ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Думаю що сюди також паперова робота входить.
     
  2. lIder

    lIder Active Member

    ОСББ можна створити в будь який час, ми побачимо сенс в його створіння лише після обслуговування та кошторису який вони будуть нам малювати. На сьогоднішній день в новостворених ОСББ є проблема отримати статус неприбуткової організації, але це поправимо. Впевнений що нам нема про що турбуватися, так як речаги у наших руках, якщо будуть погано обслуговувати ми їх просто замінимо, якщо не знайдемо хорошого управителя то будемо самі господарювати.
     
  3. lIder

    lIder Active Member

    Досвід є, але вони тоже не глупі, щоб прийняти будинок на баланс потрібно провести немалу роботу, запуск ліфтів, газ, вода, опалення і т д . У мене є досвід в тому як ОСББ стало посередником між постачальником та споживачем, в такому випадку ОСББ з боргів не вилазить, у нас були борги по 115000 грн лише за опалення. В такій системі виходить так, що один за всіх і всі за одного страдають, так як ОСББ є юридична особа яка несе відповідальність в розрахунках і постачальника не цікавлять боржники, і цим вони шантажують що відключать весь будинок. Я ще досїх пір не все передав, і це проблема у всього міста по причині садового, ми не можемо передати воду щоб водоканал напряму заключив з споживачами договора, нещодавно засідав антимонопольний комітет по цій справі, їх даже не оштрафували за порушення закону.
     
  4. lIder

    lIder Active Member

    Щодо співласників багатоквартирних будинків, я маю на увазі саме співласників які мають витяг на право власності). Це будинки які уже експлуатують.
     
  5. Varya

    Varya Member

    Не бачу нічого страшного в Ріел сервісі ,принаймні на цей момент.Чи може вже хтось мітить на місце управителя ОСББ ...
     
  6. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Проблеми є між мешканцями ЖК Княжий, які хочуть створити самі ОСББ та РІЕЛ-Сервісом. Прочитайте оголошення на їхніх під'їздах...
     
  7. clon

    clon New Member

    Что за обьявления? Мы тоже хотим ОСББ. Хотелось бы знать к чему готовится.
     
  8. lIder

    lIder Active Member

    Думаю що цю тему ще рано обговорювати, я допоможу вам зважити усі плюси і мінуси, і якщо захочете ОСББ, допоможу створити. Все що буде говорити забудовник, згоджуйтеся. Головне щоб будинок ввели в експлуатацію.
    @lIder
     
  9. lIder

    lIder Active Member

    Стіна карта будов з порушенням
     
  10. ViraKo

    ViraKo Member

    Всім привіт знову. Вчора підписала договір і провела оплату. Казали, що залишилось близько 100м2 за ціною 15 000, і то на них клієнти вже були, залежить лиш хто скорше прийде підписувати договір. З наступного тижня казали ціна виросте до 16 000. Отож можна робити висновки, що квартири продаються вдало. Днів 5 тому проїжджала по Шевченка, то бачила, шо склади ще стоять, але в офісі казали, що мають знести до кінця року. Дорогі односельчани, давайте зробимо перекличку скільки нас сусідів як це зробили на обговоренні в першій черзі.
     
  11. ViraKo

    ViraKo Member

  12. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

  13. lIder

    lIder Active Member

    Усі хто переписується і є інвесторами.
     
  14. Iuliia Sulima

    Iuliia Sulima Well-Known Member

  15. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Є питання пов'язане з діяльністю ОСББ. А саме, прибудинкова територія. Розумію, що ще рано про це говорити, але хотів би прояснити деякі моменти зараз, щоб потім не було запізно. Кому потрібні прибудинкові території багатоквартирних будинків? Відповідь на це питання можна знайти, наприклад, в цій же одноіменній статті. Отже, мене цікавлять межі, розмір і конфігурація прибудинкових територій під нашими майбутніми будинками.
    З цієї статті виходить, що уся земельна ділянка, виділена для будівництва будинку, має бути включена до прибудинкової території.

    Ось перші дві сторінки декларації про початок виконання будівельних робіт будинку №2 (секції А, Б, В) першої черги "Великої Британії":
    IMG_20150617_111532_1.jpg IMG_20150617_111541_1.jpg

    Там стоїть 0.9725 га. Звичайно непогана територія для одного будинку, але я розумію, що це нереальна цифра, бо вся площа ділянки будівництва "Великої Британії" має 5.3581 га.

    Генплан1.jpg

    Які будуть ваші думки?
     
  16. lIder

    lIder Active Member

    Прибудинко́ва терито́рія — це територія навколо багатоквартирного будинку, визначена на підставі відповідної містобудівної та землевпорядної документації, у межах земельної ділянки, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди, що необхідна для обслуговування багатоквартирного будинку та задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників (співвласників та наймачів (орендарів) квартир, а також нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.
    На сьогоднішній день як такої документації немає, а відповідно прибудинкова територія є умовною чи визначена містом для обслуговування ЖЕКами, жекі іноді намагаються заставляли обслуговувати прибудинкову територію ОСББ, хоча права юридичного не мають. У нас часто були такі конфлікти, но я чітко дав розуміти що у нас немає ніякої території. Також зовсім недавно було прийнято закон про те що ОСББ можуть отримати землю безкоштовно для постійного користування у власність, даже у випадку обвалу будинку земля залишається співласністю мешканців. Лише сьогодні ще немає порядку установленого кабін міністрів як саме оформити цю землю і в якому порядку. У мене будуть збори 15 грудня, я включив до протоколу питання землі щоб її отримати у власність. Коли прийде час, оформлю документально, так як у нас велика прибудинкова територія, і ми хочемо її огородити та зробити паркомісця. До речі, кому цікаво можете прийти на збори 15 грудня, Рясне 2, 19:00 зал молодшої школи 100. Мої контакти 0983420031.
    РІЕЛ орендує землю для обслуговування будівель складів які відносяться до воєнної частини.
     
  17. lIder

    lIder Active Member

     

    Вкладення:

    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      92,1 КБ
      Переглядів:
      21
    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      131,9 КБ
      Переглядів:
      22
  18. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Мені здається, що така документація є. Це проектно-технічна документація із землеустрою, яка є обов'язковою для початку будівництва будь-якого будинку. Представник ФФБ сказав мені, що в РІЕЛа є графічні матеріали, на яких зазначено місце розташування та розмір земельних ділянок: генеральний план чи детальний план території для кожного будинку (черги) окремо. На жаль, я сам ще не бачив їх, але цифри, які я наводив, вони підтвердили по телефону.
     
  19. lIder

    lIder Active Member

     
  20. lIder

    lIder Active Member

    Вибачте, мобільний пистрій гальмує). Цього місяця буду в ріел і спробую розібратися до кінця, а то сам заплутався))
     
а де твій аватар? :)