ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    "Бабам цвєти, дєтям мароженоє. Сматрі не перєпутай"(с):)
    Поміняйте місцями черги в своїх дописах...
     
  2. Maryana Nana

    Maryana Nana Member

    Сьогодні говорила з охороною. Питала, коли вже почнуть зносити склади. Сказав, що вони ще під охороною воєнних. Речі свої вони уже перевозять. У неділю мають пригнати будівельну техніку і з понеділка вже почнуть. ПОБАЧИМО!!!
     
  3. VIV

    VIV Well-Known Member

    я якраз не плутаю. На фото звіт по першій британії на які видно склади над територією третьої британії, на якій нічого не рухається.
    А на сайті третьої британії пише 27 відсотків готовність. На сайті першої - 10%. Або кутузови в ріелі сидять, або хз.
    Але діти без морозива, баби без квітів
     
  4. VIV

    VIV Well-Known Member

    ну як, щось бачимо там чи ні?
     
  5. irunadim

    irunadim Member

    Вже хтось підписував договір з ФФБ, а то від працівників Ріел тільки одні обіцянки?
     
  6. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Приеднуюсь до запитання про ФФБ ? Мені в офісі сказали до кінця тижня буде щось відомо ...
     
  7. Maxonova

    Maxonova Member

    Щойно проходила біля будови.Будують 2 поверх першої черги..а у нас склади стоять))Роботих кілька чоловік є
     
  8. Bobby M

    Bobby M Member

    Вітаю сусідів з віртуальної Британії 3 і надіюсь таки зустрітись в реалі, а не в Ріелі)) Маю надію, що все буде ґуд!
     
  9. Maryana Nana

    Maryana Nana Member

    Вітаю усіх!!! Починаємо підписувати договір ФФБ. Я вже їду завтра в офіс. Почали обдзвонювати і запрошувати...))))))
     
  10. Maryana Nana

    Maryana Nana Member

    Ураааааааааааааааааааааааа......
     
  11. Responsible

    Responsible Well-Known Member

  12. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    "
    Вирішили:

    ТзОВ "АКД" доопрацювати матеріали містобудівного розрахунку з врахуванням зауважень архітектурно-містобудівної ради та повторно подати на затвердження.
    Рекомендувати 1-ому окремому відділу капітального будівництва Державної прикордонної служби ініціювати внесення змін до детального плану території."
    Тобто що будуть змінювати? Міжбудинковий простір, паркомісця, кількість черг, все будуть міняти?
     
  13. Bobby M

    Bobby M Member

    Фонд створено, активно підписують. Все ок
     
  14. Maxonova

    Maxonova Member

    це підписують ті які оплатили 80%?
     
  15. ViraKo

    ViraKo Member

    Всім вітання,
    Я теж все сьогодні підписала договір з ФФБ. І ще було багато підписантів в черзі, так шо процес пішов, принаймні паперовий :)

    Питала стосовно змін, казали, що ніяких змін не заплановано.

    Так, почергованість залежить від оплачених %.

    Хтось має якісь новини, що там відбувається на будівельному майданчику?
     
  16. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Сьогодні підписали угоду )))) завтра загружу фоткі, все активно розбіраеться, багато техніки, зайшли до Княжого в під'їзд, на 9 поверх и сфотографувала )))
     
  17. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

  18. Redroid

    Redroid Active Member

    якось не замислювався раніше , та з фото виплив один ньюанс - та купа ретрансляційних антен буде "світити" якраз у будинок, то зовсім не є добре...може хто ближче до ріела , спитається з того приводу..?
     
  19. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Мені здається, що ці фото зроблені з Едгар Дега, чи не так?
     
  20. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Я точно не знаю що то за будинок був, він рядом з Княжим, теж новий , тількі в одной квартирі робився ремонт. А на рахунок антен ми також засмутились, но можливо їх можно перенести?
     
а де твій аватар? :)