомагає в коханні (ніяких приворотів), бізнесі, стосунках, допомагає знайти причину Ваших проблем. У спілкуванні дуже чемна та обачлива. Мені сильно допомогла, тому залишаю тут свій відгук +380980590896
     
  14. Absolut

    Absolut Member

    Мені дуже сильно допомогла дистанційно зі здоров'ям ясновидиця,цілителька Ганна.До
    неї приїздить дуже багато людей і дистанційно на будь-якій відстані допомога.Дуже сильна помічь.Людина від Бога.У будь-яких питаннях.+38068-665-02-26 та +38095-855-71-70
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Olexandrapoli

    Olexandrapoli Member

    Доброї ночі! Дуже гарна ворожка Галина із Києва. Зверталась до неї неодноразово по різним запитанням. Допомогла у всьому. Думала , можливо випадковість. Звертались і знайомі, і родичі. Допомогла усім. Вдячні їй . Її номер 0932261977
     
  17. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Магів і екстрасенсів не існує. Так само як і бога. Ніхто не вирішить ваших проблем, окрім вас самих.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    До таких питань треба ставитись обережно.
     
  19. Kalabina

    Kalabina Member

    Очень сильная гадалка Злата. Она по картах рассказывает такие вещи, что нереально поверить, откуда такое известно. Помогает найти причину проблем. Всегда выслушает и подскажет в очень сложных ситуациях. Работает только с молитвами - никакой черной магии или чего-то такого. Не навязывает своих услуг, если вы не захотите. О ней очень много позитивных отзывов на форумах, решила вот и от себя оставить. Очень удобно, что к ней можно обратиться дистанционно 0685875186
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У багатьох ворожок, такий собі маркетинговий хід - ікони та хрести, враховуючи поболжність багатьох.
     
а де твій аватар? :)