ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Залежить, який дах. Якщо ви віддали горище комусь з жильців останнього поверху, тоді так. У нас немає горища.
     
  2. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Дивно, ОСББ ЖК Ренуар (об`єкт Ріел на Кн. Ольги) вже ремонтує дах за кошти ОСББ (фактично - мешканців).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я вкладаю гроші! Просто я адекватна людина, і перш ніж вкладати вивчив ринок нерухомості, провів аналіз і зробив свій вибір на користь РІЕЛу!
     
    • Тупо Тупо x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Можу вас зрозуміти, проте, дууууже сумніваюсь, що ваші сусіди будуть скидатись вам на ремонт!
     
    • Тупо Тупо x 2
  5. Згідно вашої логіки, навіщо взагалі плати якісь внески/кварплату в ОСББ. Можна просто викидати сміття з 6 поверху, поливати водою сусідів знизу, коли протече дах, адже мокро буде не мені. Що можу сказати на завершення вам юначе - ви типовий галицький рагуль з піді Львова, якого випустили в люди, але не навчили поводити себе серед людей. І ні дипломи, ні гроші це не виправлять, якщо вам цього не заклали ваші батьки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Зробіть ще одну користь Ріелу. Відкупіть мою квартиру і, можливо, Ріел подякує вам.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Згідно чого ви робите висновки? Вже набридли ваші нісенітниці!!! Окрім образ з ваших 3-х аккаунтів нічого не л'ється! Я тепер розумію РІЕЛ! На їх би місці, я б, взагалі, вас послав куди подалі!
     
    • Тупо Тупо x 2
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я чекаю 5-ту чергу,..а з вами мати діло, думаю, ніхто не захоче! А почитавши форум - вашу квартиру ніхто не купить! Думаю, ви це чудово розумієте, тому і докучаєте РІЕЛу своїми історіями!
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Я не тільки докучатиму, я ще судитимусь. Мені вже не горить вселитись в квартиру. Я можу почекати ще пару років, поки її не приведуть до порядку. І чим пізніше я вселюсь, тим менше заробитьна ній Ріел, а можливо і понесе втрати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну а мені, що до того? Вселяйтеся коли хочете, хоч взагалі не вселяйтеся! Вашою квартирою, на форумі всі ситі! А я скоро буду кайфувати від своєї кльової квартири...дякую РІЕЛ! І, до речі, ДУЖЕ дякую РІЕЛу, що дбає, навіть, про таких людей, як Михайло!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. lookup

    lookup Well-Known Member

    Псевдолод хіба кайфувати від жовтневої зарплати буде, 5к грн, чи скільки РІЕЛ їм платить?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не рахуйте мої гроші! Я заробляю набагато більше ніж ви думаєте! А, якби мені РІЕЛ платив зарплату, то я б мабудь з вами тут не вів листування!
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. tankist

    tankist Member

    ну ну а по темі ноль.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Яка саме тема вас цікавить? Давайте про ландшафтний дизайн поговоримо?
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member


    ОСББ займається спільною власністю? Чи дах це власність небожителів? Фасад вітром здує, то хто буде це робити? РАГУЛІ ЩЕ НЕУСВІДОМИЛИ, ЩО ЖИВУТЬ В СПІЛЬНОМУ БУДИНКУ З СПІЛЬНИМ ДАХОМ, ФУНДАМЕНТОМ , ФАСАДОМ.
    Страуси голови з піску повитягуйте, бо вода спокійно протече до першого поверху.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Слухайте, у вас така "важка" зв'язка слів...я взагалі, не розумію про що ви... пишите якісь нісенітниці...
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Результати зустрічі 01/12/2018:
    Мельник прийшов в спортивних штанах та мокасинах, привітався і пішов, говорили тільки з Гулою та Кулій
    Тепер по суті:
    1. Щодо додаткових угод - буде в середу розсилка з двома варіантами (порука чи додаткова угода) + голосування який варіант ми оберемо.
    2. Буде юридично грамотно сформульовані зобов'язання компанії ріел (якщо вірити Кулій), також факт завершення будівельно монтажних робіт буде зафіксовано документом, який свідчить що ріел подав усі документи для отримання сертифікату Дабі.
    3. Термін отримання сертифікату +- 2,5 місяці після подачі документів (так було з 1 чергою) Після цього будуть оформляти право власності
    4. Дочасний допуск до ремонтних робіт з літа 2019.
    5. Жодних додаткових візуалізації крім тих, що є на сайті ніхто робити не буде.
    6. Як завірив Гула на сайті є план парковок, парковки і перемичку (якщо я правильно зрозумів) обіцяють завершити в квітні 2019
    До цього часу можливі зміни в у фактичних розмірах паркомісць, якщо такі будуть, власники будуть проінформовані.
    7. Усі види скління обіцяють завершити в лютому 2019. Елементи кріплення, які були вмонтовані у вікна обріжуть і в майбутньому будуть контролювати цей момент.
    8. Гідроізоляція терас та даху - розірваний договір з підрядником який був до того і вчора підписаний договір з новим (обіцяють переобладнати гідроізоляцію даху та терас)
    9. Газ на 12 поверсі. Газ буде проведений на 12 поверх і встановлені газові котли. (Все згідно договорів)
    10. Сліди життєдіяльності на обєктах. Гула підтвердив, що люди підрядника жили на об'єктів. Зараз у звязку з погодою, більше ніхто не живе + Ріел найняв компанію для контролю підрядників і будуть штрафувати за розпиття алкогольних напоїв та спроби зробити з обєкту туалет.
    11. Електролічильники будуть встановлені в місцях загального користування (зальний коридор) маркування електрокабелів до квартири та по квартирі (до котла) Кулій надішле в розсилці (орієнтовно в середу).
    12. Наступна зустріч на об'єктів відбудеться 08.12.2019 11:00 (по 1 людині від підїзду)
    13. Наступна зустріч з Мельником відбудеться орієнтовно 15.12 де обговоримо питання додаткових угод згідно голосування.
    14. На наступних фотофіксаціях фотографа від ріелу не буде, ми своїми силами повинні зробити всю необхідну фотофіксацію.
    15. План робіт по паркінгу та перемичці обіцяли внести до загального плану робіт
    16. П. Гула погодився поставити підпис під планом робіт який нам надіслали і як буде доповленно пунктами про парковку. Як це в реальності буде виглядати важко сказати.
    17. Розміри паркомісця і нумерація може бути змінена
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  18. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Це через рік? Або просто помилка? виправте 8.12.1018
     
  19. Сьогодні 07/12/2018 о 12:16 ночі хтось створив мого клона з використанням моєї фотографії але зміненим написанням прізвища Myhaylo Khomchun. Буду звертатись до адміна і прошу інших сприяти його блокуванню.
     
    Останнє редагування: 7 гру 2018
  20. Через 40 хвилин після створення, а саме о 12:57 мій клон змінив аватарку на знак оклику. Згідно правил форуму він не зможе видалити профіль. Буду слідкувати. На переписку в приват не відповів. Дядько народився в 1935 році. Я вже у віці, але не настільки., проте маю надію прожити навіть довше. В роду прапрадід дожив до 105 років і прожив би ще, але І світова і епідемія тифу в Ходорові в 1914 вкоротили йому віку.
     
а де твій аватар? :)