ЖК Містечко Підзамче

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 28 гру 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    У другій черзі комплексу «Вежа» тривають пальові роботи
    Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Містечко Підзамче» активно триває. Наразі майстри у секціях Б-1, Б-5, Б-6 виконують обрубку паль фундаменту. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Іван Чіх.

    Тим часом, в секції Б-2 влаштується вертикал другого поверху.

    Додатково інформуємо, що в секції Б-3 триває бетонна підготовка. А в секції Б-4 завершено влаштування фундаментної плити.
    ЖК «Містечко Підзамче»: у другій черзі комплексу «Вежа» тривають пальові роботи | РІЕЛ
    3.jpeg
     
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    У першій черзі комплексу «Брама» триває мурування стін
    Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Брама» активно продовжується. Наразі у секціях А-1, А-2, А-3, А-4 першої черги майстри виконують мурування внутрішніх та зовнішніх стін. Про це повідомив керівник проєкту будівництва.

    У секції А-6 будівельники влаштовують бетонну підготовку.
    Також повідомляється, що у секції А-7 завершено заливання фундаментної плити.
    ЖК «Містечко Підзамче»: у першій черзі комплексу «Брама» триває мурування стін | РІЕЛ
    4.jpeg
     
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Зведення другої черги комплексу «Брама» активно триває
    Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Брама» активно продовжується. В секції Б-1 другої черги виконується зведення вертикальних конструкцій другого поверху. Про це повідомив керівник проєкту будівництва.

    Додатково інформуємо, що у секції Б-2 завершено влаштування фундаментної плити.
    ЖК «Містечко Підзамче»: зведення другої черги комплексу «Брама» активно триває | РІЕЛ
    5.jpeg
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    У першій черзі ЖК «Новий Форт» стартував продаж паркомісць
    Концепція «подвір’я без авто» отримує своє практичне втілення. Корпорація Нерухомості РІЕЛ відкрила в ЖК «Новий Форт» продаж місць для автомобілів у підземному паркінгу.

    У новому паркінгу комфортно відчують себе власники авто будь-яких габаритів, ваш автомобіль буде під цілодобовою охороною, більше того, із паркінгу в будинок можна буде піднятися ліфтом.
    ЖК «Містечко Підзамче»: у першій черзі ЖК «Новий Форт» стартував продаж паркомісць | РІЕЛ

     
  5. ivanlviv

    ivanlviv Member

    Краще роботу поміняйте бо бачу людей обманюєте в Ріел!
    Совість вас не гризе?!
    Чи за гроші на совість насрати?
     
  6. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Останні новини по Брамі, відслідковую саме цей ЖК:

    В секції А-5 будівельники влаштовують фундаментну плиту.

    Також повідомляється, що у секціях А-1, А-2, А-3, А-4 триває мурування внутрішніх та зовнішніх стін.
     
  7. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Іван, чому деякі інвестори бачать у всьому «зраду»? Невже нормальне спілкування для деяких людей стало чимось несумісним з життям? Що відбувається у світі ми бачимо, але давайте починати з себе.
     
  8. ivanlviv

    ivanlviv Member

    Чим моє спілкування вам є не нормальне?!
    Я використав ненормативну лексику??

    Тому що тут на форумі є багато зареєстрованих працівників з Ріел, які всіяко обманю.
    Коли людина написала в цій темі що їй після підписання угоди збільшили ціну за м2 то вони включили дурачків типу нічого не знають.
     
  9. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    форум - це як ринок, кожен вправі писати що заманеться і ніяких пруфів не додавати. Тому якщо вам потрібна правдива інформація - треба звертатись у відділ продажу. А вірити всіляким балачкам я би не став. Тоді і ніхто вам не набреше. А щодо ціни - тим паче вам дорога до забудовника.
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не верзіть дурниць. У мене чесний відкритий бізнес, я сплачую державі всі податки, утримую робітників, в локдаун виплачував 100% заробітню плату. Не звинувачуйте людину ні в чому, як не знаєте чим вона живе.
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Бо «зрада» всюди, подивіться навкруги... наші люди втомились, звідусіль лунає один негатив, хтось помер, хтось розвівся, хтось захворів... набридло. Раджу викинути телевізор, заблокувати всі стрічки новин, видалити фб!
     
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Наспрвді ви можете зайти у фб - це як мінімум, задати всі питання, які вас цікавлять і отримати відповідь від працівника. Лише там є офіційний представник РІЕЛу.

    РІЕЛ не може контролювати все по всіх форумах, що за міф...якщо людям так добре думати то гуд, але сумніваюсь у тому.
     
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну от знову смердить п#здятіною, а не чоловічою думкою
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  15. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    ну все заблокувати і видалили звучить дуже радикально, але чому це не може бути свідомим вибором чоловіка?
     
  16. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    ну про фб я не в курсі, а ось у офісі Ріелу точно є всі відповіді і вони завжди відкриті до співпраці.
     
  17. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Почніть з себе) Дуже радикальні поради даєте
     
  18. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    ЖК "Містечко Підзамче" складається з трьох житлових комплексів із назвами на честь замкових будівель: ЖК «Брама», «Вежа» та «Новий Форт». В загальному заплановано звести 26 будинків.

    Доволі амбіційний проект, але забудовник з багаторічним досвідом роботи і великим портфоліо ЖК різних стилів та розмірів. Тому має впоратись. Мені більше всього імпонує жк Вежа, вона розташована найзручніше і довколо неї запланована різноманітна інфраструктура. Ще одна особливість - наявність просторих багаторівневих квартир на верхніх поверхах. Для великої родини це просто знахідка.

    Не можу не згадати про фунікулер, який буде з'єднувати стару частину міста з новим центром. До того ж заплановані нові громадські простори, пішохідні та автомобільні дороги, бізнес-центр та багато бутіків, кафе тощо.

    Цей район справді має намір стати новим центром нашого міста.
     
  19. Dgray

    Dgray Member

    Чому на цьому форумі стільки ботів від ріела? Дивно чому вас немає на скайскрапер і ви всі тусуєтесь тут.
    Моє бачення ріалу - це дуже бюджетне житло в якому використовуються не якісні матеріали. Це забудовник який заб'є на вас після того. як ви купите квартиру. Це забудовник який затримує здачу будинків всередньому на два роки. Це забудовник який нав'язує після здачі свій ріел-сервіс який нічого не робить і який буде блокувати всі ваші потуги щось зробити.

    Але я розумію людей які куплять там житло. Все ж таки великий забудовник який виглядає доволі надійним.
     
  20. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    І вам вечір в хату. Не знаю де тут боти, але маю дещо вам відписати. Скайскрапер з початку був цікавим проектом, сама його назва говорить проте - що це ресурс про небосхили. І так там і було, можна було ходити на цей форум заради естетичного задоволення, фото небосхилів з усього світу в чудовій якості. Але останнім часом форум розрісся до базарних тем і тепер там пустопорожні балачки. Не цікаво і тут на форумі цього вистачає.
    А щодо ріелу - у них є забудови різних рівнів комфорту, на будь який гаманець. Не тільки ж люкс будувати, простому люду також потрібно десь мешкати. Ну і про затримки ви дещо перебільшуєте.
     
а де твій аватар? :)