ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Який там режим, Батька проти всесвітнього заговору? У них там з медициною ще гірше аніж у нас, тож якщо посадять на карантин то всім - капець!
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А ви я дивлюсь дійсно налякана, за все переживаєте, всього боїтесь. СТОП! Давайте краще про хороше. На відмуну від північної частини України ми ще дихаємо свіжим повітрям, а не Чорнобилем, у нас ситуація покраще ніж у них.
     
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Та вже тролять тих полісменів як тільки можуть. При чому люди самі собі гірше роблять ходячи без маски. Той же Китай який вдало вийшов з карантину - всі люди які мають голову продовжують надягати маску.
     
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Проте в Білорусії набагато менше людей ходить по вулицях ніж в інших країнах, якщо дивитись на загальний індекс в онлайні. P.S. Встановіть впн та гляньте в яндексі.
     
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Хто ще переживає за карантин, не переживайте, бо нас здається всіх дуже гарно на****и. У когось є робота?
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    робота завжди є, часу немає все встигнути
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    маска то вже як елемент гардеробу з нами надовго
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Сьогодні вийшов не в найближчий магазин! Так от те що я побачив - це 80% людей та дітей без масок, де ж наша міліція?
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А вам то що, немає арендаторів, чи знизили вартість аренди? Мені здається вам ще норм по зарплаті. У будь-якому випадку квартири завжди зможете продати!
     
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Так, потрібно лише звикнути до неї, хоча, як ми бачимо всім пофіг. І це печально, бо від безвідповідальності батьків страждають діти.
     
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Знизила, але не на багато, бо немає сенсу, мої арендатори всі на роботі, без карантинів. Що стосується продажу, то так, маєш 2-3 квартири бідкуватись не будеш, проте, якщо такого плану ситуація з карантином повториться, то кому вони потрібні ті квартири, я вас прошу.
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Звісно, проте це зараз так склалася ситуація, я вас запевняю в подальшому всі будуть собі робити «подушку» безпеки, аби можна було спокійно на декілька кроків назад відійти. От побачите, так і буде.
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Головне, щоб її було з чого робити. І у майбутньому, всі як мали різні доходи так і матимуть, і розмір тієї «подушки» у всіх буде різним. Я вас запевняю, ті люди, які ще не «наїлися», в цей період будуть хапати ще більше!
     
  14. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    А хто не наївся? Той хто більше всього «нажрав». Марія, не розуміючи суті, чого туди лізти і намагатись розвести дискусію? Краще живіть і крутіться у тому де маєте досвід.
     
  15. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Доброго дня, сподіваюсь у всіх ганий настрій. У мене виник спір з моїм колегою щодо ЖК Велика Британія, він досить дивний, але питання цікаве, підскажіть мені будь-ласка, весь ЖК буде підключено до міських мереж, чи будуть інші тарифні плани для мешканців?
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Звісно до міських мереж. Комплекс у Львові знаходиться, до яких ще мереж його можна доєднати? Якби Велика Британія розташовувалась за межами міста, то вже були б мережі областними або приватними, там зовсім інші тарифи.
     
  17. DenCh

    DenCh Member

    В Британії апартаменти? Дивіться тарифи для комерційних приміщень, ціни суттєво вищі.
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Звідки у вас така інфа? У нас квартири, які ще апартаменти? Офіційно по документах, все в порядку, не накручуйте людей!
     
  19. DenCh

    DenCh Member

    ЖК Велика Британія 6 черга | Будівельна корпорація RIEL
    2-кімнатні апартаменти (с) ріел

    А взагалі чого ви хвилюєтесь? Вигідніше -)
    вигідніше ж
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це ви намагаєтесь мені на щось натякнути? Мова щодо апартаментів велась щодо шостої черги, а я з п‘ятої, тож і кажу на разі за свій будинок, і за попередні. Якщо людина претендує на шосту чергу, то всі ці нюанси і обговорюються перед придбанням квартири, про це ми раніше і говорили.
     
а де твій аватар? :)