ЖК "Велика Британія" - Ріел 6-та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Oleksandr the great, 10 лис 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Досить швидко вони з монолітом справилися, цегляна кладка, вікна двері, ще й дивись нас наздоженуть по своїй роботі) шуткую звісно.
     
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    І тут тупа ольга видає ніби від себе:

    Тупе створіння, ти довго вчитувалась в мої повідомлення? І все що змогла, це видати мій висновок за свій? Тобто ти не здатна на власну думку? Тупо копіянтиш чуже? Хоча нічого дивного, це притаманно нашій нації.

    Тобі не соромно бути такою тупою?
     
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Там 3 класи та якийсь технікум на маляра-штукатура, про які зв‘язки слів ви у них питаєте... думаєте, що вони тут роблять?
     
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Шкурьонка, ти розумієш що зараз сама собі відповідаєш? Це ж соціальне дно. Ти пробуєш самостверджуватись за допомогою власних переконань. Я тобі нічого доводити не збираюсь, але за мене не переживай, я працюю за освітою і моя робота це моє хобі. А от ти смокчеш ріелу на форумах. Сумніваюсь що у тебе відповідний диплом. Він у тебе хоч взагалі є?
     
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Щодо того швидко чи ні не знаю, але, те що все йде згідно плану - 100%. Роботи на будівництві тривають по всіх чергах. Чекаємо на введення будинків в експлуатацію.
     
  6. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Давайте краще вже поговоримо про будівництво. Дивлячись на темпи, якими відбудовують секції, інвесторам вже можна придивлятись до меблів))) без перебільшення!
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    У ТРЕТІЙ СЕКЦІЇ ШОСТОЇ ЧЕРГИ РОЗПОЧАТІ МОНОЛІТНІ РОБОТИ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що монолітні роботи у третій секції будинку шостої черги ЖК «Велика Британія» розпочаті. Про це повідомив керівник проекту будівництва Олег Мельник.

    Крім того, у другій секції фахівці виконали перекриття другого поверху, паралельно триває робота з влаштування монолітно-бетонних конструкцій третього поверху.

    Також, за словами спеціалістів, у першій секції виконується кладка стін та міжкімнатних перегородок.
    ЖК «Велика Британія»: у третій секції шостої черги розпочаті монолітні роботи - Будівельна корпорація RIEL
    8.jpg
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви праві. Я вже хочу зайти до своєї квартири і активно робити прорахунки. Зробити ремонт і заїхати. Все таки новобудова є новобудова, а не старий район зі старими будинками Львова, ви ж розумієте...
     
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    Лушпню, знову палишся. А ну розкажи но нам, чому ти вибрав район ВБ. Розкажи про його переваги. Уважно слухаю

    Ну й цікаво в якому ти районі зараз мешкаєш.

    Ну ну
     
  10. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Що планується у вас на коммерційному поверсі? Цікаво було б подивитись список пропозицій саме по цим приміщенням.
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А хіба вже все розподілено між арендаторами по приміщенням? Якщо навіть викуплено, то невідомо на 100% що там буде. В більшості випадків приміщення викуповуються арендодавцями, і вже потім арендатор вирішує яким бізнесом йому займатись.
     
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    У шостій черзі тривають монолітні роботи
    Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що монолітні роботи у будинку шостої черги ЖК «Велика Британія» тривають. Про це повідомив керівник проекту будівництва Олег Мельник. Зокрема, у другій секції триває влаштування монолітно-бетонних конструкцій та перекриття п’ятого поверху.

    Також, за словами спеціалістів, у третій секції частково завершили зведення моноліту цокольного поверху.

    Додатково повідомляється, що у першій секції майстри завершили мурування стін та міжкімнатних перегородок п’ятого поверху.
    ЖК «Велика Британія»: у шостій черзі тривають монолітні роботи | РІЕЛ
    11.jpeg
     
  14. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Майже всі квартири у шостій черзі розкупили. Будують ваш будинок гарними темпами. Мені подобається підхід РІЕЛу до розтермінувань. Вся молодь має можливість придбати собі квартиру за такими умовами.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не те що квартири розкупили, розкупили вже майже все що можна було. Дружина вирішила зоомагазин на території комплексу відкрити, і ми не можемо знайти місце для аренди.
     
  16. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    А що стосовно паркінгу, вже також всі місця на ньому розкупили? Не думав, що все на стільки швидко розійдеться в ЖК.
     
  17. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Щодо 6-ї черги, то вже роблять кладку стін та міжкімнатних перегородок. У другій секції заливають моноліт на шостому поверсі.
     
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  19. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Під аренду ще напевно ж не все здано. У відділ продажів звертались? Вони мають мати базу власників, та передавати їм інформацію щодо бажаючих взяти в аренду приміщення.
     
  20. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Шостий поверх - це вже майже закінчення по моноліту. А кладка стін на якому поверсі? РІЕЛ вирішив побити рекорди всіх львівських забудовників такими швидкими темпами по будівництву шостого будинку.
     
а де твій аватар? :)