ЖК "Велика Британія" - Ріел 6-та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Oleksandr the great, 10 лис 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. lookup

  lookup Well-Known Member

  Та достатньо почитати що пише цей псевдо-електрик, якісь площі, якісь балкони, ще би поверх написав. А все заради питання яке абсолютно немає відношення до усього перерахованого. Видно що це бабська логіка. Мабуть цим бабам з офісу ріела мужиків не вистачає, от вони і логіняться мужиками і ловлять від того хоч якийсь кайф ))

  Цей форум не модерується, по доброму ці теми треба знести разом з усіма учасниками. Задача ріелососів лише піднімати гілки ріелу в топ, для кращої індексації пошуковими системами і як наслідок більшої розрекламованості РІЕЛу.

  Маю надію що їх втомила ця безперспективна і низькосортна робота і вони задумуються над своїм майбутнім.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. LeonidWelet

  LeonidWelet Well-Known Member

  Якщо ви придбали квартиру, то, можливо замість того, аби самому писати тут оду, надали б мені відповідь на конкретно поставлене питання? Я цікавлюсь квартирами особисто, про всі нюанси знаю. Чи я маю робити не так я власне хочу, а як мені тут на форумі нащебетали?
   
 3. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Куди не глянь - ви звідусюди вилазите, завжди кажете про роботу, низький заробіток тощо. А ти скільки заробляєш? Не розумію одного, чого ж ти до сих пір працюєш лукапчику? Я вже абстрагувалася, майже нічого не пишу, лише читаю, але тут вже не взмозі промовчати! Твій нік мерехтить, ти завжди по життю палишся, навіть Інк, і то своїм «оркестром» спалив, бо деякий час назад ти про нього вже писав. Тож тупий тут лише ти!
   
 4. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Твої слова від 7 травня 2020 року на гілці «Які враження»

  «...вже не квартет, вже цілий оркестр». І інк пише у своєму останньому пості: «Тепер не квартет, а октет інвесторів...». Тож тепер Лукап, може повидаляєш своїх купу аккаунтів? Одне й те саме, забуваєшся вже старий, забуваєшся!
   
  • Смішно Смішно x 1
 5. lookup

  lookup Well-Known Member

  Це прогрес, я зацінив! Але октет і оркестр то дещо різні речі, скоріш за все ІнкІнк-у просто запав той вислів про оркестр і він банально повторив його. Бо вислів чітко описує ваш Riel-Band, чого б його і не використовувати. Так чи інакше я маю тут лише один акаунт

  Все одно не поівриш.
   
 6. Olgaooolga

  Olgaooolga Well-Known Member

  Занадто цікаві у вас діалоги по всім гілкам. Наче ви всі інвестували у квартири по всіх чергах. Таке хіба можливо?
   
 7. Olgaooolga

  Olgaooolga Well-Known Member

  Десь раніше бачила, що Lookup виставляв вам схожу претензію, що хтось повторює слова та вирази. Таке буває, що люди однаково говорять, особливо коли вони давно знають один одного, або часто спілкуються. Судячи з усіх гілок форума - ви спілкуєтесь занадто часто та довго.
   
 8. lookup

  lookup Well-Known Member

  Так ріелососи ніби теж інвестували в усі черги. Не переживайте, я в жодну не інвестував )
   
  • Смішно Смішно x 1
 9. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  то що ви тут забули? зарплатню заробляєте? замовлення відпрацьовуєте? погано виходить
   
 10. lookup

  lookup Well-Known Member

  Підпалюю ваші пердаки

  А от що ви тут забули я навіть не знаю. Відверто ніяких обговорень на цьому форумі не відбувається, реальні інвестори вже пішли з цього форуму. А гастролі вашого квартету зводяться до написання відвертих нісенітниць і перепосчування лише офіційної та загальнодоступної інформації. Ніяких особистих фотографій "омріяних інвестицій", ніяких обговорень внутрощів. А як тільки хтось щось запостить реальне - відразу заперечення і атака клонів-ріелососів. Відверто фіктивно. Ну але мета зрозуміла - лише тримання тем в топі. З цим і я вам допомогаю навіть, але РІЕЛ нічого мені не платить ))
   
  • Смішно Смішно x 1
 11. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Ну от видно, що ти далекий від цієї сфери, які ТОПи? Лукап ти взагалі з глузду з‘їхав? В топі тримати... ти хоч знаєш як то робиться? Чи ото сам собі на умі? Спитай у гугла, що до чого, аби не нести нісенітниці!
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. lookup

  lookup Well-Known Member

  Грета, ти просто тупенька і навіть читати не вмієш, не те що розуміти. Та й що взяти з ріелососа
   
  • Тупо Тупо x 1
 13. lookup

  lookup Well-Known Member

  Савєт вам да любофь!
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Тупо Тупо x 1
 14. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Лукап, оправдовуйте так само, як і себе постами раніше. За «Савєт вам да любофь!» щиро вдячна, бажаю і тобі того самого, що ти мені, лише у 1000 разів більше! На все добре, невдахо.
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. lookup

  lookup Well-Known Member

  Бугага. Розлучена мабуть, от і бісишся.
   
  • Баян Баян x 1
 16. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  хочеш таки у Ріелі працювати... але певно не беруть, шкода тебе, піди у вечірню школу, може розуму придбаєш трохи, тоді і роботу нормальну знайдеш.
   
 17. lookup

  lookup Well-Known Member

  Ріелососка, дякую за пораду, але вона мені не потрібна. Ти ж не знаєш чим я займаюсь і на чому заробляю. А от про тебе і твоїх подільників все як на блюдечку - тупі ріелососні боти, які більше ні на що не здатні, крім сосати за декілька гривень. Мерзотні і ганебні покидьки, ще й хворі до того ж.
   
 18. LeonidWelet

  LeonidWelet Well-Known Member

  Читаючи цей форум я трохи не розумію вашого гумору. Хотів би з вами посміятись, але не можу, бо до кінця не в‘їзжджаю хто є хто. Дивні відносини між майбутніми мешканцями, як на мене.
   
 19. lookup

  lookup Well-Known Member

  Які майбутні мешканці, ти що реально так вважаєш? Тут немає жодного реального "інвестора", уся тема - фейк
   
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 20. Anna Lewkina

  Anna Lewkina Well-Known Member

  По собі людей не судять, ти вже всім відкрив всю правду про себе. До того ж всім зрозуміло що ти і до чого. Тільки залишилось здати з потрохами свого замовника, хоча його вже мені особисто в лічку давно здав один інвестор.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)