Зимовий похід ЗТШ - 400 км Карпатами, автономно та соло. Перша спроба

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем VetZhash, 16 кві 2021.

 1. VetZhash

  VetZhash Well-Known Member

  Якось років два тому, захотів я пройти довгий маршрут Карпатами. Наотрапив на інформацію про Закарпатський Туристичний Шлях. Це найдовший в Україні маркований пішохідний маршрут, що пролягає через гори. Це один з головних пішохідних маршрутів Українських Карпат, протяжністю 398 км та загальним набором висоти в 20 км. Тягнеться від селища Великий Березний, що розташоване поряд з українсько-словацьким кордоном, і до села Ділове, розташованого поряд з українсько-румунським кордоном. Проходить ЗТШ в межах Закарпатської області, а його частина, переважно на хребтах, тісно межує з Львівською та Івано-Франківською областями. Тягнеться основними гірськими масивами українських Карпат: Полонинський (Боржава), Вододільний, Свидівець, Чорногірський; частково проходить через Горгани та Бескиди. Нитка маршруту проходить через багато селищ та точок: Великий Березний (початок) - Стужиця - Ужоцький перевал - Біласовиця - Великий Березний ― Воловець - Міжгір'я - Колочава - Усть-Чорна ― Кваси - Ділове (кінець), та ще кілька сіл по ходу маршруту.

  Але хотілось якось у стилі типу експедиції, щоб автономно. А маршрут цей проходить через села, тому й було вирішено пройти його без контакту з цивілізацією. Без контакту в плані ресурсів - не поповнювати запаси харчів, газу, води, не ночувати в селищах.

  Отож минулої зими, в січні 2021р, я вирушив у Карпати. І тепер я можу розповісти повну історію своєї спроби пройти ЗТШ зимою, соло та автономно. Та що там розказати, я навіть покажу...


  View: https://youtu.be/0udSEa3rZ-M
   
а де твій аватар? :)