ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Joll

    Joll Well-Known Member

    Із сьогоднішньо-вчорашнього: той другий склад, що ліворуч на фото вище, вже розвалили, перший зруйновано наполовину. Між ними стоїть невеликий кран, очевидно, до вечора розвалять і другий склад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

  3. Siromanec

    Siromanec Member

    Доброї пори доби майбутнім сусідам. Скажіть чи хтось з Вас вже підписав договір ФФБ і чи вносили ви зміни в договір?
     
  4. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    А які зміни треба вносити?
     
  5. Siromanec

    Siromanec Member

    От власне хочу зрозуміти чи хтось вносив зміни і які саме:) мене до прикладу насторожує пункт 6. Написали про відшкодування в разі не своєчасного введення будівлі в експлуатацію але не прописали терміни та суми відшкодувань. Спробувавши поспілкуватись на цю тему з менеджерами, заспокоюють і нічого конкретного не говорять. Тому й цікаво чи хтось вносив зміни чи доповнення в договір.
     
  6. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Все більше людей цікавить це питання. Питатись в менеджера - це марно. Давайте напишем колективний запит на цю тему і нехай офіційно їхній юрист нам відповість...
     
  7. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Ще недавно це було ЖК Манхетен... Я так думаю другий (дзеркальний) об"єкт , той що приліплений до нас разом із супермаркетом , приєднали до першої черги ЖК Велика Британія...
     
  8. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Зі слів їхнього юриста, я зрозумів, що ніякого страхування немає. Воно просто стало не обовязковим. Стаття 10-1, яка зобов'язувала страхувати майнові ризики, які виникають при будівництві житла, була виключена з закону Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю на підставі Закону N 2367-VI (2367-17) від 29.06.2010. Те, що згадується про страхування в договорі і правилах ФФБ, згідно чинного законодавства України з питань страхування, лише надає Довірителям право самому застрахувати себе. А далі ще цікавіше і складніше...
     
  9. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    IMG_20150617_111733.jpg

    Цей державний акт є зараз актуальним. Як бачимо, наші будинки будуть використовуватися для обслуговування військової частини :)
     
  10. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Всі акти на землю такі - і на Рубчака-Тролейбусній ,і на кн.Ольги. Там також будівництва на територіях військових частин. Будівлі при здачі передають на баланс ОСББ. А там вже по землі заключають угоди , або цільове призначення змінюють.
     
  11. fibonacci

    fibonacci New Member

  12. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

  13. fibonacci

    fibonacci New Member

    можливо, я не в курсі. по плану там багато будівель, в тому числі 16-поверхові.
    впринципі район багатообіцяючий, як на мене. планують побудувати велику кільсть будинків, школу, дитсадок, Sportlife, супермаркет, магазини.
    планував, брати в 1 черзі в "Ріел", але дуже великий шум від транспорту на дорозі. просто навіть прогулявшись вздовж Шевченка, від центру до планової забудови і назад, вже голова боліла від того шуму, а постійно жити з вікнами на дорогу атас взагалі.
    варто мабуть чекати 2-гу чергу.
     
  14. vovakrab

    vovakrab Member

     
  15. Siromanec

    Siromanec Member

    А далі ще цікавіше і складніше... Що саме ви маєте на увазі?
     
  16. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

  17. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Насправді виявилося все набагато простіше :blush:
    Навіть те право, яке я згадував в попередньому пості, немає можливості практично реалізувати. Відповідний пункт 39 частини першої статті 7 закону України Про страхування будо виключено на підставі Закону N 2367-VI (2367-17) від 29.06.2010. І жодна з опитуваних мною найбільш відомих страхових компаній не надає послуги по страхуванню майнових ризиків, пов’язаних з договором про участь у ФФБ.
     
  18. zljychka

    zljychka ;-)

    Коли ми розглядали договори, то також були пункти у які хотіли внести зміни, але Ріел на таке не погодився, принаймні тоді. Те саме із ФФБ.
     
  19. arex

    arex New Member

    якщо я правильно зрозумів, то друга черга жк Велика Британія - це жк "Манхетен", який вже будується кілька місяців. Просто після інциденту з підземними водами вирішили не згадувати назву "манхетен", щоб не відлякувати покупців і перейменували його у Велику Британію 2.
     
  20. Ivan Vas

    Ivan Vas Well-Known Member

    Скажіть будь-ласка хтось тут вже купив квартиру в Манхеттені (Велика Британія2)?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)