ЖК Голоські кручі, Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем KrisL, 27 лют 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. KrisL

    KrisL New Member

    Група створена для тих, хто придбав чи планує придбати квартиру в даному ЖК
     
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну от знову. А той олень на фото з реклами, то Всеволод?
     
  3. KrisL

    KrisL New Member

    Що Ви маєте на увазі? )
     
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ви все вірно зрозуміли. Ну а про створення таких тем, як ця, я писав декілька тижнів тому в сусідній гілці ))
     
  5. KrisL

    KrisL New Member

    Абсолютно не розумію, про що ви. Тема для того, щоб знайти майбутніх сусідів та разом відслідковувати процес будівництва, а де і що ви писали раніше, не маю жодного уявлення
     
  6. Yuriii

    Yuriii New Member

    Планую придбати квартиру у цьому ЖК. Є такі хто уже придбав? .

    Надіслано від мого INE-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Скоро мабуть Зіночка, Гретта і Вальдемар куплять. Ой, Всеволод.
     
  8. Yuriii

    Yuriii New Member

    Це правда що даний забудовник затримує здачі?

    Надіслано від мого INE-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  9. Viiki

    Viiki New Member

    Ми придбали в 1 черзі
     
  10. Viiki

    Viiki New Member

    Так, чули таке, але місце сподобалося, тож ризикнули
     
  11. guruua

    guruua Well-Known Member

    Жк Америка затримка понад рік, на разі невідомо коли здадуть. Один з будинків реально буде затримка понад 2 роки.

    Надіслано від мого FIG-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  12. realist

    realist New Member

    А тим часом, РІЕЛ розпочав нову незаконну забудову в районі Під Голоском - "Голоські Кручі". Замовник - Прокуратура Львіської області.
    В січні швиденько вирубали дерева, обгородили ділянку з порушенням зонування, захопили частину території Академії Друкарства під тимчасову дорогу, і нагнали техніки.
    Цікаво, що на місці забудови є запланований проект Громадського простору Під Голоском, що затверджений Львівською міськрадою, та виділені кошти на його втілення. Дивним чином територія громадського простору опинилась під РІЕЛом...
    Будинок планується буквально впритул до Еко-домівської 10-поверхівки, без під"їздної дороги, та з порушенням правил землевідведення.
    Це попередження для потенційних покупців, щоб не втрапити в халепу з довгобудом. З таким пакетом порушень є велика ймовірність повної зупинки будівництва з відновленням зелених насаджень і відчуження ділянки під забудову!
    Предметно, готується судовий позов про визнання незаконним виділення землі під будівництво. Залучено фахових юристів в цій галузі.

    Кому цікаві деталі, мешканці прилеглого будинку вже склали Скаргу на незаконне будівництво.

    Автор: Nazaralli
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Зайшов почитати про новий ЖК РІЕЛу, а тут всі знайомі форумчани... от тільки не розумію до чого тут я??? І Лукап, навіщо вести бесіди, згадуючи моє ім‘я, за моєю спиною? Хворий, на всю свою пусту голову!
     
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ок, така інформація є, а є хоч ще якась? Тут на гільці всі тіж люди, що і на ЖК ВБ. Тож, я щось не дуже вірю в достовірність останньої.
     
  15. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Всім доброго дня. Хочу придбати квартиру в цьому ЖК. Роздивляюсь інші варіанти, але тут місце дуже приємне, і ціна. Скажіть, тут, на форумі є реальні інвестори, зацікавлені в квартирі? Бо, по дописам, зрозуміло, що всі люди далекі від цього ЖК.
     
  16. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Можна ввімкнути патріота, і говорити про незаконність будівництва на цій территорії, але ви ж розумієте, що якщо не цей забудовник, то інший, але будинкам там бути.
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Микола, не хвилюйтесь, просто, тут, на форумі багато людей, які приходять лише посваритись, особливо Лукап, дуже дивний персонаж. Я також, вважаю, якщо территорія вже «помічена», то на ній буде будівництво, і не важливо коли саме, але буде.
     
  18. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Я не хвилююсь. Мене цікавить певна квартира, яку я б хотів придбати. І зараз я розмірковую над придбанням її в період риття котловану, чи чекати перших поверхів. Ви самі розумієте, що це впливає на вартість метра квадратного. Шукаю, ще людей, які планують купувати, для спілкування.
     
  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    Зараз набіжать "інвестори", не "хвилюйтесь".
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Оо, Лукапчику, зайшла почитати відгуки про новий ЖК РІЕЛ, і ви тут, і Всеволод...всі знайомі ніки.:uaflag:
     
а де твій аватар? :)