ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Михайло, давайте по порядку. Вчера вы силели как г в траве, отдувались только женщины и еще мужик из крайней секции. Да, риэл не сдал вовремя, но предложил компенсацию. И да, все было четко, мы можем приступать к ремонту и следить за исправлением всех наших замечаний. Не надо врать и мнить себя героем, потому что как только надо было в глаза сказать риэлрвцам свои замечания, гигант сдулся. Как и ожидали, собстна. Не хотелось бы иметь среди соседей такого п..бола, но как показало вчерашнее собрание нормальных людей намного больше. Спасибо за резкие и смелые вопросы, зеленогосвета нашему красивому зеленому дому:)
   
 2. З фото проблеми. Я пишу з айфона. Екран маленький, пальці грубі, але спробую. Як доберусь до компа, точно загружу все.
   

  Вкладення:

  • IMG_1923.JPG
   IMG_1923.JPG
   Розмір файлу:
   122,5 КБ
   Переглядів:
   85
  • IMG_1929.JPG
   IMG_1929.JPG
   Розмір файлу:
   132,8 КБ
   Переглядів:
   83
  • IMG_1937.JPG
   IMG_1937.JPG
   Розмір файлу:
   122,3 КБ
   Переглядів:
   86
  • IMG_1938.JPG
   IMG_1938.JPG
   Розмір файлу:
   74,3 КБ
   Переглядів:
   84
  • IMG_1940.JPG
   IMG_1940.JPG
   Розмір файлу:
   117,7 КБ
   Переглядів:
   87
  • IMG_1941.JPG
   IMG_1941.JPG
   Розмір файлу:
   102,7 КБ
   Переглядів:
   82
  • IMG_1943.JPG
   IMG_1943.JPG
   Розмір файлу:
   128,6 КБ
   Переглядів:
   84
 3. Продовження
   

  Вкладення:

  • IMG_1985.JPG
   IMG_1985.JPG
   Розмір файлу:
   112 КБ
   Переглядів:
   81
  • IMG_1990.JPG
   IMG_1990.JPG
   Розмір файлу:
   109,1 КБ
   Переглядів:
   79
  • IMG_1995.JPG
   IMG_1995.JPG
   Розмір файлу:
   189,3 КБ
   Переглядів:
   79
  • IMG_1997.JPG
   IMG_1997.JPG
   Розмір файлу:
   78,7 КБ
   Переглядів:
   80
 4. А це що ще за ідійот тут намалювався, та й не на зрозумілій мові. Синку вивчи хоча б одну мову нормально.
   
 5. Vladshvets

  Vladshvets Member

  Усі, хто читає форум, мають знати одну просту річ – Михайло Хомчин це бот, який підбурює всіх в інтернеті. Але в реальності його не існує. Вчора були збори першої черги ЖК Велика Британія. Ніхто того Михайла Хомчина так і не побачив. Перевіряйте інформацію, не довіряйте "активістам", які дуже хоробрі в інтернеті і фотки мають сфальсифіковані, а насправді працюють на конкурентів. Інакше чому вони не показуються.
   
 6. Мене вже записали в боти. Мало того я шеф порохобот і воюю із зрадофілами.

  А якщо серйозно, то я інвестор 1 черги ЖК Велика Британія секція Г 6 поверх. Я організував вказану зустріч, але не був присутній оскільки на знаходжусь у Львові в даний час. Але син там був.
   
 7. KatnissEverdin

  KatnissEverdin Well-Known Member

  Мені дуже цікаво за яку це ви компенсацію говорите? щось я такого вчора на зустрічі не чула. Може це вам особисто якісь фінанси пропонують за щось а за що невідомо........
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Це мій син, який був на зустрічі, відреагував на закид представника Ріел в ФБ

