Відповідь: Знання та віра Тобто краще Біблію не читати і не знати? Бо доходить до перекручення? Я щось не вловлюю, що ви маєте на увазі. До речі, не у всіх. Є ще інший тип, але я з того завжди дивувалася, як то можливо. Додано через 2 хвилини Потім були 3 місяці цілковитої чорної депресії, коли здавалося, що виходу вже не буде... Тоді довгі розмови і намагання того, хто побачив, яка пустка мене огорнула, показати світло. А тоді довга дорога до того світла. А Черешенька отак раз і Для цього я мала таки скочити з того моста, мабуть. Як легко можна віру зробити банальною... А там така глибина!
Відповідь: Знання та віра А я віру ніколи банальною не робила, банальними для мене є, швидше, знання. А про мить життя я говорила, яка проминає шаленим вихром, - не встигаєш оглянутися і зупинитися. І про те, що, бувши у прірві і раптово пізнавши Бога, зрозумівши глибину Його любові, все стає по-іншому, барвистим і теплим, і ти стаєш не втраченим і покинутим, а потрібним і незабутим, стаєш улюбленим! Мабуть, в кожного свої асоціації... Щодо віри. Згадалися ще рядки із Біблії (можливо, вони вже тут цитувалися): "А віра - то підстава сподіваного, доказ небаченого... Вірою ми розуміємо, що віки словом Божим збудовані, так що з невидимого сталось видиме... Вірою Авель приніс Богові жертву кращу, як Каїн; нею засвідчений був, що він праведний, як Бог свідчив про дари його; нею, і вмерши, він ще промовляє" і ціла 11 глава Послання до Євреїв. Хто має час, можна на дозвіллі її перечитати. Я думаю, якби Мойсей, наприклад, довго роздумував, покладаючись на свої знання, чи виводити людей з Єгипту чи ні, він би цього кроку не зробив.
Відповідь: Знання та віра Та ваші слова трохи нагадали певні речі, про які я писала на гілці про "християнське та банальне". Не люблю забагато солодкого. А ви так гарно писали, а тоді раптом взяли й пересолодили. Мені зразу захотілося запитати, чи вам там на небо інтернет провели. :p Додано через 1 хвилину Вже котрий раз питаю, ЯКІ ЗНАННЯ??? Про що ви говорите, маючи на увазі знання? Бо воно звучить гарно, але невідомо щодо чого. Про віру і знання я вже написала. Не бачу сенсу повторюватися.
Відповідь: Знання та віра Читання Біблії - явище позитивне, безумовно, але як і будь-яка добра справа завжди має при собі й підмішаний негатив. Зарозумілість людей тут же себе проявила і появилися різні течії і саме тоді, коли почали поширювати друковану Біблію. От що я хотів сказати і не бульше і не менше.
Відповідь: Знання та віра В атеїста є віра у відсутність Бога. А також в усі інші знання. Останнє - не тільки в атеїста. З розглянутих вами 4 варіантів реальний лише один: у кожної людини є і віра, і знання, і це фактично одне й те саме. Якщо хтось із цим не згоден, то це, мабуть, означає, що він користується іншою термінологією, ніж я. Додано через 7 хвилин А коли Біблія в Інтернеті з'явилася, то взагалі гаплик, на Вашу думку?
Відповідь: Знання та віра віра і знання - то не одне й теж. О, Ви навели мене на думку: є просто віра, а є віра, що базується на знаннях. перше може привести до фонатизму, а друге... друге - то просто математика.
Відповідь: Знання та віра У випаду Мойсея - то, напевно, знання небезпек і труднощів переходу через пустиню, або, точніше, усвідомлення свого незнання цих проблем, браку вміння керувати цілим народом і ще багато іншого. У сучасному світі - це знання тексту Біблії і того, як ті, кому ми віримо, Святе Письмо трактують. Це співставлення того, що написано у Біблії, із власними професійними знаннями, із життєвим досвідом. Знаю одного кандидата математичних наук, який дуже уважно читав Біблію і багато чого не міг зрозуміти, бо воно не узгоджувалось з математичними законами та логічним мисленням. А віра... Я знаю, що вода має певні хімічні, фізичні властивості. Але я ВІРЮ, що за нашою вірою і проханням Бог може надати тій воді саме таких властивостей, які потрібні для зцілення тої чи іншої хвороби. Додано через 1 хвилину Це навіть більше, ніж математика. Додано через 6 хвилин Читання Біблії може бути критичним (як наукової статті, наприклад). Тоді появляються власні трактування і теорії. А буває читання Біблії молитовним. Тоді може наступити прозріння і душевне зцілення.
