ЖК "Велика Британія" - Ріел 6-та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Oleksandr the great, 10 лис 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Інформація від сервісного відділу щодо технічних характеристик будинку:

    - висота стелі - 270 см (від підлоги до стелі)
    - матеріал стін - цегла з утепленням
    - товщина стін - 25 см
    - ліфти: Отіс або Коне
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Слухай, ти...ти вже своє лайно по всім гілкам накидав, давай тормози, займись СВОЇМ БУДИНКОМ!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ми вже з ним давно «спілкуємось», мозку в нього взагалі немає, одні образи постійні, ніяких пропозицій. Так і живем!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    І тут весь пазл склався! Тадададам! Здається дехто без премії залишиться, так, гівноЛукап? Спалився не по дитячиму, лошара! Скоро будемо чекати Лукапчиху-жінку нещодавно зареєстровану!!!! Що у вас там погано продажі йдуть чи що?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Лушпарику, я до тієї контори ніякого відношення не маю. Їх об'єкти знаходяться в задупї Львова, тому взагалі би не розглядав їх відшиб. Ви не розумієте наскільки ви тупі. Я надіюсь що той, кого ви вирішили послати, прийде в ваш офіс і пошле вас персонально. Бо я так бачу між ріелом і тим забудовником є певні "протиріччя" і зв'язки, що аж один бот порвався і серанув в штанці зі злості. А нікнейм цього "алєхандро зе грейт" з тої самої методички що і ще один ріелосос ЮлійЦезарь. Різні акаунти просто.

    Ви, ріелососи, більше пишіть в ці теми, бо цей срач має читати чим більше народу. В вас вальнули купу грошей, а ви взяли і спаскудили все, створили антирекламу своїй шаразі і вивели її в топ гугла. Вас, чесно кажучи, навіть звільнити вже мало за таке. Фактично ви працюєте проти ріелу. Розумієте, клоуни? Це може мати погані наслідки
     
    Останнє редагування: 27 лис 2019
    • Тупо Тупо x 1
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну і я продублюю повідомлення з попередньої сторінки

    Про що й шла мова - ріелососи маніпулюють думкою потенційних покупців.

    Тому потенційним покупцям - увага!

    Ви потрапили на цей форум лише по тій причині, що зграйка фейкових інвесторів з офісу(підвалу) ріелу, активно строчать тут теми і пости ні про що, чим самим впливають на пошукову оптимізацію.

    Ті люди, які реально зацікавились проблемою нежитлового фонду, скорше за все знайдуть "відповідь" на своє питання саме на цьому форумі. На що й розраховано. Але всі дописи тут маніпулятивні, і ніякого відношення до реальності не мають. Задача квартету ріелососів, які тут гастролюють під різними фейковими іменами - створити видимість реального спілкування реальних інвесторів, чим самим емоційно вплинути на зацікавлену третю особу. Але насправді - ввести її в оману.

    Клоуни Oleksandr the great, IvanShym, MrjanaLylka, MariyaGretta, Vsevolod, Zinochka - це все фейкові акаунти, які цілодобово виводять теми РІЕЛу в топ, наповнюючи їх усілякими нісенітницями. Ці люди, а вірніше одна-дві людини, які ведуть ці акаунти - ніякого відношення до інвестування в новобудови РІЕЛ не мають.

    На цьому форумі дуже мало реальної інформації про стан речей в гівнобудах ріелу. А цей стан речей - невтішний. Дворічні затримки, відверто неякісне будівництво, юридично незаконні договори купівлі-продажу, хамство в офісах - це лише частина справжнього реноме цього забудовника. В сусідніх темах є трошки реальної інформації, але ріелососи швиденько заговорюють зуби і інформація губиться на декілька сторінок. Реальна інформація присутня у відгуках гуглу, достатньо погуглити слова "РІЕЛ" "ЖК Велика Британія" "ЖК Америка" і збоку буде рейтинг з відгуками. Там будуть і фотографії і факти. Реальні. А не тупі балачки псевдо-інвесторів на цьому форумі, які навіть гадки не мають про розташування їх "інвестицій" на мапі Львова.

    Раджу задуматись і не вестись на емоції. Мало того що неякісне будівництво, так ще й з шаленими затримками і відвертою маніпуляцією думками, що може свідчити про характер будівельної піраміди.


    До речі в список ботів Oleksandr the great, IvanShym, MrjanaLylka, MariyaGretta, Vsevolod, Zinochka не увійшов вищезгаданий JuliiZesar та ще декілька примітивних клоунів
     
    Останнє редагування: 27 лис 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Якби ти був розумною людиною, то не писав би свою маячню, а якщо знайшов єдиний вихід захисту - це напад, то це твої проблеми! Взбісився що немає шансів на зп і загубиш репутацію свого забудовника? Мені шкода що він нічого не цурається наймаючи таке сміття як ти! Твій рівень - це рівень бомжатки під забором, дуже шкода що для тебе це єдиний варіант заробітку - показувати своє гниле нутро!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    І я опущу!!!

