ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну забудовник, як і Михайло не 100$, щоб усім подобатись. Кожному своє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А ви не біомаса? Звичайне тіло з органами та гімном, чи не так?
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Тут всі зацікавлені в фактах! Тож давайте, з радістю обсудимо новини по вашій темі.
     
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну ти мене зрозумів, ріелосос. Дякую що відгукнувся
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Може вже досить, тут рієлосос лише ви. Проаналізуйте свою поведінку! І знаєте, я не розумію, чи то ви реально тупий чи не вихований просто!
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. anp

    anp Well-Known Member

    Три місяці люди що купили комерційні приміщення чекають на право власності - їх ігнорують, а люди втрачають доходи по аренді.
    Відділ дезінформації у фб просто повторює "новин нема"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Я маю на увазі взагалі - інформація про стан будівництва, а тут тільки палка переписка хто робот, а хто ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Важко бути у своєму ЄДИНОМУ житті писимістом. Змінюйте своє мислення, прийшов час з радістю зустрічати кожен день!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ідеальна функція, як на мене! Не подобається хтось або щось, натиснув і все! Так? А от не так, якраз більше пре бруд почитати.
     
  10. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Хейтер, він і в Африці хейтер, не набридло вам Лукап в такій атмосфері жити? Від вас тхне лайном.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Допускаю, що з таким аналізом і км слів, то може бути Михайло, але яка вже різниця? Немає часу займатись чиїмсь життям.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Останнє ви точно підмітили, при чому я так розумію, що в нього саме цього матеріалу дуже багато, занадто!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ця новина, чи що це таке взагалі до чого/кого? Дайте інформацію більш обширно. Дякую.
     
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    «Відділ дезінформації» - це взагалі що таке, хто придумав? Вже зовсім немає чим зайнятись, як тільки писати всяку ахінею.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. anp

    anp Well-Known Member

    Власники комерції продовжують вимагати зустрічі з Мельником. Представник відділу дезінформації у фб "вирішує питання онлайн")) робить все можливе щоб зірвати зустріч з Ростиславом.
    Комерція місяцями не отримує документів на право власності!
    Власники, щоб Вас менше ігнорували - беріть юриста та готуйте колективне звернення. Ви будете не перші(
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Представник відділу дезінформації - це хто? Хіба Р.Мельник колись уникав зустрічей з інвесторами? Це ви пишете дезінформацію
     
  17. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    о і я про те саме питаюсь, комікси якісь
     
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    яким чином право власності стосується до доходів по аренді. Доречі у всіх новобудовах спершу здаються житлові приміщення, а в останню комерція, це типова практика.
     
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    погоджуюсь
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    в мене також така думка була, невже до такого опустився, що вирішив новий нік собі завести?
     
а де твій аватар? :)