ЖК «Strim Towers»

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем StepanLviv, 17 сер 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    Вони 12-й поверх місяць перекривають, ще 4 поверхи залишилося, виходить до кінця літа витягнуть коробку. А це 40% будівництва, ще ж зовнішні-внутрішні роботи, ліфти....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    Ви ж менеджер з продажу, а чому не інформуєте про хід будівництва? Напишіть - сталося так і так, не завезли матеріали-не стигне бетон чи ще щось, але щоб ми розуміли ,як інвестори які причини гальмують будівництво. Ви ж писали в фейсбуці, що все йде за графіком, до кінця травня коробка мала бути збудована.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    Сьогодні проїзджав повз, жах- ще навіть 12 поверх повністю не перекритий, за місяць часу замурували лише 7 поверх, кран завмер, на 12 поверсі 2 робітника з шматком арматури повзають і на 7 поверсі 2 цеглини перекладають з купи на купу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    IMG_20190517_172250.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    IMG_20190517_172208.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. chipchykoleg

    chipchykoleg Member

    Сьогодні проїзджав повз, жах- ще навіть 12 поверх повністю не перекритий, за місяць часу замурували лише 7 поверх, кран завмер, на 12 поверсі 2 робітника з шматком арматури повзають і на 7 поверсі 2 цеглини перекладають з купи на купу.
    Доброго дня. пане Олег то ви пишете що замурували 7 поверх? то пишеш що там дві цеглини перекладають з місця на місце? щось тут не сходиться.
     
  7. innysahylt

    innysahylt Member

    Я на мене по опублікованих фото п. Олега чітко видно які поверхи замурували. А Ви могли б надати більш корисну інформацію, аніж уточнення статусу по 7 поверсі. Бо щось не зовсім професійно виглядає((

    Мене також інформували про закінчення монолітних робіт в травні місяці, і я вже майже було повірла.
     
  8. chipchykoleg

    chipchykoleg Member

    Я не знаю хто інформує про закінчення монолітних робіт. Дату закінчення будівництва ми вказуємо в договорі ФФБ 30 грудня 2019 року....Може виглядає і не професійно але це дизінформація по 7 поверсі.
     
  9. innysahylt

    innysahylt Member

    Дивно, що ви не знаєте(( Мене особисто інформував представник спільноти Стрім-Львів у Фейсбуці. На рахунок інших учасників не знаю, хто їх інформував((
     
  10. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    До менеджера- Олег, я щось незрозуміле написав? Вимурували цеглою 7-й поверх, по ньому й ходили ваші працівники( бачив через віконні отвори). До 8 ще не бралися. А питання було- чому будівництво застопорилося? Де решта робітників? А ви чіпляєтесь до слів, які я ніби зрозуміло написав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    Написав 7-й через те , що рахував і цоколь.
     
  12. Andryha

    Andryha Member

    Пан Олег як іде нумерація поверхів?
     
  13. Andryha

    Andryha Member

    chipchykoleg
    як іде нумерація поверхів?
     
  14. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    IMG_20190621_183320.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. chipchykoleg

    chipchykoleg Member

    Доброго дня. Нумерація з поверху який перший помурований..це відмітка нуль!
     
  16. StepanLviv

    StepanLviv Well-Known Member

    То виходить це буде 17-поверховий будинок? 1-й поверх комерція і 16 житлових?
     
  17. innysahylt

    innysahylt Member

    Можу помилятись, але виглядає, що так. Ще з перших фото виглядало на 16 житлових поверхів, думаю, що комерцію ніхто не враховує, коли говорять про поверховість будинку.
     
  18. Oleg Nech

    Oleg Nech Active Member

    Виходить їм ще 2 поверха накривати?(((
     
  19. Andryha

    Andryha Member

    Ці два поверхи неповноцінних, там тераси великі,можливо швидше зведуть:)
     
  20. Andryha

    Andryha Member

    які в кого думки коли буде здача???
     
а де твій аватар? :)