зі Львова до ОДЕСИ

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем borkhes, 8 вер 2010.

  1. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Без вопросов, я же с Донбасса
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я це розумію. Власне, я цього говорити сама не хотіла, аби не запідозрили у якомусь вдаваному галицькому зазнайстві.

    Але мені приємно, що Вам подобається, приємно, що хтось хоче подивитись на наші міста і містечка (і не боїться :) ), і не тільки хоче - сідає і їде.

    А от які куточки Донбащщини могли б зацікавити туристів? Що у вас цікавого?
     
  3. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Во первых Святогорская Лавра, потом побережье Азовского моря, потом соляные шахты, завод шампаских вин, Хомутовская степь, Каменый могилы. Приезжайте, у нас есть что показать
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Повернувшися на роботу не мав часу відповісти чи завантажити фото в Інтернет. Ось зара маю трохи часу - нарешті виправляюся. :)

    [​IMG]

    Ось цей монастир, невже він погано виглядає?

    [​IMG]

    Не буду писати багато, бо не знаю, чи комусь це цікаво чи ні. Скажу тільки що проїхати 6000 км було варте навіть заради того щоб побачити на власні очи ось це:
    [​IMG]
    :good:

    Якщо комусь це буде цікаво, то у мене в ЖЖ є трохи більше фотографий: http://tinyurl.com/33fsf89 :preved:

    p.s. Чомусь зара згадав як дивувалися місцеві побачивши мій номер на мотоциклі (Росія? Москва?? о_О) і ще більше їх дивувало що я їх розумію і розмовляю українською. Цікаво, що всі як один питали чи маю я якісь коріння на ЗУ, бо їм здавалося що вимова у мене дуже схожа. :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    У меня тут знакомый ездил, но в США..У них там есть типа звания "Iron ass". Тут тоже такое есть ? Это просто вопрос, от любопытства.
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні, непогано.

    Просто я вже на все дивлюсь трохи іншими очима, мабуть. І планую все з розрахунком на коротші переїзди і максимум туристичних об’єктів.

    Я б також дивувалась. Москаль - а проїхав 6000 км аби на нас подивитись! ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Есть и такое. См. http://ironbutt.com
    Но не в моём случае - я просто съездил в отпуск. Хотя подруга, что была пассажиром... вот этот сайт наверное про неё теперь :)

    Больших переездов было 3. Москва-Брест, Камянец-Умань и Ялта-Москва. Остальное было вокруг этих самых туристических объектов.
    Не совсем так - 6000 это от моего подъезда до него же спустя 2 недели. До Карпат мы с подругой тысячи 2 ехали. :)

    ---------- Додано в 09:51 ---------- Попередній допис був написаний в 09:49 ----------

    Можно чуть подробнее? Я верю, что они у вас карие, например, а не как у меня. А ещё в чём разница? :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    borkhes, браво!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Наприклад, по кілометражу Москва-Брест дорівнює цілому маршруту для чеського середньостатистичного туриста. )
    :)

    В мене голубі, тобто, можуть бути такими самими, як у Вас (якщо у Вас не зелені).

    Різниця в тому, що Ви - молодий чоловік, мобільний, можете розраховувати на здатінсть домовитись, сильний, не сподобається місце - сідаєте і їдете. Я ж людям мушу запропонувати конкретний об'єкт і конкретний сервіс, а потім дотриматись обіцянки і зреалізувати. Окрім того, я складаю маршрути для вікових груп також - тобто людям старшого віку і молоді не можу запропонувати одне і те ж по складності. А ще я не можу везти людей двісті кілометрів через один незначний по цікавості об'єкт.
    Ну, тут без заперечень... )
     
  10. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Продолжим тему. Предположим заезжаю я со стороны Польши на Украину... Как интереснее ехать будет? Куда хорошо б заехать/что посмотреть? (трассу Киев-Чоп не предлагать :))) )
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Со стороны Польши (от Хелма) на Киев через Волынскую область сейчас идет отличная трасса (специально строят под ЕВРО-2012).



    А куда Вы хотите попасть в Украине?:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Домой хочу попасть, как ни странно))))

    А насчёт озёр надо подумать.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    А сколько от неё сейчас построено?
     
  14. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    И ещё вопрос: нарциссы когда цвести начинают? В середине мая рано ещё будет?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якщо Ви про Долину нарцисів, борхес, то аби не було пізно, якщо травень буде теплим...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Про неё, про неё. Я на 9е заеду во Львов, вот и думаю заодно на нарциссы посмотреть.
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мене не вразила.

    Нарцисів мало, людей багато, на під"їздах втирають сувеніри... нічого особливого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Хорошо, а что тогда хорошо б весной посмотреть? Может есть что-то более красивое и цветущее в это время?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нічого в тому сенсі в голову не приходить.

    Але гори навесні такі пахучі, не думаю, що Вам буде бракувати якихось квітів. )
     
  20. Pumik

    Pumik Member

    Подскажите,пожалуйста,в каком состоянии трасса (ямы и т.п)? Планируем ехать 29 во Львов из Одессы, через Умань, Винницу, Тернополь.
     
а де твій аватар? :)