Зміїний: острів чи скеля?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Karbofoss, 3 лют 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    То нам зрозуміло, що таке ДЕРЖАВНІ потреби.. А нардепам (урядовцям - чия там компетенція)?:) Хто буде реальним власником добувних потужностей буде видно незабаром - сподіваюсь якийсь таки громадянин України.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Шо цікаво... глянув хто відкрив тему... виявилось москвич. Виходить Росія більше переживає за острів Зміїний, ніж Україна...
    Ох, відчуваю Москва введе миротворчі війська.... на острів....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    По настроениям в Украине, скорее сами украинцы скоро устроят на Змеином аналог Гуантанамо для тех, чьи "руки николи не крали".
    И кто бы что не говорил, как бы мы тут не спорили, а за Украину тут обидно всем..
    Подпалю свою хату, чтоб соседская сгорела...
     
  4. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Миху! І введе! А наші політики будуть всім "спагетті" на органи слуху вішати, і розповідати, яка це велика перемога нашої зовнішньої політики. Якщо нашу владу не зупинити, то вони все профукають. І дуже цікава річ. У нас збільшується фінансування МВС на 7% і практично в 2 рази зменшується фінансування збройних сил ( на ЗСУ потрібно не меньше 2% ВВП, виділено 0.85:wacko:. Цікавий висновок: від кого наша влада захищатись збирається?
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    або чий писок ніколи не пив(водочку), нє?
     
  6. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    Та вам видніше, Миху. Скоріше, мізки, які ніколи не думали.:mocking:
     
  7. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Тарасюк повідомив, що українська сторона вважала і наполягала на тому, що в результаті делімітації морський простір має поділитися між Україною і Румунією у співвідношенні 3:1, а рішення міжнародного суду полягає в тому, що морські простори поділені в співвідношенні 2,1:1, - тобто це рішення є компромісом.
    О каких 80% потерь украинских земель кто-то здесь говорит? Откуда вы взяли такие цифры?
    Товарищам Карбофос и иже с ним советую обратить взгляд на собственную родину. Есть у вас огромные запасы газа и нефти. Это как-то радикально повлияло на развитие и модернизацию промышленности? Какой другой путь урегулирования вопроса границ вам видится более приемлемым и успешным?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Так, завдяки цьому у нас зараз є важка промисловість, також в РФ є програми переходу на вітчизняне обладнання (у нафтогазі)... Багато чого є, але для того, щоб дізнатися про це, треба спитати тих, хто працює у промисловості. ;)
     
  9. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    И в то же время только Россия и Украина в Европе выплавляют сталь мартеновским способом. И только у нас с вами оЧЧень энергоемкая промышленность. Так что наличие газа - это еще не все. И это же тормозит внедрение энергосберегающих технологий.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Омо, скажіть будь ласка, що ви знаєте про промисловість окрім того, що вона витрачає газ який ваша держава купує на ваші податки?
    Для того, щоб щось збудувати потрібні гроші і тільки гроші. До речі зараз у світі фінансова криза... ;) Ніколи бізнес не буде робити того, що йому не вигідно. Не буде в РФ чи Україні євро-бензину чи соляри поки не буде тих, хто буде купувати його. Для того, щоб змінити обладнання на заводі треба дуже багато грошей - звідки їх взяти? Уявіть собі, що зміна обладнання може окупитися за 10-15 років. Але гроші на цю зміну потрібні зараз...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    В этом-то и проблема. Пока жареный петух не клюнет...
    Помнится как кричали, та же Юля, про диверсификацию в конце 2004, когда была первая часть газовой войны. А воз и ныне там.

    Именно. Куда девали деньги, полученные от "приватизированной" промышленности наши "драгоценные" олигархи все эти годы? В офшор? Почему не в модернизацию?
    Почему страны восточной Европы с гораздо меньшим потенциалом смогли что-то сделать, а мы нет? Что-то тут не так, вы не задумывались?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Що робили ваши олігархи я не знаю, але ще раз: "Ніколи бізнес не буде робити того, що йому не вигідно". Бізнесу потрібно заробляти гроші і не треба звинувачувати його у тому, що він нічого не робить для підвищення ефективності - це не його справа. Спитайте президента...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. premium

    premium Well-Known Member

    тобто на користь України?

    візуально лінія розмежевання проведена судом на користь України
     
    Останнє редагування модератором: 11 лют 2009
  14. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    То же, что и ваши, имея дешевый газ - не думали о будущем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    [​IMG]
     
  16. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Это требования обеих сторон и решение суда. Из этого можно только сделать выводы о том, чьи требования в каком процентном соотношении удовлетворены. А как было раньше?
     
  17. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    Треба шукати мапу вод УСРС.
     
  18. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Ще раз... звідки ви знаєте, що ніхто нічого не робить? Ми починали з того, що завдяки нафтогазу "у нас зараз є важка промисловість, також в РФ є програми переходу на вітчизняне обладнання (у нафтогазі)..." Ще раз: "Багато чого є, але для того, щоб дізнатися про це, треба спитати тих, хто працює у промисловості." Я знаю що роблять, знаю чому це не робили вчора. И ще раз: якщо вас це турбує - спитайте президента вашої країни. ;)
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Щодо ефективності не зовсім так.. Швидше - буде, бо чим менша собівартість продукту, чим більша ефективність процесу - тим більша маржа на ринку його очікує. І свідомі бізнесмени цим і керуються, а от лихварі...
    А стосовно вигоди, щоб займатись бізнесом потрібно щоб були створені державою сприятливі умови, чи хоча б стабільні і зрозумілі правила гри, при яких можна було б отримати більший прибуток від вкладення коштів, ніж відсотки за їх вкладення у швейцарський банк. А наша держава наразі хіба заважає бізнесу і цим самим плодить недобросовісних урвателів, що паразитують у таких системах... Хіба ні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Дуже цікаво. І чому ж це вчора нічого не робили?

    От Бора і відповіла нам на питання, чому Східна Европа змогла модернізувати промисловість, а ми з вами, Борхес, ні. І газ у вирішенні цієї проблеми не на першому місці.
     
    Останнє редагування модератором: 11 лют 2009
а де твій аватар? :)