ЖК "Велика Британія" - Ріел 6-та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Oleksandr the great, 10 лис 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    не суди по собі
     
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    потенційним покупцям - увага!

    Ви потрапили на цей форум лише по тій причині, що зграйка фейкових інвесторів з офісу(підвалу) ріелу, активно строчать тут теми і пости ні про що, чим самим впливають на пошукову оптимізацію.

    Ті люди, які реально зацікавились проблемою нежитлового фонду, скорше за все знайдуть "відповідь" на своє питання саме на цьому форумі. На що й розраховано. Але всі дописи тут маніпулятивні, і ніякого відношення до реальності не мають. Задача квартету ріелососів, які тут гастролюють під різними фейковими іменами - створити видимість реального спілкування реальних інвесторів, чим самим емоційно вплинути на зацікавлену третю особу. Але насправді - ввести її в оману.

    Клоуни Oleksandr the great, IvanShym, MrjanaLylka, MariyaGretta, Vsevolod, Zinochka - це все фейкові акаунти, які цілодобово виводять теми РІЕЛу в топ, наповнюючи їх усілякими нісенітницями. Ці люди, а вірніше одна-дві людини, які ведуть ці акаунти - ніякого відношення до інвестування в новобудови РІЕЛ не мають.

    На цьому форумі дуже мало реальної інформації про стан речей в гівнобудах ріелу. А цей стан речей - невтішний. Дворічні затримки, відверто неякісне будівництво, юридично незаконні договори купівлі-продажу, хамство в офісах - це лише частина справжнього реноме цього забудовника. В сусідніх темах є трошки реальної інформації, але ріелососи швиденько заговорюють зуби і інформація губиться на декілька сторінок. Реальна інформація присутня у відгуках гуглу, достатньо погуглити слова "РІЕЛ" "ЖК Велика Британія" "ЖК Америка" і збоку буде рейтинг з відгуками. Там будуть і фотографії і факти. Реальні. А не тупі балачки псевдо-інвесторів на цьому форумі, які навіть гадки не мають про розташування їх "інвестицій" на мапі Львова.

    Раджу задуматись і не вестись на емоції. Мало того що неякісне будівництво, так ще й з шаленими затримками і відвертою маніпуляцією думками, що може свідчити про характер будівельної піраміди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Почав би з себе. Для початку розкажи людям, як ти спілкуєшся, якщо твої повідомлення з матами та образами можна назвати спілкуванням. Розкажи як ти маніпулюєш на форумі аби всі до тебе негативно ставилися.

    Розкажи, що не маєш відношення до жодного будинку побудованого РІЕЛом, також поясни нах** ти тут взагалі?
     
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ти такі тексти пишеш, відгорожуєшся від фактів про себе, продовжуєш вести агресивну політику. Флаг тобі у руки! Спочатку про себе треба казати, а вже потім про інших.
     
  5. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Тільки но прочитав, на іншій гілці, що @lookup відмінник, з медалями (мабудь у ПТУ навчався), а ви тут про його мову кажете, у нього все на вищому рівні, особливо розумові здібності. Проте не хочу так низько падати і обговорювати його, мені це непотрібно.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    НУ ЛП це не ПТУ. Так а ти де вчився і як?
     
  7. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Маю тобі відповісти? Але не хочу, нехай це буде загадка для тебе. І можеш тут писати що хочеш, мені все одно!
     
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    Льоня, ти точно мужчина чи все-ж таки баба (не в образу справжнім жінкам)? Бо отак нечітко відповідати можуть тільки грети

    Освіта електрика це все-ж таки ближче до інженерії, там думки мають бути чіткі і структуровані.

    Електрик має точно знати яке потрібно січення провідника, тип з'єднання, клас автомату і його номінал, має тримати в голові криву відключення і коефіціенти гарантованого спрацювання. Ну не може він з такими знаннями (якщо вони справді є) писати отакі нісенітниці як ото вище. Та чи електрик це? Питання риторичне. Бо на прямі питання по елекртиці він мовчки злився.

    Ану електрик скажи но мені що таке число 1.45?
     
