ЖК Грінвіль Хаус Кн.Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем dvi, 5 лип 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. AndrewP

    AndrewP Member

    А у вас від кого інформація? тому що названий в ОСББ термін "до березня", я думаю це не точна дата.
     
  2. AndrewP

    AndrewP Member

    прокладається електрика/сантехніка
     
  3. sokeel

    sokeel Member

    Чи правда, що 08.12.2017 р. представники Львівгазу будуть проводити перевірку обладнання поквартирно?
     
    Останнє редагування: 7 гру 2017
  4. rjura

    rjura Member

    і що, були вчора представники?:)
     
  5. sokeel

    sokeel Member

    Були, сфотографували все однак так і не сказали коли ж буде підключений газ.
     
  6. rjura

    rjura Member

    цікаво, а яка у вас секція, мені не дзвонили, не попереджали...
     
  7. sokeel

    sokeel Member

    К-1.
     
  8. sokeel

    sokeel Member

    Хто знає скільки коштує робота електрика/сантехніка (площа квартири 43,5 м. кв.)?
     
  9. rjura

    rjura Member

    майстри мої кажуть, що в мене нікого не було:sad:
    а Ви не переносили газові труби?
     
  10. sokeel

    sokeel Member

    Ні. Зателефонуйте в ОСББ і запитайте. Можливо, вони викликатимуть за поверхами.
     
  11. HYTRARYBA

    HYTRARYBA New Member

    Всім привіт ! Уточніть будь ласка,питання щодо попереднього договору про купівлю квартири в секціях М2, М3, чому при підписанні даного договору не залучають юриста щоб він завірив заключений договір між забудовником та майбутнім власником квартири?
    Всі так заключали поп. договори, без юриста?
     
    Останнє редагування: 18 гру 2017
  12. dvi

    dvi Member

    Я давав юристу читати попередній договір перед тим як купували квартиру, казав що договір ніякий.Правки в договорі вони робити не дають . Для чого тоді юриста при підписанні договору?! Всі ставлять акцент на надійності забудовника тому і підписують його.
     
  13. OliaM

    OliaM Member

    Привіт. Я купила квартиру в секції Л2. Дуже чекаю на переїзд до Львова. Якщо хтось може порадити надійних людей для ремонту, буду надзвичайно вдячна оскільки я не місцева і нікого у Львові не знаю :)
     
  14. NataliyaHappy

    NataliyaHappy Member

    Привіт :) з Л1, роблю зараз , поки без скарг, можу порадити
     
  15. NataliyaHappy

    NataliyaHappy Member

    Доброго дня всім:) сьогодні була в ОСББ, запитала за газ в K1, сказали, що приходила комісія, буде найближчим часом, за березень були дуже здивовані.
    Я так розумію мало хто робить ремонт? Але сьогодні в L1 вже бачила перших, хто доробив, збирали меблі
     
  16. AndrewP

    AndrewP Member

    Вчора було з Газової служби, опломбовували лічильники. Запитався їх за терміни, сказали швидше за все ще 1-2 місяці, але я так розумію то вони з свого досвіду сказали.
     
  17. sokeel

    sokeel Member

    Так, я вчора також питав газовиків, які опломбовували лічильник, про термін. Вони відповіли, що до березня точно.

    І ще вчора довідався з дошки оголошень в К1 що є вже власне ОСББ в "Грінвіль Хаус" і записав телефони. Однак там не було адреси цього ОСББ, може хто вже знає чи вони там же де "Добра Оселя" чи в іншому місці?
     
  18. OliaM

    OliaM Member

    Привіт :) супер. Поділіться, будь-ласка, контактами.
     
  19. NataliyaHappy

    NataliyaHappy Member

    Вони в іншому місці, але на території ДО, у відділі продажу покажуть
     
  20. NataliyaHappy

    NataliyaHappy Member

    Це не реклама :) працюю з людиною, задоволена дуже. 0981167011, Роман
     
а де твій аватар? :)