ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. vovakrab

  vovakrab Member

  А я подивлюсь що Ви скажете на то,що здачу будинку перенесли на рік або два та ще й всі недоробки ...???!!!
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Я заплатив немалі гроші, але з тих грошей 60 відсотків пішли на рахунок якоісь бабці з Перемишлянського район, а тільки 40 відсотків на саме будівництво. Так, тут я сам винен, що погодився на цю схему. Але це я зараз розумний, коли розібрався в українському будівництві. А тоді, коли підписував угоду, я надіявся на людську порядність. Я сам пропрацював декілька років на будівництві/реконструкції будинків і знаю що як робиться. Просто забудовник не очікував отримати такого замовника як я. Це рано чи пізно мало статись. Як не я, то був би хтось інший. І навіть зараз я не один такий. Нас уже багато і кожний робить свою роботу. Я тут на форумі висвітлюю, а інші на інших напрямках працюють. І всі ми реальні інвестори, а не заслані козачки від конкурентів. На жаль, до забудовника це доходить довго, як до жирафа.
  Щодо вибору між Львовом і Америкою? За свої неповних 60 років я пожив в трьох столицях, в чотирьох країнах, але Україна для мене і моїх дітей на першому місці. І це була квартира для двох пенсіонерів з гарним виглядом на львівські дахи. А Ріел взяв і все об@@@@в. І яке ставлення ви очікуєте після цього до цієї компанії. Мене дивує інше. Звідкіля такий глибокий «совок» у молодої людини, яка не може пам’ятати його.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Генетичний мазохізм: чим гірше - тим приємніше.
   
 4. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Проживши все життя в Україні, я свідомо припускала затримку в будівництві, у нас інакше не буває, для цього навіть не обов'язково в цьому розбиратися. Якісь баби, і не тільки, вічно хочуть свої відсотки,то за дозвіл на будівництво, то за введення в експлуатацію. то ще за щось ... А це все негативно позначається на ході будівництва, і його терміни. Ви ж, прекрасно знаєте обстановку яка відбувається.
   
 5. Як взаємопов’язані якість будівництва і те що ви написали. Проживши все життя в Україні ви повинні знати, хто кому сват, брат, кум, зять, невістка. Це стосується і Ріел і міської влади. Так що те, зо ви назвали занести, найменший чинник, який впливає на терміни здачі об`єктів Ріел.
   
 6. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Не перекручуйте. Ви не стежите за ходом своїх думок.... Це ви написали про якусь бабу .".Я заплатив немалі гроші, але з тих грошів 60 відсотків пішли на рахунок якоісь бабці з Перемишлянського район, а тільки 40 відсотків на саме будівництво". Чи це не ваші слова? А гроші, які могли б піти на зарплату будівельникам, що б швидше закінчити будівництво, або на установку санвузла і меблів в кухні ( як за вашими словами роблять в США) йдуть кому- то ......
   
 7. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  Михайло, а ви напевне як в супермаркет у Львові ідете берете товар і на касі довго розповідаєте що це в Америці коштує дешевше, а якість краща? Чи як?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
  • Тупо Тупо x 1
 8. Ще раз - який зв’язок між якістю робіт і тим, що Ріел платить грошима відкати львівським чиновникам? Почитайте уважно угоди, кому йдуть гроші, які платите.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Не подобається Не подобається x 1
 9. В Ріелі реально кадровий голод. Набирають по принципу тупий і ще тупіший. Перечитайте свої пости і зразу зрозумієте про що я
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 10. prius

  prius Well-Known Member

  Значить ви затримку будівництва припускаєте а щоб ви затримали гроші ріел не припускає ,що це ? країна потенційних лохів і терпіл які за свої гроші получають по вухах
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 11. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Припускаю, написала ж.
   
 12. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  А може є якісь новини по будівництву?
   
 13. Jereg

  Jereg Member

  На сайті riel.ua додали пару фотографій.
   

  Вкладення:

  • 1.png
   1.png
   Розмір файлу:
   1.014,7 КБ
   Переглядів:
   45
  • 2.png
   2.png
   Розмір файлу:
   739,2 КБ
   Переглядів:
   43
  • Подобається Подобається x 1
 14. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Спасибі. Хоч щось по будівництву.
   
 15. Shakti

  Shakti Member

  Залиште в спокої нашу гілку, пишіть про все своє на боліе прямо в Ріел. Затримають, не затримають яка Вам різниця.... Я сподівалася читати тут про будівництво , а не про те як і що кому вважається у інших країнах.
  Не подобається - йдіть в суд, наймайте адвокатів, робіть шось з своїми проблемами, а не замахуйте народ
   
  • Подобається Подобається x 4
  • Тупо Тупо x 3
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 16. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Найбільша проблема - це була огорожа. Але все вирішується, і огорожу здається замінили. З цим до суду не підеш.
   
 17. Хто вам сказав, що огорожу замінили. «Рідненька» на місці. І до суду з цією проблемою легко йти, тому що порушена ціла купа ДБН і немає розрахунків бокового навантаження і актів прийому немає і ще багато чого.
  Але що я тут пояснюю. Співробітники Ріел в курсі, а інші інвестори почнуть чухатися потилицю, коли буде пізно. І не кажіть потім, що вас не попереджали.
   
  • Подобається Подобається x 2
 18. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  Не дарма вам кажуть писати в своїй гілці. Огорожа у вас в першій, а в проекті п’ятої черги її як раз змінили.
   
  • Тупо Тупо x 1
 19. Vlad Lviv

  Vlad Lviv Well-Known Member

  Пане Михайло, вирішуйте свої проблеми в більш конструктивний спосіб, ми Вас зрозуміли - будемо контролювати, а Ви, в свою чергу, залиште тему нашої гілки. Дякую.
   
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  • Тупо Тупо x 1
 20. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Ви заблукали, мабуть. Це публічний форум і публічна тема. І зайвий в ній скоріше Ви, ніж Михайло. Бо Михайло як раз конструктивні речі пише.
  А Ви тут з'явилися як незадоволена реакція на його дописи і тільки тим в цій темі і займаєтесь з вересня, що намагаєтесь закрити йому рота.
   
  • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)