ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. irunadim

    irunadim Member

    вже хтось підписував договір з ФФБ?
     
  2. antin davydovych

    antin davydovych New Member

    А вас не бентежить той момент, що 5-ту чергу загнали в парковочне гетто, парковки усього комплексу розмістили навколо цих секцій? Проект виконано з порушенням норм, відстань від відкритої парковки на 70 місць до вікон житла має бути мінімум 25 метрів (див. табл. 7,5 ДБН 360-92**), на схемі ГП від сили 10 м. Тобто забудовники і проектанти не паряться і порушують навіть такі елементарні норми, значить і під водою там айсбергів багато. Санвузол - це приміщення з теплими процесами, двері мають відкриватись назовні, вони всюди малюють всередину, щодо професіоналізму архітекторів виникають величезні сумніви.
     
    Останнє редагування: 27 гру 2015
    • Подобається Подобається x 1
  3. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Просто така людина, як я уявлення не мав про ці всі норми, бо ніколи нічим подібним не цікавився. І що ви пропонуєте? Зупинити будівництво бо двері в туалет відкриваються всередину?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. antin davydovych

    antin davydovych New Member

    Просто розуміти, що всіх нас тримають за бидло неосвічене, і це, очевидно, не тільки про цей об'єкт, так майже у всіх сферах життєдіяльності нашої держави)Ну двері то таке, а от ті парковки і передпокої у 9 квадратів в однокімнатній квартирі при площі кімнати у 16 ще й з нефункціональними відсіканнями простору - це діагноз. Ви доречі в захисті від роботів також не надто інтелектуальний метод обрали. Хоча при такій низькій ціні, мабуть, і якість архітектурного простору має бути відповідного рівня, тож хочеться вірити, що ви свідомо йдете на покупку цього житла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Третя черга. Вид з "Княжого":
    IMG_20151225_142203_1.jpg
     
  6. Maxonova

    Maxonova Member

    Коли вже почнуть склади зносити.....?
     
  7. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

    Вітаю З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!!! Бажаю МИРА, СПОКОЮ ТА ПРОЦВІТАННЯ в новому році!!!!

    Підкажить хтось підписав угоду з ФФБ ???
     
  8. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Дякую, взаємно.

    Ще не підписував.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  9. ViraKo

    ViraKo Member

    Всім привіт, я їздила дивитись шо там робиться зі складами і ситуація не набагато інша ніж на фото вгорі: почали знімати шифер, але далеко не зайшли. Я знаю, що склади знести мають до кінця лютого, а в березні мають почати заливати фундамент.
    Підписувати договір з ФФБ ще ніхто не запрошував, на жаль. І я дзвоню в Ріел, щоб запитати, що і до чого, але мій дзвінок збивають :sad: Комусь щось
    відомо?
     
  10. Maxonova

    Maxonova Member

    наглість!!!Люди вкладають кошти (не малі) а ті і слухалки не беруть...
     
  11. lIder

    lIder Active Member

    Також цікавився, говорят про те що договір з ФФ затягується так як вони роблять дозволи на всі п'ять черг, обіцяють що до кінці січня підготують.
     
  12. Maryana Nana

    Maryana Nana Member

    Привіт всім сусідам!!! Я секція Е, кв. 163
    Мені ще в грудні (в 20х числах) в офісі казали, що ведуться бюрократичні роботи. Після їх завершення буде знесення складів і підписання договору ФФБ. Чекаємо. Треба вже знову дзвонити до них.
     
  13. ViraKo

    ViraKo Member

    Шановний antin davydovych, а де це 5-та черга? тут зібрались майбутні мешканці 3-ої черги і ніяких паркувальних майданчиків біля будинку не передбачено! Це по-перше. По-друге: те, що двері в плані намальовані так, що відкриваються всередину, хіба зобовязує власників монтувати їх саме так? Я наприклад теж зауважила, що вони на плані квартири відкриваються всередину, але вважаю таке зображення дуже схематичним і не зобовязуючим.
    Ви, antin davydovych, вже власне придбали віртуальну квартиру тут чи як? якшо вас бентежать якісь моменти, це можна проговорювати безпосередньо з забудовником.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Це є крайня ліва черга на генплані.

