ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Ні, потрібно йти і вимагати відшкодування за обман.
     
  2. В якості анонсу для тих, хто хотів купляти щось у Ріелу - категорично не раджу. Чому - опишу з фото за ці вихідні.
     
    • Не подобається Не подобається x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Якщо ще 1 чергу з горем пополам якось здадуть , то всі наступні черги будуть здаватись з великим запізненням або буде заморожена здача. Причин багато , дві основні з них - непродана велика кількість квартир та немає вже кому будувати та ремонтувати , в зв'язку з массовим відтоком робочої сили за кордон.
     
  4. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Ходять легенди, що будівницто розпочали (затримка лише 5 місяців!!!!) Хтось може підтвердити чи спростувати дану інформацію ?
     
  5. В першій черзі вже 5 місяців затримка із здачею, так що орієнтуйтесь самі
     
  6. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Ого, як швидко. Авалон здавав з затримкою 14 місяців! Ріел молодці! Інфа по 5 секції є?
     
  7. Швидко -це коли достроково, а затримка - це є затримка незалежно наскільки.
     
  8. tanyufka

    tanyufka New Member

    Привіт сусідам)
    Ось фото зроблені у суботу
    Сусіди кажуть що місяць вже там щось стукають ... суттєвого прогресу нажаль не видно(
    але щось роблять
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  9. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Вельми вдячний за фото!
     
  10. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Доброга дня! Чи комусь відома доля старих будівель фабрики, що межують з ЖК? Перед купівлею квартири на оглядинах майданчика для будівництва 5 черги представник забудовника оголосив плани забудовника щодо демонтажу наявних будівель фабрики (наголошую саме будівель фабрики, а не ангарів на будмайданчику, ліквідація яких безумовна). Судячи з фото перші поверхи 1 секція 5 черги будуть "милуватися" червоними стінами фабрики?!
     
  11. Ssssssssssssss

    Ssssssssssssss миється в бані

    • порушення правила 4.1
    чекаємо на фото і гіркий досвід (
     
  12. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Пане Михайло, мені як інвестору в 5-ту чергу, послуги антиреклами не потрібно. Будьте добрими і утримуйтесь від суб'єктивних коментарів. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 2
  13. Це не "суб'єктивний" коментар - це реальність, яка була в інвестованій мною квартирі і яку почали усувати через 5 місяців після офіційної здачі після мого і інших інвесторів тиску на Ріел. Тепер моя і ще дві таких самих квартир на постійному контролі.
    Ви інвестор і це ваше право сприймати чи знехтувати цією інформацією. Вона вас нідочого не зобов'язує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Але я не можу зрозуміти чому жертвою вашого незадоволення стає об'єкт, до якого Ви не маєте відношення?! І мені, як інвестора, даного об'єкта обурює, що такий емоційнонезадоволений суб'єкт створює непривабливий інвестклімат навколо даного об'єкту! Знайдіть інші т.зв. "методи тиску", не підставляючи людей. А ще краще "тисніть" в межах 1-ої черги;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  15. trap

    trap Member

    ну так не читайте, а для мене дана інформація корисна. В офісі перед підписанням договору інші пісні співають, передзвонюють-перепитують чи вже надумали
     
  16. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Будьте послідовними... Що власне тут корисного? Що людина, яка не являється інвестором 5-ої черги виявляє своє обурення через невизначені проблеми з квартирою в 1-ій черзі (якщо не помиляюся). Я так зрозумів, що через криву стяжку на балконі всі повинні відмовлятися від даного забудовника?! Звичайно, що такі моменти неприємні, але я переконаний, що їх можна вирішувати в більш дипломатичний спосіб і навіть юридично непідкована людина зможе грамотно прийняти об'єкт по договору. А чи приймав, власне, пан Михайло свою квартиру, чи вказував зразу на недоліки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Це технічні моменти і я виявляю бажання, щоб вони залишалися в межах 1-ої черги...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. trap

    trap Member

    добре давайте послідовно (не розумію до чого Ви вжили тут вислів про послідовність, де я вияви непослідовність? )
    1. всі мене не цікавлять - я збираюсь витрачати свої кошти, які мені нелегко дістались і просто так віддавати їх за щось незрозуміле я не планую
    2. якщо забудовника не цікавить його репутація по якості в 1-й черзі, то до 5-ї ще гірше буде.
    але це мої висновки і я їх нікому не нав'язую, кожен має робити свої висновки і приймати власні рішення (ну або ні :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Дискусія наберає абсурдного характеру... Суб'єктивний коментар емоційного суб'єкту має перевагу перед надійним забудовником, який реалізував вже не один об'єкт. Ось Вам послідовність - у виборі, у підборі фактів. Хоча дивним виявляється той факт, що Ви ще продовжуєте тут дискусію, якщо прийняли корисним коментар невідомої людини...
     
а де твій аватар? :)