ЖК "Велика Британія" - Ріел 2-га черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Vitaliyliy, 12 кві 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. SoliDeo

    SoliDeo New Member

    Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи хтось думав про теплу підлогу, маю власне, що ріел заливає чорнову стяжку по контракту (для відмови треба писати заяву), чи хтось спілкувався з спеціалістами з цього питання по всановленню теплої підлоги, може є якісь інші думки(не з ріел сервісом)
     
  2. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Я спілкувався і сказали відмовитись від залиття стяжки там де планується тепла підлога. Так і зробив.
     
  3. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    а я також планую теплу підлогу, як мінімум у санвузлі та кухні, але нічого не писав... тобто вже спізнився, щось я взагалі не подумав про це...
     
  4. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Всім привіт. Дзвонив до сервіс-менеджера, щоб домовитись про екскурсію на будову цього місяця. Сказали, що там зараз перед будинком другої черги вирили великий котлован і тому неможливо безпечно зайти у будинок. Просили подзвонити в кінці наступного тижня і тоді вони скажуть, яка там зараз ситуація і коли можна буде всім зібратись.

    Щоб нам було легше зібратись, пропоную обмінятись контактами. Якщо є бажаючі напишіть мені в приват ваш номер чи email чи силку у ФБ і я дам вам знати як буде відома дата огляду.
     
  5. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

    На скільки я знаю ремонтні роботи можна починати і раніше..
    Як тільки буду вхідні двері
    Але такі ремонтні роботи можна робити тільки з компанією Рієл ..з ними заключати договір
     
  6. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

    Я за!) напишіть мені yuli4ka1995yuli4ka@gmail.com
    Ви з 2 черги?
     
  7. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

    Хтось знає коли будуть вхідні двері в 2 черга секція Г?...
     
  8. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Так, 2 черга, секція Е. Напишу вам як буде інформація :)
     
  9. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

    Супер! дуже Вам дякую, буду чекати.
    я з секції Г
     
  10. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    дякую, я ось ще не вирішив до кого звернутись з приводу ремонту...
     
  11. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Сьогодні проходив біля будинку і помітив, що потроху формується прибудинкова територія. Цього не показали в останьому дайджесті, тому думаю вам буде цікаво побачити.
     

    Вкладення:

    • IMG_4284.JPG
      IMG_4284.JPG
      Розмір файлу:
      147,1 КБ
      Переглядів:
      28
    • Подобається Подобається x 4
  12. Verchanu

    Verchanu Active Member

    Телефонувала вчора.Повідомили,що після 20 числа( потрібно організуватись в групи для оглядин будинку
     
  13. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Отже треба подзвонити у понеділок. Групу вже організовуємо, але поки мало людей відгукнулось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

    Я з секціі Б. Теплу підлогу замовила в них,але хочу сказати,що в будь-якому випадку ми програємо.Якщо замовляємо-платимо ціну двічі вищу ринковоі за матеріали і за роботу теж,а не замовляєм-то платимо ці гроші за стяжку.До прикладу фірма Галбуд компенсує стяжку,або залиє стяжку після того, як ти собі зробиш теплу підлогу.Ріел на поступки не йде.,, А на перегляд я з вами,напишіть коли.
     
  15. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Дзвонив до сервіс-менеджера сьогодні зранку щодо екскурсії на будову, сказали що передзвонять. Поки чекаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Сьогодні сказали, що вже зовсім скоро БТІ буде проводити заміри і будуть формуватись документи, тому не бачуть сенсу робити огляд. Також тепер вони не прихильники групового відвідування будови, кажуть тільки якщо людям дуже треба, то вони йдуть на зустріч. Я пояснив чим краще якщо збереться група, зі мною погодились та сказали, що поговорять з керівництвом і передзвонять. Чекаю
     
  17. Taras Khomytskyy

    Taras Khomytskyy Active Member

    Дякую, що тримаєш в курсі.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    щодня нові павила, та можливо варто просто взяти і поїхати, невже не пустять?
     
  19. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

    Я планую піти на будову (з електриком на рахунок електрики) так як хочу починати ремонт через Рієл до здачі черги.. як тільки поставлять вхідні двері.. але не знаю коли то буде бо сказали чекати дзвінка
    Тому як буду там спробую зробити фотографії що до чого..може комусь цікаво буде:)
     
  20. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

    Мене з електриком і майстром від Рієл ще раніше пускали) але там є охоронець який контролює щоб ніхто не ходив туди без супроводу когось..
     
а де твій аватар? :)