ЖК "Велика Британія" - Ріел 2-га черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Vitaliyliy, 12 кві 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member


    Враховуючи що вони 1 чергу майже на рік затримали..то 2 чергу якщо до весни наступної здадуть то буде добре....

    Вони двері казали в секції Г що поставлять вкінці березня початок квітня..а вже скоро червень і ще немає.....
     
  2. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Ну нашу чергу вже і так затримали. Я знаю, що спочатку здача планувалась в лютому, потім у травні, тепер у серпні цього року. Вже пів року затримки, ще трошки
     
  3. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member


    Нам в лютому ще казали що планують здачу в серпні..
    Це максимальний термін на який ми готові почекати..
     
  4. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Нажаль ми безсилі в цій ситуації, хоча можемо набридати, щоб вони не займались новою чергою на 100%, а більше присвятили часу нашому будинку
     
  5. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member


    Ну так) я маю ще надію що до серпня буде здача як і обіцяли..
    Якщо ні..можливо буде потрібна консультація юриста і якось по іншому до того питання поставитись..
     
  6. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Я наймав юриста при купівлі квартири і мені сказали, що договором не передбачено штрафних санкцій в разі затримки. Тому це наврятлі допоможе...
     
  7. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member


    Сумно..
    Ну тоді буду кожен день їздити і цікавитись як там справи не знаю..щось будемо думати..ну точно не буду такою відносно пасивною як зараз..тому що поки ще є якась надія на серпень..
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Так, і в мене є надія. Будуть новини - діліться, дякую :)
     
  9. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member


    Так:) обов’язково ! і Ви пишіть як щось знати будете як там справи))
     
  10. Не зовсім безнадійно. Якщо всім інвесторам подати в суд згідно закону про захист прав споживача, то Ріел влетить в копійку, а інвестори отримають моральне відшкодування десь до 10000 грн. кожен позивач.
    Читайте ЗУ Про фінансово-кредитні механізм і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю. Також вивчіть на зубок «ПравилаФФБ». Пригодиться. Провірено на власному досвіді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Так, звісно :) У пятницю дзвонитиму за колективний похід на будову, цікаво чи цього разу вони погодяться
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

    Ще раніше була на огляді,коли мені робили підігрів ,то мені здалося, що багато роботи зроблено і вони мали б здати літом.В мене в секціі Б стяжку залили вже давно.Тепер хочу подивитись,Що роблять зараз
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Якщо ви з секції Б і вам здалось що зроблено багато, тоді не все так погано. Це ж вони якраз секцію А та Б залишили на кінець. Коли ви були на огляді?
     
  14. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

    Десь приблизно 2-3 тижні тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    Займайтесь своєю чергою і своїми судами, такі справи тільки затягнуть нам здачу будинку
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    дякую, порадували, оптимістично виглядає, сподіваюсь таки восени здадуть
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    Ви праві, наразі чогось особливого зі строками ми зараз зробити не можемо, а ось прослідкувати за якістю будівництва можемо, тому таки потрібно доповитись про перегляд і подивитись що там набудували
     
    • Баян Баян x 1
  18. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Отже інформація, яку я отримав від Ріел.

    1. Колективний огляд - категоричне ні. Причина: у деяких секціях/квартирах вже є встановлені двері і прийдеться брати ключі від всіх дверей. Це їм напряжно.

    2. Якщо треба на будову з дизайнером, електриком чи просто по якійсь іншій причині - дзвонити на номер +380982444222 і домовлятись особисто.

    3. В червні - липні керівник проекту буде запрошувати на будову для огляду і підписання акту прийому квартири. Починати будуть з найбільш готових секцій (Е, Д та Г). Тобто це означає, що вони не чекатимуть поки добудується весь будинок, а почнуть віддавати квартири з більш готових секцій (гіркий досвід 1-ї черги).

    Це наче все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. VIV

    VIV Well-Known Member

    то вже класика. Коли ми купуєм квартири - ми купуєм з усім майном що є спільне, ми за це платимо, це включено у вартість. Закликаю не приймати квартири, поки всі дитячі майданчики, тротуари, ліфти і тд не будуть дороблені. Інакше є ризик подарувати ці гроші ріелу, а потім знов скидатися, щоб доробити.
     
  20. VIV

    VIV Well-Known Member

    До речі, в Спортлайфі заперечують відкриття філіала в нашому ЖК, ну бо там тепер 6-та черга. Англійська школа теж сумніваюсь що там буде. може 7-ма черга, в це більше віриться.
    А хотілося б отримати максимум з обіцяного.
     
а де твій аватар? :)