Зливання воску і яєць. Шо воно таке?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Adriasia, 5 тра 2009.

  1. RomkoDm

    RomkoDm Member

    Не все , що не розуміємо , від диявола. Можливо за зливання воску треба взятися вченим. Можливо це
    впливає на ауру людини . Треба подивитися як ця процедура впливає на мозок, на склад крові і таке інше.
    А тоді робити висновок.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Або викачування яєць... те саме... зразу перевірити мозок.
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. RomkoDm

    RomkoDm Member

    Не всяку дурницю треба вивчати, але те що від давнього часу люди знають, може потрібно.Те що дивне сьогодні може бути вивчене через багато років.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і


    самозаперечення.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Колись стикався, попередження збулися, робили мені таку процедуру у Червонограді, коли їхав у дизелі дійсно стало слабо, говорили мені версії, що через самовнушання, але я і не дуже в це повіив і точно нічого собі не внушав.
    Стикався із монахом, який виливає віск, а церква такі процедури забороняє.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    монах - то ще не святий і не показник.

    Зле він зробив.

    Розумієте... то є справа хузяйська. Церква каже, а це досвід 2000 років, хочеш мати вічне життя - роби так і так і буде тобі щастя. Ну а як хочеш погубити своє життя у вічності, роби по-своєму. Вибір за тобою і не говори, що не знав.

    А що до конкретики, то все просто: нащо тобі бабка з воском, якщо маєш Бога і молитву?
     
  7. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Жіночка, яка цим займається казала мені, що такою послугою корисуються в остовному міліціянти та працівники психіатричної лікарні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо монах ділиться із настоятелем монастиря, єпископом - то можуть на таке закрити очі, он скільки ловили фальшивих священників-екзорцистів.
    Та і багато народних цілителів ведуть свої сеанси в присутності ікон та хрестів.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    закрити очі можна на будь що, було б бажання.

    Хто подібне практикує - грішить.
     
  10. sumarva

    sumarva миється в бані

    Це таки шаманствою Що воно собою являе? Так по рецепту -- розтопити віск і лити на яйця. Обережно, не попечшть собі яйця.
     
  11. sumarva

    sumarva миється в бані

    Якщо ви взялись лити віск на яйця, то ВЖЕ вам повпливало на мізки. Як говорилось в одному віршику-- Да ты себя УЖЕ покушал, начиная с головы.
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Прочитала "викручування яєць":)))
    А що? Може то якраз є більш дієвим,нє?:mocking:
    Як варіант:scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як не помагає викачування, то тоді можна спробувати викручування.
     
    • Смішно Смішно x 2
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Взага лі то, навіть за законами фізики, якщо яйце деякий час контактує із тілом та отримує певну температуру, може гуснути, але там можуть бути й інші нбанси, які загальному колу невідомі.
     
  15. katkat

    katkat Member

    У моєї хрещенниці також був переляк. Сталося це по вині лякаря. Ї це не встигли віписати з роддому, як кума потрапила з малою до лікарні. Висока тепрература буда у немовляти. Потім, коли їх уже виписували з лікарні, лікар їх оглядав перед випискою. Поклав малу на пеленальний стіл і як гепне кулаком об стіл, дитя аж здригнулося. Кума запитала в нього, для чого він це зробиа, на що відповід, рефлекси провіряв. Нормальний? Це йому треба так рефлекси провіряти. Після цього мала із-за кожно скрипу здригалась. Їй порекомендували піти до до Фудима. Чесно кажучи не знаю, що він там хрещенніці робив, але вона перестала так всього лякатися. Я й сама до нього їздила лікуватися.
     
а де твій аватар? :)