ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    По вартості все зрозуміло. Є на сайті інформація. Шоста черга без однокімнатних квартир взагалі, чи то їх всі вже розпродали?
     
  2. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    По вартості все зрозуміло. Є на сайті інформація. Шоста черга без однокімнатних квартир взагалі, чи то їх всі вже розпродали?
     
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Комплекс дуже гарний та сучасний буде. Чомусь я цей відеозвіт пропустив, але знаю на 100%, що на будівельному майданчику все добре.
     
  5. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Я слідкую за усіма майданчиками багатьох ЖК, останнім часом взагалі все будують дуже швидко, можливо змінили підрядників.
     
  6. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    А що по тендерам? Все вже повністю домовлено, чи ще мають вноситись якісь зміни?
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    За останніми данними все було домовлено, якщо ніяка компанія за період карантину не стала банкротом, то все залишається, як і було.
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Сьогодні зайшов на сайт РІЕЛу і побачив таку новину: Квартира в ЖК «Велика Британія» відтепер ще ближче: Корпорація Нерухомості РІЕЛ і ПРАВЕКС БАНК* починають сенсаційне кредитування.


    Квартира в ЖК «Велика Британія» відтепер ще ближче: Корпорація Нерухомості РІЕЛ і ПРАВЕКС БАНК* починають сенсаційне кредитування | РІЕЛ
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чудова пропозиція, як на мене. Можливість вигідно та доступно інвестувати. Можливо, комусь стане у нагоді ця інформація
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  13. PanYevgen

    PanYevgen New Member

    Вітаю. :hi:

    Маю питання до інвесторів 1-4 черг.

    Думаю купити квартиру в 5 черзі. Я був дуже здивований побачити штукатурку від забудовника. Я звик до того, що після здачі будівля дає усадку і штукатурка йде тріщенами у всіх всіх хто поспішив робити ремонт. А тут ситуація така, що забудовник сам накидав штукатурку. Звідки така самовпевненість? Вони таке давно роблять? Результат хороший чи потім все піде тріщінами?

    Теж саме запитання стосується стяжки. Що там за періг хтось знає? Як чути ноги сусідів зверху?

    Буду вдячний за інформацію (задоначу 300 гривень на благодійність за Ваши вибором).
     
  14. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Сам поки чекаю на квартиру, але наразі всі у Львові здебільного роблять стяжку одразу, можна доречі домовитись, щоб не робили її. Знаю треба заяву у сервісний написати. Тому то не є проблема.
     
  15. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    За квітень коли звіт чекати?
     
  16. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    А нащо відмовлятись від стяжки? Нерозумію
     
  17. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    так свята ж були, трохи зачекайте вже, то кропітка робота дроном літати
     
  18. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    Будують вони вже 17 років, певно знають що роблять. Але ви завжди можете все переробити на свій розсуд
     
  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну що там ріелососи, коли вже фотки ремонтів будете постити?
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

а де твій аватар? :)