ЖК "Велика Британія" - Ріел 6-та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Oleksandr the great, 10 лис 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    Зараз ріелососи випалять що вони теж однояйцеві однодумці. Бачу пішов квартет у наступ, електрку аж ізоляцію пробило
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Заздалегідь вибачаюсь, що влізу до вашого діалогу, але навіть не справа у копіпасті, справа у тому, що ви з Лукапом повністю ідентично відписуєте. Абсолютно. Однакові слова, словосполучення та стиль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Я бачу що я не одна такої думки, а от позиція дуже дибільна у вас. Бо виходить ви з Лукапом маєте «позицію», ви «однодумці», а от всі інші просто копіюють вас чи один одного. Чи не диво?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Як ти любиш казати: «в тебе підгоріло»! Справа ваша, кожен заробляє гроші як може, але не потрібно переходити на особистості, пишіть краще по темі Великої Британії, якщо маєте що сказати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а що він скаже, він і не бачив наш ЖК ніколи крім на фото
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    біба і боба
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Розшифруй це своє повідомлення для обдарованих людей. От що ти їм хотів сказати, яку таємну міссію воно в собі несе?
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну тож вони, а то ви, він, я, вона... нехай пишуть, їм аби засра*и ефір, змісту в повідомленнях - нуль, як і сенсу в їх знаходженні тут, але ж вони все однак продовжують тут тусити, бо більш немає де.
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Що за біба і боба? Я щось цікавеньке десь пропустив? Нагадайте.
     
  10. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Цікаво. Хоча доля правди у тому може бути. Навіщо йому бачити, якщо він не інвестував, якщо не є власником. У нього зовсім інша мета на цьому форумі. Більш ніде не зустрічала його нікнейм.
     
  11. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Як бачите всі його повідомлення пусті. Інк ще там, намагається рвати одне місце, щось постити, бо його тільки-но на роботу взяли, а Лукап вже все... як в тікток «А все уже, все...»
     
  12. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Зверніть увагу їх знову на роботі подвинули. Так паляться хлопці. Вже б видимість роботи робили. Як пошлють їх нах, очікуєм цікаву історію хто найняв та звідки.
     
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    Знову велика рогата худоба видає написане про них за своє.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Цікаво, Льоня вже вернувся з нігтів (?) Цезаря тоже нема, не на тих печенігів нарвався. У Псеволода закінчились мегабайти. Олька - вивчила "нах"... РРРР - розвиток.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Інк, іди вже сховайся десь, бо на стільки в тебе все невлучно написано, не позорься тут, вже краще нехай лукап сам віддувається за обох.
     
  16. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Шо справді?? Гмм... ой лишенько, може й справді варто прислухатись. Думаю чому то в мене такий осадок залишився. То ж від "невлучності". Ай-я-яй... Скажіть, які у вас ще є "критичні зауваження" до написаного? Мені дуже важлива ваша думка. Дайте ще шанс, я старатимусь, старатимусь, старатимусь... писати краще, чесно-чесно:dance3:
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Свій сарказм засунь куди подалі, він тут недоречний. Інк, самому не соромно за свої повідомлення? Не соромно за те, що працюєш на такій відверто ганебній роботі?
     
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Знову цей їбанько з манікюром копіює слово в слово.

    Хто всрався? -Невістка
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну от бачиш, вже сам зізнався, що ти жіночка. Ще трошки і все всім стане зрозумілим, бо доля твоя така - гребсти і вигрібати все гімнішко, прийшов час не тільки лічінку відкладати.
     
  20. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    "Гімнішко", "лічінка", Азаров ти? Якими дорогами, заходь, давно не перлись з політиків-клоунів). Шо, жопа така, шо тільки офіс РІІЛу приютив? Не РІЕЛу а РІІЛУ, прівільно я ніпісів чі ні?)
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)