    Останнє редагування: 30 чер 2020
  9. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Ви бачите, що він (вона) пише? "І можеш тут писати що хочеш, мені все одно... ". Ще чого доброго, заплаче, підіжме губки, шаркне ніжкою). Це баба теж. Грета Псевдоволодівна чи Лілька Леонідівна, вони вам ніякі коефіцієнти навіть не нагуглять, бо незнають як правильно запит в гуглі зробити). Стараюсь я цю шайку не ображати, але хіба в сміх то все переводити, бо з цими тупаками крашеними з офісу Ріелу ні про шо не поговориш. Баби, йдіть одяг у Євроміксі чи Бершках продавати, бо ви в нерухомості нічого не тямите, не говорячи вже про щось серйозніше, це не манікюр мазати, тут думати треба трохи... капець, там треба трохи керівників-сексистів, бо порозводили тупий контингент жіночої статі, хоча може то швидше повалить ту піраміду незграбну..
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Оце мабуть велика честь для цих представників фауни РІЕЛу

    Інвєстору нікто нє пішееет
    Інвєстора нікто нє любіііт

    У мене ще є надія що все це ліві люди, яких просто найняли по п'ять копійок за пост на форумі. Реально важко уявити що цих людей могли набрати в офіс ріелу на зарплату, бо тоді це гірше дна. Скільки їм пропонував - звільнітся нафіг з цієї ганьби, зломайте в собі рабський дух, займіться справою, творіть. Але не дано. Риторика незмінна вже роки зо 3, це ті самі люди пишуть. Це жах, якесь соціальне дно, якісь біо-роботи, розхідний матеріал.

    А якщо вони мають дітей? Чи можуть ці всі люди бути кумирами і прикладами для наслідування? А чи для того вони здобували освіту і саме головне яку? Та чи здобували взагалі. Чи хотіли їх батьки, щоб їх діти займались отакою справою? Бо така низькопробна писанина на форумі - це дуже і дуже примітивно, якась відверта зашкалююча примативність
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Ти мені екзамен тут зібрався проводити? Я все сказав тобі раніше. Щодо твоєї ролі на форумі моя думка залишається незмінною. Іди до когось іншого причепись і ходи за ним.
     
  12. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Ти б краще про себе подбав аніж переходити на особистості та тим паче дітей. Згідно твоєї логіки, боти виводять теми в топ, цікаво наху* їм це робити, от теоритично хоча б розкажи? Не хотів з тобою у діалог вступати, але бачу що ти недалекий.
     
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    У електрика паходу нуль відгорів. Про який діалог ти мелиш, покидьку? Тебе питають конкретні речі, а ти, як дівчинка зливаєшся
     
    Останнє редагування: 1 лип 2020
    • Смішно Смішно x 1
  14. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Лукап, закрив швидко своє єб*** поки я тебе не знайшов і не розмазав по стіні, дивлюсь ти дуже сміливий, а чи будеш такий сміливий при зустрічі? Перевіримо, слава Богу сьогодні не складно тебе знайти!
     
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ти диви який борзий, це інтернет, електрику, тут і накуй послати можуть. Ти диви сам не до#іздись, бо звідки ти - й так відомо.

    Але нуль точно відгорів, бо при відгоранні напруга може і до 380 підскочити, що ми і спостерігаємо
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Льоня жжот, тобто палить якщо вже солов'їною говорити). Давайте зустрінемось, я теж готовий побачити наживо "інвесторів", тіко дуже йобом не ТОКніться, нам боляче буде, бо від матьорих електриків фаза на кілька десятків метрів пробиває). То де? Можемо біля ВБ чи ви вже на містечку Підзамче гастролюєте? Соціальну дистанцію дотримуємось чи все-таки хочете дружньо прикласти імпульс чи ше якісь варіанти? Прихопіть з собою Грет, Ольок, Псевдоволодьку та іншу чесну братію.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Так може ви для себе спочатку нормальну роботу знайдете, а потім всім запропонуєте покинути свої робочі місця і влаштуєте на неї всіх інвесторів ЖК Велика Британія, до якого ви відношення взагалі не маєте?
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Він ще тобі про бумеранг зараз шарманку заведе, про бабку-шептуху і тому подібне. Коли людина не має приводів для розмови - починає всяку фігню придумувати.
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Хотів би я на це подивитись. Навіщо йому з вами спілкуватись, якщо він звичайний менеджер на зарплату, йому в принципі тут на всіх з високої гори.
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я з вас неможу, Інк, а ви обгрунтуйте людині, яке відношення маєте до РІЕЛу? Навіщо вам іти на «стрілу», якщо всі ці розмови взагалі ніяким боком вас не стосуються?
     
а де твій аватар? :)