Відповідь: Знання та віра Ну соррі, видно, нам один одного не зрозуміти. У випадку з Мойсеєм - він же би міг реально, враховуючи свої набуті знання, оцінити ситуацію, тоді напр., коли за ними гналося єгипетське військо чи проводячи людей пустинею, що з точки зору логічних міркувань (математичних), "операція" явно програшна. Але питання віри і довіри Богу стало вирішальним. Я про знання у загальному і широкому значенні слова. Про знання людиною життя і життєвих законів, про наукові знання та про знання Бога (які без віри неможливі для мене). А Ви про які? І не варто. Я Ваші дописи всі прочитала і думку зрозуміла. Мені здається, що дискусія тут ведеться багатьма особами. Якщо Ви не любити, то не значить, що всі мають не любити . Мені моя одна подруга сказала, що, віднайшовши Бога, вона віднайшла радість у житті і не може жити з інакшим світосприйняттям. У мене щось схоже. Маю я право на таку позицію? Інтернету мені на небо не потрібно. У мене прямий зв"язок з Богом. І прямий зв"язок з моїми друзями і близькими. Інтернет - це засіб розширення кругозору, і то частіше тоді, коли маю вільний час. Я без інтернету можу спокійно прожити і день, і двадцять, і рік. Якщо Вас це цікавить. Я би просила до моїх постів не додавати своїх інтерпретацій і видавати їх за мої думки. Я на форумі висловлюватимуся таким чином, який вважаю за потрібний, який мені подобається і який відображає мої міркування.
Відповідь: Знання та віра а хто ж каже, що не маєте? П.С. кому-кому, а Лілі точно не займати власного бачення речей і особистої думки. до речі, дуже обгрунтованої. це я до цього допису. завжди думала, що це і є те, що називається форумом... просто щось хтось скаже, а іншу людину це наштовхне на іншу думку... от і виходять "інтерпретації" а тепер про віру і знання: я завжди вірила, що Бог мені в житті може допомогти. а от яким чином - то вже були знання. знання, які я почерпнула з Біблії, маючи віру в те, що Закон Божий - з Його вуст через людей, Ним обраних.
Відповідь: Знання та віра Десь у НЗ прочитав визначення, що таке віра... так класно було сказано... загубив.
Відповідь: Знання та віра Шкода. Чому не запам"ятали? А з якої частини - Євангелії, послання не згадаєте?
Відповідь: Знання та віра Послання - то швидше за все. Там було, як на мене оригінально і гарно сказано.... Ну нічого, знайду - приведу. Я завжди думаю що таке "віра", примітивно думати, що це не бачити, але вважати... дуже примітивно. Віра має силу.
Відповідь: Знання та віра пару слів з мого улюбленого Римлянам: "Тож віра над слухання, а слухання через Слово Христове"(Рим.10:17) "Ти маєш віру? Май її сам про себе перед Богом. Блаженний той, хто не осуджує самого себе за те, про що випробовується"(Рим.14:22) а щодо визначення... для мене це такий вірш: "Бо кожен, хто родився від Бога, перемагає світ. А оце перемога, що світ перемогла, - віра наша"(1-ше Іоанна 5:4) п.с. Миху, я вже спати йшла, але ж як не відреагувати на такий пост?
Відповідь: Знання та віра Пане Мих, переглядаючи Новий Заповіт, знайшла: "Правда бо Божа з"являється в ній (Євангелії) з віри в віру, як написано: А праведний вірою житиме" (Римлянам: 1,17) "А Божа правда через віру в Ісуса Христа в усіх і на всіх, хто вірує, бо різниці немає. Тож де похвальба? Виключена. Яким законом? Законом діл? Ні, але законом віри. Отож ми визнаємо, що людина виправдовується вірою, без діл закону" (Римлянам: 3, 22 та 27-28). І ще: "Отож, виправдавшись вірою, майте мир із Богом через Господа нашого Ісуса Христа, через якого ми вірою одержали доступ до тієї благодаті, що в ній стоїмо, і хвалимось надією слави Божої" (Римлянам: 5, 1-2). Ще, до речі, що мені щойно впало в очі, - слово віра згадується в Євангелії чи не на кожній сторінці. Знайдете визначення, запостіть, будь ласка. Додано через 18 хвилин Все, останній допис запускаю і прощатимусь на певний час, досліджуватиму тему віри і знань у реаліях буденних : "Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся, бо серцем віруємо для праведности, а устами ісповідуємо для спасіння" (Римлянам 10, 9-10). І один з моїх улюблених віршів, з побажанням усім благословенного нового тижня: "І живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що живу я в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе " (Галатам 2, 20).
Відповідь: Знання та віра А нащо? Для мене між знаннями і вірою проста різниця. Віра не дає відчуття пустоти. Додано через 13 хвилин Та я вас чудово розумію. Але солодкавості у розмовах про релігію не люблю. Банально дуже. Пригадалося мені про 4 рівні, які є в реколекціях святого Ігнатія Лойоли. Деякі люди проходять усі рівні, а декотрі все життя роблять лише перший. Щасливі усі. Та позиція супер. Я просто дуже сильно відчуваю інше. Ви не серцем пишете, а розумом. І ціль лише написати щось гарне, солодке. Непогана ціль, але серця в тому мені бракує. Може, я занадто вимоглива, то вже вибачте мені таке сприйняття. Класичним визначенням вважають перші рядки 1-го послання Йоана Богослова. Цілковито ваше право, так само як моє право реагувати на щось або ні. Я не люблю грати ролі. Я пряма у своїх поглядах і висловлюваннях. І якщо я відчуваю брак правдивості, відчуваю, що хтось грає ролю, мені з цього зазвичай сумно, особливо, якщо за маскою таке, що не варто приховувати... Але то все цілковито ваша справа.
Відповідь: Знання та віра А віра - підстава сподіваного, доказ небаченого. Faith is the confidence that what we hope for will actually happen; it gives us assurance about the things we cannot see. Вера же есть осуществлание ожидаемого и уверенность в невидимом. Послання до Євреїв 11:1