  П. Олександро, я є сином п. М. Хомчин і особисто був присутній на зустрічі, особисто наводив приклади недоліків виявлених в квартирі і в квартирах сусідів. Конкретних відповідей по шляхам вирішення виявлених недоліків не отримав. Загальні фрази на кшталт "при прийомі квартири складається дефектний акт" нас не влаштовують! Якщо компанія РІЕЛ вважає себе серйозною і відповідальною компанією перед своїми інвесторами то думаю перелічених недоліків повинно було бути набагато менше, а в ідеалі не повинно було бути взагалі. Можу припустити що у зв'язку із зміною норм закону виникли проблеми з оформленням документів але це б не було таким гострим питанням коли б після затримки в 5 місяців будинок був повністю готовий до введення в експлуатацію. Станом на сьогодні в квартирі відсутня газова труба, стяжка, батареї та ще безліч недоліків. І це не лише в нашій квартирі. Вашими представниками на зустрічі було згадано про проблеми з ліфтами у двох під'їздах. Можу припустити що у разі залучення незалежного, наголошую "незалежного!", експерта з прийому будівлі, існує вірогідність виявлення ще ряду недоліків які ми інвестори не помічаємо.
   
 9. WaldemarDK

  WaldemarDK Well-Known Member

  Деякі люди створили багато шуму і звинувачень когось , не знаючи що і як.
  Так Михайла Хомчина не було на зустрічі , але був його син , який задавав конкретні питання керівництву РІЕЛ. Для чого називатм людину ботом ? Прийдіть в його квартиру і гляньте на цей "ремонт". В мене немає таких проблем , бо не замовляв послуг студії ремонту від РІЕЛ.
  Тепер по лічильникам обліку електроенергії. Наскільки я зрозумів вони будуть встановлені в під'їздах тільки на деяких поверхах. В секції Д побачив лівіше від ліфта такі великі шафи тільки на 2 і 6 поверхах.
  Про компенсацію. Присутній батько Ростислава Мельника запропонував компенсацію у вигляді користування електроенергією на час ремонтів.
   
 10. KatnissEverdin

  KatnissEverdin Well-Known Member

  Я перепрошую але яка бл...ть електроенергія в якості компенсації? про шо ви говорите, який блін ремонт? щоб почати ремонт треба щоб усі комунікації були підключені а значить введено будинок в експлуатацію а там до того ще далеко ні труб ні нічого нема нормального. так ще й з трубами зовнішнього водовідведення наробили невідомо що. можуть собі ту електроенергію під час ремонту запхати в одне місце. Я заплатила гроші і при чому немалі за квартиру, а натомість отримую що??? якусь халупу з купою недоліків та й ще з простроченням здачі вже майже на півроку. Дуже "серйозна і відповідальна" компанія Ріел вміє тільки дурити людей!!!
   
 11. Vladshvets

  Vladshvets Member

  Комунікації всі є, газ лишився. То шось ви путаєте....
   
 12. Це Михайло Хомчин, який бот.
  Ви можете надати акти приймання водопостачання та електропостачання в експлуатацію, чи це постачання на період будівництва?!
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Vladshvets

  Vladshvets Member

  Ви з собою зараз говорите чи з ким? Хто вам тут буде щось надавати, такі самі жителі як ви?
   
 14. Та ні. З вами. Ботом ви мене назвали. І стверджуєте про подачу води та електроенергії. Для такого ствердження мають бути підстави. Продемонструйте їх, а то інвестори стверджують протилежне.
   
 15. Vladshvets

  Vladshvets Member

  Йди в відділ продаж як всі нормальні люди. Не будь задротом, бо реально виглядаєш жалюгідно. Нитік в інтернеті, якому страшно навіть на збори прийти. Ти вже всіх ...бав, але ніхто тобі прямо того не каже.
   
  • Смішно Смішно x 1
 16. IMG_2020.JPG
  Vladshvets для вас персонально:
   
  • Смішно Смішно x 1
 17. vovakrab

  vovakrab Member

  Чого ж нитік.Все розклав по-поличках.Яке відношення до інвестора таке і до ... і тд.
   
  • Подобається Подобається x 2
 18. Цей Vladshvets із групи підтримки Ріел
   
 19. KatnissEverdin

  KatnissEverdin Well-Known Member

  Я не здивуюсь якщо Vladshvets і є працівник Ріелу...
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. KsyuLya

  KsyuLya Well-Known Member

  попередньо, завтра 21.09.2017 на 15:00-16:00 (точніше ще напишу) відбудеться огляд під"їзду секції Г - всі мешканці запрошені для колективного складання списку дефектів
  хто планує бути, зголошуйтесь тут чи у групі фб Увійти на Facebook | Facebook
   
а де твій аватар? :)