    Паркувальні майданчики не обов'язково мають бути біля самого будинку. Відповідно до пункту 7.46* (ДБН 360-92**) "довжина пішохідного підходу до гаражів і автостоянок постійного зберігання легкових автомобілів від місця проживання володаря не повинна перевищувати 800 м".
    Погоджуюсь з виразом "парковочне гетто" для 5-ї черги. Не пощастить її мешканцям. Ще буде підземний паркінг під 4-ю чергою. Але, я думаю, що навіть всіх цих паркомісць буде недостатньо для виконання умов таблиці 7.4 б ДБН 360-92**, де для серединної зони міста, для постійного зберігання автомобілів, має бути 0,8 машино-місць на двох- або більшекімнатну квартиру і 0,4 для однокімнатних квартир.

    Я думаю, що тут antin davydovych хотів лише звернути увагу на "професіоналізм" архітекторів і дизайнерів, які малювали плани квартир.
     
  15. Olgasuper

    Olgasuper Member

    Цікаво, що були 2 дні тому і нам сказали, що залишилось 3 вільні 2х кімнатні квартири, незарезервовані. Продаж по 16250 грн, ціна зросла суттєво. Як ви думаєте, люди відмовились від зарезервованих квартир чи то менеджери всім говорять, що залишилося 3 квартири?
     
  16. Olgasuper

    Olgasuper Member

    вже 16250 грн
     
  17. Olgasuper

    Olgasuper Member

    З приводу договору з юристами консультувалися? Чи у вас щодо договору питань не було?
     
  18. VIV

    VIV Well-Known Member

    Консультувався. Були питання, звичайно. Що договір-доручення, що ФФБ мають свої нюанси, але і там і там є моменти, які надають гарантії.
     
  19. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Єдині юридичні гарантії, які є в цих двох договорах, за якими ви зможете повернути свої кошти назад це:
    1. у випадку розірвання договору доручення з причини не укладення договору ФФБ протягом строку, встановленого у договорі доручення. При цьому вам зобов’язані повернути оплачені кошти за виконання договору доручення.
    2. у разі не виконання Управителем своїх зобов’язань, згідно укладеного договору ФФБ, Забудовник гарантує повернення Довірителю сплаченої Повіреному плати, після отримання обґрунтованої письмової вимоги від Довірителя з наданням підтверджуючих документів про не виконання свої зобов’язань Управителем та Повіреним стовно повернення плати. Але ж Управитель і Повірений будуть завжди чемно виконувати свої зобов’язання :). Не вони погані, а Забудовник. Тобто, цим пунктом ви не зможете скористатись ніколи.
    3. після укладення договору ФФБ, ви зможете повернути ЛИШЕ суму коштів, що підлягає поверненню довірителю у разі відмови від участі у фонді, виходячи з кількості закріплених за вами вимірних одиниць об’єкта інвестування за вирахуванням винагороди, належної управителю відповідно до умов договору. І ця сума ніякого відношення до суми з договору доручення немає. Ви ж знаєте яка ціна вимірної одиниці об’єкта інвестування (1 м кв) прописана у вашому договорі ФФБ :)
    Від сторони Забудовника взагалі жодних гарантій і штрафів. Може я пропустив якісь згадані вами гарантії?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VIV

    VIV Well-Known Member

    Приблизно так. Поки виплачується договір-доручення є можливість розірвати його з будь-якої причини і повернути всі кошти за вийнятком комісії банку. Як тільки договір-доручення виплачений і підписаний ФФБ кошти по договору-доручення повернути не можливо з власної ініціативи (а це приблизно 75% всієї вартості квартири), бо він вважається виконаним. Після цього кошти можна повернути тільки якщо щось трапляється з самим будівництвом. По ФФБ - врегульовано законом і це ті решта 25% вартості квартири за вийнятком 3%(від цих 25), якщо не помиляюся. При цьому повернення коштів виплачених по договору-доручення в цьому випадку регулюється самим договором-доручення, який продовжує діяти в цій частині в цьому випадку (мінус відсоток банку про який я згадував).
     
а де твій аватар? :)