ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Maxonova

    Maxonova Member

    телефонувала щойно,повідомили,що до кінця місяця мають відкрити фонд і зробити графік проплат.Покупці будуть повідомлятись менеджерами в телефонному режимі.Сьогодні також бувала на місці,то один склад розібрали тільки дах.Робота по перші черзі йде активно.Будемо чекати на свою)
     
  2. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Сумніваюся, що Ріел проявить ініціативу і захоче добровільно повернути вам кошти. Жодних юридичних підстав для цього немає. А це значить, що 75% вкладених коштів ви вже не повернете, навіть, якщо будинок ніколи не збудують.

    Після підписання договору ФФБ можна буде повернути тільки решта 25% вартості квартири за вирахуванням винагороди управителя.
     
  3. Anelka

    Anelka New Member

    Доброго всім дня. Маю намір інвестувати в це будівництво. Аналізую документи компанії. Виникають питання. Наприклад - чому Ріел демонструє Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою військової частини 2144? Цільове призначення цієї ділянки - обслуговування будівель та споруд військової частини. Чому в Декларації про початок виконання підготовчих робіт зазначено - друга черга будівництва багатоквартирного житлового будинку для військовослужбовців? Чому адреса - О.Степанівни, 8?
     

    Вкладення:

  4. VIV

    VIV Well-Known Member

    В договорі прописано, що забудовник бере на себе обов'язок напрягти ріел повернути ті 75 відсотків (мінус комісія банку) і повернути свої 25 відсотків у випадку, якщо щось стається з будівництвом з вини забудовника.
     
  5. VIV

    VIV Well-Known Member

    Військова частина має таку адресу, тому все що на ній знаходиться теж має таку адресу до моменту, поки не будуть готові відповідні документи. Потім адреси будуть типу Шевченка 17а, б... Зі слів працівників, Ріел має право будувати квартири на цій ділянці для своїх потреб, за що розрахується з військчастиною якоюсь кількістю квартир для військслужбовців.
     
  6. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Ви напевно маєте на увазі ось цей пункт з договору доручення "5.1.2. У разі не виконання Управителем своїх зобов’язань, згідно укладеного Договору про участь у ФФБ з Довірителем, Забудовник гарантує повернення Довірителю сплаченої Повіреному плати, після отримання обґрунтованої письмової вимоги від Довірителя з наданням підтверджуючих документів про не виконання свої зобов’язань Управителем та Повіреним стовно повернення плати". Але повторюся ще раз, Управитель виконає свої зобов’язання у будь-якому випадку, навіть якщо будівництво будинку не почнуть або не завершать. Спробуйте знайти докази того, що саме Управитель не виконанує своїх зобов’язань - не знайдете. В кращому випадку повернете свої 25%.
     
  7. VIV

    VIV Well-Known Member

    "чи це не означає що якщо по ффб щось не так, то управитель повертає мені ті 75 відсотків?"
    Власне цитата мого юриста про цей пункт:
    "В цій частині він буде діяти. Навіть якщо Забудовник відмовиться, то в суді ти ці кошти повернеш."

    Далі звичайно можна довго дискутувати на тему чесності судів і професійності юристів, але не маю бажання, якщо чесно.
     
  8. ViraKo

    ViraKo Member

    Всім привіт,
    Маленький апдейт: сьогодні була в офісі Ріел, казали, що затримка з утворенням ффб повязана зі святами (бла, бла, бла), ще казали, що до кінця місяця мають надійти документи. Думаю малоймовірно, бо вже 27-ме січня. В будь якому випадку казали, що хвилюватись не варто, будівництво так чи інакше почнеться. Залежно від погодніх умов. Казали, що з першою чергою також була паперова затримка, хоча тут довше через свята. Ще казали що 40-45 % квартир розкуплено. Стосовно щомісячних доплат, то їх треба починати здійснювати вже після підписання договору з ффб.
    Якісь новини по розбиранню складів?
     
  9. lIder

    lIder Active Member

    Документи готові, лише чекають посилку. Перше складське приміщення розбирають.
     
  10. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    УРА!!!! Можливо укладення угоди с ФФБ у лютому ?
     
  11. lIder

    lIder Active Member

    Говорять що на цьому тижні будемо підписувати договора.
     
  12. Varya

    Varya Member

    Перепрошую але я все це читаю і нічого не розумію.Тільки шо телефонували у Рієл ,кажуть що договір з ФФБ буду підписувати у лютому 2017( я вже кажу тільки про себе ,як так що усім пропонують підписати на цьому тижні?)Чи можливо тим, у кого проплачено більше 75%?Ми спитали ,а що як ми виплатимо всі проплати помісячні наперед - відповіли що все рівно -лютий 2017...Може цей договір ФФБ на цьому тижні стосується 1 або 2 черги?
     
  13. Maryana Nana

    Maryana Nana Member

    Склади ще стоять. Сьогодні понеділок. Ходила туди на будову в четвер, сказали, що з понеділка мають уже зносити. Але, напевно, забули уточнити з якого понеділка ((((((
     
  14. Maryana Nana

    Maryana Nana Member

    Не може бути лютий 2017 рік. У фонд заводять зразу. Вся третя черга одночасно. А в 1 і 2 черги свої пісні і хороводи )))) Там уже все підписано.
     
  15. Maryana Nana

    Maryana Nana Member

    Може лютий 2016 рік????
     
  16. Varya

    Varya Member

    Я не знаю..Добре ,а тоді питання :вони самі мене повідомлять що треба підписати договір,чи мені самій весь час нагадувати їм про себе? Звідки ви берете інформацію що і коли.Кому Рієл пише чи телефонує?
     
  17. Varya

    Varya Member

    Ви кажете що підписуєте договірФФБ в цьому місяці,тобто у вас у договорі доручення в пункті 1.1.1. визначена дата укладання договору ФФБ лютий 2016?
     
  18. Varya

    Varya Member

    Все.Я з'ясувала .Може кому ще буде цікаво.Договір з ФФБ в цьому місяці підписують ті що сплатили 80 і більше відсотків .У кожного в договорі вказаний термін підписання ФФБ.
     
  19. VIV

    VIV Well-Known Member

    Meet Google Drive – One place for all your files перша британія за 2 лютого. Склади стоять і не рухаються :) Тим часом на сайті пише третя британія готова на 27 відсотків :)
     
  20. Maxonova

    Maxonova Member

    я теж не розумію чому пишуть готовність а реально нічого не відбувається.Можливо вони туди враховують роботи з документацією чи як?Незнаю,проте склада потрібно вже було давно знести і заливати котлован чи що.Немає руху...(((
     
а де твій аватар? :)