    Для всіх стало зрозумілим з допису інвестора 6-ї черги, що Лукап - це робітник забудовника-конкурента, який направлений на цей форум задля внесення роздору та введення в оману людей! Додатково додам, що за весь останній рік він тільки «сре» у коментарях по всіх чергах, нетактично висловлюється в адресу людей, а от сам навіть ще не знає де його квартира, бо НЕ Є інвестором в ЖК Велика Британія! Будьте обачними!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    Клоуне, не важливо хто я, важливо хто ви - соціальне дно, яке працює на ріел, чим остаточно псує його репутацію. Про те чи є я "інвестором" я вже писав. Просто ви, тупі вівці, навіть не дуже і читаєте що інші пишуть, вам зранку приходить на пошту список постів і нагадувань де треба відмітитись. Все ваше життя - це протирання штанців в стійлі ріелу і передача форумної естафети один одному.

    І те що особисто ти пишеш що я представник забудовника - це твоя глибока помилка. Як мінімум ви тут самі прорекламували іншого забудовника. Я ж ніколи, в рекламному стилі, ні про який обєкт чи забудовника не писав. Але з вашим примітивним розвитком, ви не утримуєте стільки інформації в пустій голові

    Я ж просто не хочу щоб інші люди вляпувались в гівнобуди ріелу, через гнилу політику останнього.

    Вважайте це соціальним експериментом, про яки я колись може і напишу в інших джерелах. А так, я продовжую спостереження над паціентами - вами.

    І ще раз повторюю - ви погано робите свою роботу і обісрались на форумі. А ваш начальник витратив на це багато бабок. І звільнити вас буде ой як малувато. Тому не намагайтесь тут виправити ситуацію ще більшим підлизуванням.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А чого ти стрілки гониш? Не маєш що сказати? Ідіот по життю - це ти, ще й лох. Хотів словесну війну, то ти її отримаєш, чи ти вважаєш що один тут будеш всіх лайном поливати, а ми відмовчуватись?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. lookup

    lookup Well-Known Member

    Я ж тільки за - чим більше ви тут будете срати, тим гірше вашому ріелу. Я ж ще раз повторююсь - вас звільнити вже мало за ту антирекламу своїй шаразі яку ви гоните по цьому форуму. Будь-який адекватний клієнт, який натрапить на цей форум, зможе зробити відповідні висновки про РІЕЛ.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Мені здається що вартує звернутись до вашого начальства, до найвищого, аби там подивились на що спускають бабки. На стадо якихось бовдурів, які не вміють професійно працювати. Та ж якби вміли - працювали деінде на іншій роботі.

    Ти всеволоде не очкуєш що покличуть на килим і змусять пояснити оці фейли? Звільненням тут вже не покриєш тої непоправної шкоди, яку ви завдали своєму РІЕЛу, у вигляді цвяхів в його домовину... Ох ж ви і лушпаки ганебні
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    І головне в попередньому пості наголосив що ріелососи не знають про розташування своїх псевдо-інвестицій, а тут цей бере і повторює. Я би хотів взяти нагайку і лупасити псевдолода по рукам, щоб думав перед тим як писати. Бо таких можна до чогось привчити тільки на інстинктивному рівні.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    То зверніться у РІЕЛ, я задовбався вам пояснювати що не маю з ними нічого спільного окрім договору на купівлю нерухомості! Прапор вам у руки, мені пофіг, взагалі цей форум не модерують, він не випливає в топах, тож напевно Мельник навіть і не чув про нього! Але спробуйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Що за фігню ви тут пишите? Ідіот він всюди ідіот... вже не знаєте як відмазати свої гімнопостики щоб не чорнити свого забудовника?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Гадаю, було б правильно, якби "Ріел" зробив запит до власників та адміністраторів цього форуму - зявсував особу цього придурошного lookupу, та притягнув його до фінансової відповідальності за те лайно, яке він тут свідомо розводить...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Знову на цитати розбирають. Своє щось можеш сказати? Форум випливає в топах, а там факапи всяких всеволодів і олександрів-великих, які так ганебно паляться і зливають рейтинги

    Так вже ж був лінк на фейсбук профіль. От з ним вийшов факап.

    Ребята, не стоит вскрывать эту тему. Вы молодые, шутливые, вам все легко. Это не то. Это не Ваш Дім и даже не Карпатбуд. Сюда лучше не лезть. Серьезно, любой из вас будет жалеть. Лучше закройте тему и забудьте, что тут писалось. Я вполне понимаю, что данным сообщением вызову дополнительный интерес, но хочу сразу предостеречь пытливых - стоп. Остальные просто не найдут.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Все що було написано про цих ріелососів, вони беруть і видають за своє. Ви якісь реальні боти, які генерують фрази на основі словника з форуму.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я зараз трохи в шоці, тепер зрозуміло чому ця «людина» нічого не цурається, чому до сих пір невідомо з якої він черги, одне не зрозуміло, як його допустив замовник до форуму, він же нормально говорити навіть не може.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А до якої «тієї контори», Всеволод ніде начеб-то не пригадав ніякого забудовника, чи я помиляюсь? Панасику-лукапчику, вже якщо пишите то пишіть відверто!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)