ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Це ви про смарт квартири напевно говорите? Їх якраз в такій комплектації і здають, але у них метраж до 25 кв.м. У Україні теж такі будують.
   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 2. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  А хто цей нагляд здійснюватиме?
   
 3. Та ні. Я говорю про квартири від 100 кв.м. і більше. У них квартира-студія має не менше 50 кв.м. У великих містах звичайно вище, але чим дальше від міста, тим дешевше, але умебльована кухня і санвузол має бути обов`язково. Ціна квартир/будинків росте з кожним перепродажем ( крім кризових періодів) в залежності від оточуючих вас сусідів і кількості зелених насаджень( але не в глухому лісі). І приймайте до уваги річний дохід покупця і наявність іпотечного кредитування.
  Так що в Україні на даний час ціни завищені у 2, а може і більше разів, від реальної вартості при дуже низькій якості.
   
 4. prius

  prius Well-Known Member

  В штатах в новобудову просто заселяєшся і живеш , підлоги стіни санвузли і кухня готові до життя, то я підтверджую ваші слова бо дехто починає їх перекручувати
   
 5. sorokinvadoym

  sorokinvadoym Well-Known Member

  Компетенті


  Фірми які цим наглядом займаються.

  Хто саме, питання не стоїть.

  Питання чи інвестори хочуть НЕЗАЛЕЖНИЙ ТЕХНІЧНИЙ НАГЛЯД за будівництвом і готові за це платити?
   
 6. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Це щоб забудовник ні в якому разі не прогорів. Бо в нас велика політика всюди: якщо при владі твої, то маєш все, будуй хуч в заповідному парку, якщо не твої - маєш закон. Корупційна складова - вона ж не копійки.
  Якщо в державі закон один для всіх, то це на користь і економіці взагалі, і кожній галузі окремо.
  А в нас поки що навіть там, де є, здавалось би, всі потрібні закони, то ніяк їх виконувати - то буде собі в збиток, то просто привикли обходити закон з любої сторони.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Ну-ну. Бог в поміч. Я пробував задіяти деяких відомих львівських спеціалістів. І що? Львів виявився маленьким селом де всі на всіх працюють і ніхто не хоче портити відносин із забудовниками. Тому пішов неофіційним шляхом. Отримую у них кваліфіковані консультації і виставляю притензії самостійно. Якщо дійде до судової тяганини, прийдеться шукати суд експертів зі сторони. Благо є знайомі в Києві, які готові допомогти.
   
 8. sorokinvadoym

  sorokinvadoym Well-Known Member


  Ну от пан Михайло надасть нам неоибхідну інформацію. Правда?
  Так що, хто готовий скинутися ?
   
 9. Що, немає чим оплачувати платежі Ріелу? Скиньтесь, лохи добрі, на дирижабль.
   
 10. sorokinvadoym

  sorokinvadoym Well-Known Member

   
  • Подобається Подобається x 1
 11. А тут вже вам навіть хтось щось винен? Чим дальше в ліс, тим грубші партизани!
  Молодий чоловік навіть толком користуватися форумом не навчився, але звинувачення вже висуває, і готовий збирати кошти на підтримання штанів «отца русской демократії».
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. eosylm

  eosylm Well-Known Member

  Пане Михайло, або пишіть щось конструктивне(маєте досвід як змушувати Ріел виправляти помилки, то поділіться ним), або не пишіть взагалі, не засмічуйте тему.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 13. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Небачу конструктиву від завзятих борців за правду. :)
  А ви і не побачите. Критика сама по собі, не може бути конструктивною. Критикуючи - пропонуй.... Але пропозицій ніяких немає і не буде, одне базікання, про те, як у нас все погано.Насправді, по ходу будівництва досить часто виникають різного роду проблеми ( думаю в США і Канаді вони теж є, тільки ми про них не знаємо), але по ходу будівництва це усе вирішується і виправляється.
   
 14. prius

  prius Well-Known Member

  Так теж є але там вам непотрібно бігати і перевіряти,там все це роблять інспектори,залили фундамент інспектор перевірив прийняв тоді починають виганяти стіни, вигнали інспектор прийшов перевірив , якщо є недоліки то будівельники одразу мусять виправити ( одразу а не коли люди заселяются) іначе не дозволять робити наступний етап робіт
   
 15. sorokinvadoym

  sorokinvadoym Well-Known Member

  Поки ми крокуєм стежкою до рівня Канади, треба нам собі радити з тим, що маємо, доступними нам способами.
  Прослідкувати що робиться на будові можна способом кірзових чоботів і зашмальцованої роби. Затесатися під працівника , проглянути діаметри арматури яку вяжуть. Познімати схему переплетень.
  Що з тою інфою робити, як заставити дотримуватися хочаб проекту?
   
 16. sorokinvadoym

  sorokinvadoym Well-Known Member


  Пане Микола -- це наклеп! Ви здаєтеся розумною людиною здатною проявити всі свої накращі якості. БУДЬТЕ КОНСТРУКТИВНИМИ допоможіть своїм досвідом з 1 черги побудувати кращий будинок 5 черги. А там і диви знайдуться люди які допоможуть вирішити ваші проблеми з перилами, дахом одним і другим...
  ВЕСЕЛОГО РІЗДВА!!!
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Та якраз з бетонними роботами проблем немає. Підрядник по бетонним роботам отримує від виробітку. Тому коробки ростуть швидко, а ось дальше починаються проблеми. НЕДОТРИМУЄТЬСЯ технологічний порядок робіт і тому в подальшому все це вилазить.
  І я б тут дуже не глузував. Не знаю як буде з дахом в наступних чергах, але таких перил вже не буде точно. Це вже Ріел вирішив. Теж стосується експлуатованих дахів/терас. Будуть міняти плитку. І ще багато чого. Це той конструктив, якого я добився разом з іншими інвесторами 1 черги. І без збору % з сусідів.
  Смачної куті і веселого Різдва.
   
  • Подобається Подобається x 2
 18. prius

  prius Well-Known Member

  В нас ці всі інспектора працюють в міській раді і коли ви хочете розпочати будову ви мусите їм подати проект будови він перевіряєтся і якщо все добре вони видають дозвіл на початок будівництва і кожен крок проекту вони контролюють і ви в штатах без цього навіть хату в селі не побудуєте
   
 19. Isokrat

  Isokrat миється в бані

  В новинах колись їх показували, якщо одна людина там буде жити то ви знаете навіть і не погано) Даже удвох можна)
   
 20. IvanShym

  IvanShym Well-Known Member

  Mykhaylo Khomchyn, ви так жалієтесь. Склалось враження, що при купівлі квартири вас прив’язали до стільця і силком заставили підписати угоду. Чи ви знаючи як працюють забудовники в Україні від Ріел очікували чогось понад чарівного за ті гроші які сплатили? Хочете квартиру з повним фаршем – вкладайте гроші у житло люкс і платіть відповідно і отримаєте свій фарш. Але не потрібно казати, що в Америці дешевші ціни. Чому ви тоді там квартиру собі не придбали?
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)