Злочини НКВД

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем KARABIN, 20 вер 2012.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    О... Ставки ростуть. Вже 3301...
    Карабін, мене Стрий цікавить, а не Дрогобич чи Самбір...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Вы не читая постите?
    Которое из ваших сообщений отвечает действительности?
    Неужели думаете, что нквд-ист бы "постеснялся" сообщить, что расстрелял 2754 человека?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    прошу дуже

    ---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

    аналогічно вашій дєйствітєльності
     
  4. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Моей?
    Видите-ли, шановний - одна ложка дегтя портит бочку меда.
    Если вы ТАК легко относитесь к фактам - чего догда цепляетесь к другим? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Дальневосточник, справжніх фактів ми не взнаєм ніколи
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А бездумно постити все, що викинув Гуголь при завданні "злочини НКВД" невірно. І тому не може бути використане, як доказ. Тільки правда. Як у випадку із НКВД, так і в випадку з УПА. Отоді у нас з Вами буде повна любов і взаєморозуміння. Отоді ніхто не зможе, крутячи дулі іншому, заявити, - Ага, наші були он які, а ваші... (як цього прагне Кум).
    Тому, пане Карабін, дозвольте Вас називати іншим іменем, співзвучним із нічними переговорами Сірка із Рябком...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ваша наука
    і ше переконався в одному, ви ніколи не будете слухати правди, яка викриває те шо вам рідне, близьке і тепле, які би тут не приводились докази
    моліться і далі на свого ідолка
    [​IMG]

    Вася, аналогічно
    успіхів в пошуках правди

    ---------- Додано в 17:11 ---------- Попередній допис був написаний в 16:55 ----------

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Ну как вам сказать... К примеру - вы привели Рапорт по тюрьме в Луцке. Зная - что ТАКое из себя представляло нквд - с большой долей вероятности можно счиать приведенные в нем цифры - правдивыми. Хотя даже там - "Все трупы 70 с лишним осужденных к ВМН и около 800 подследственных нами закопаны и места на местах нахождения трупов полито керосином и выпалено, а после всего эти все места присыпаны известью." - а далее - "В общем расстреляно в тюрьме и возле тюрьмы около 1000 человек."... Для этого человека + - сотня\другая человек вообще не составляет проблемы. И если он написал, что 1000 оставили в тюрьме - а сами сбежали - думаю - расстреляй он всех - спокойно бы написал - уничтожили всех - по "закону" военного времени... По крайней мере - сообщать в другом посте несуразную цифру не стоило.

    Наше обсуждение об убитых нквд-стами в тюрьмах интересно перекоикается у меня с чтением "Життя l бoрoтьба генерала Тараса Чупринки" - из 10 тома Лiтописа УПА. А именно - о событиях, случившихся после обнаружения во Львовских тюрьмах убитых...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    То ви переплутали з Гаррі Потером - "Дари Смерті".
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Дальневосточник, різні джерела приводять різні дані по вбитих і закатованих, залишається хіба вивести середнє число
    от шо пишуть про Стрий
    СТРИЙ: "На подвір'ї лежало дві сотні трупів порозстрілюваних людей з повідрізуваними вухами, носами, пальцями, повиколюваними очима. Біля стіни стояли чотири величезних котли із звареними людськими тілами. В кожному з них було по 3-4 трупи."; "На гаку висів труп в'язня головою в низ над загаслим багаттям із зовсім спеченою головою, а на долівці лежало цілковито спечене тіло дитини."

    і де тут правда?
    а ніде, ми її не взнаєм ніколи
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тут кожне слово. А от де правда про 1101-у жертву стрийської тюрми Ви не знаєте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Gron

    Gron тафгай

    З чого б така впевненість ?
    А Ви ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну я ж у Стрию живу, нє?
    Знаю.
    Я теж про це торочу...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Gron

    Gron тафгай

    З війни ?
    Переконливо.
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Карабін, а ці фото що ілюструють? І до чого (в сенсі цих фото) тут Україна?
    Бо щось не зрозуміло...
     
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    і ку*ва, брав безпосередню участь

    ---------- Додано в 19:30 ---------- Попередній допис був написаний в 19:29 ----------

    ну, тут я безсилий, не медик я
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну а чого би не приховати те, що можна приховати? Згадайте Катинь... і згадайте як воно приховувалось.
    Коли людина вбиває, її до кінця життя мучить те, що рано, чи пізно тре буде тримати віжповідь. Це страх, що переслідує все життя виключно всіх.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні, не брав. Але історію Стрия я знаю добре.
    А чо тоді і канібалів 20-х не запостили. Їх фотки ж там поруч...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Граєте варята, чи прикольнулися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Грон, як тільки пан Карабін розкаже, звідки він взяв 1101 жертву, Вам самому стане зрозуміло, що мої слова переконливі... ;)

    ---------- Додано в 19:37 ---------- Попередній допис був написаний в 19:36 ----------

    Ні, Миху. Невже і Ви вважаєте що ці фоти відносяться до України 39-45 років?
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)