ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    нічого подібного, то на свята народ приїздив і знову розїхались всі. Нажаль, але це заслуга нашого уряду та здирницьких законів, податків, тарифів.
     
  2. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    не знав таку інформацію, але я і не спец з ремонтів, кожен має займатись своєю справою.
     
  3. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    а вам воно нащо? Аби приколупатись?
     
  4. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    не дуже часто, але читаю цей форум і ви однозначно тут флудом займаєтесь. Якщо вмієте матюкатись - то вже справжній мужик? Безкультурно то як ви пишете, соромно має бути
     
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну мені цікаво хоч якусь розмову тут провести. 137 сторінок односторонньої реклами без жодних діалогів. Так, мені цікаво що це за крани водовідведення і як їх міняти )
     
  6. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    і мені цікаво що за крани) Загадка тижня тепер ці крани)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    А де там матюк був, процитуєте? Може "фемо-ферма"?
     
  8. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    не робіть вигляд, що ви мене не зрозуміли. Може ви й матюки не вживаете (це звичайно добре), але людей ображаєте, обзиваєте, перекручуюте їх імена. Сучасною мовою - це справжній булінг. Вважаю таку поведінку непристойною для чоловіків.
     
  9. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    та кажу, що він щось наплутав, ну буває
     
  10. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    а нащо вам вести розмови на форумі до якого ви не маєте жодного відношення? Самі ж пишете що флуд це погано, але дивлюсь по всім темам ви флудите по повній
     
  11. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Зробіть просто річ, визнайте, що ви баба, тьфу, трохи перепрошую, жінка чи дівчисько. Просто визнайте це, разом із Всеволодом, Шимом та Льоньою. Невже так важко? І тоді ніякого начебто перекручення не буде. Бо все моє так зване перекручування - це називання людей/речей своїми іменами. Ну якщо ви жінка, то в чому булінг? Це ви самі себе видаєте за чоловіка чи Всеволод з авою якогось бороданя. І так зрозуміло на кого ви працюєте і що розбавляєте статями (чоловічою та жіночою) уявних інвесторів. Давайте поговоримо з вами як з представниками РІЕЛу, задамо конструктивні питання, по термінах, по якості... тоді й образ небуде).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Можливо ріелососка якась хвора? Ну наприклад вона небінарна, може вона навіть сімейки вдягає перед тим як Всеволодом логінитись, ну а х#й її знає.
     
  13. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Ааа, ну можливо. Днями, ймовірно, фейконовину прочитав, ше певно на скрапер закину, реготав довго). Підстрелили мужика трансвестита, який ідентифікував себе як олень. Хоча гуглив, є такі люди. Це світ мусить згоріти, маразм вже не ховається, він рветься назовні).
    Was 'Trans Species Man' Who Identifies as a Deer Shot By Hunters?
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    коли чоловіки спілкуються про таку дурню, ще це гірше ніж толерантність Всеволода. Куди котиться наш світ?
     
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Ви краще дбайте про своє здоров'я. А то сніжить...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    булінг не має статі і нажаль в наш час це дуже страшна річ. Обережніше з цим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    бо це його робота
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    100%, не один я це помітив. Або це манія якась, але це вже до лікаря
     
  19. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    а ви на кого працюєте?
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

а де твій аватар? :)