Життя емігрантське

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Pedro, 10 бер 2014.

  1. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та вже, але я обертаюсь між новим йорком та міамі, не гнівайтесь. Хіба черканіть телефон, буде можливість - звякну.

    А взагалі, все як завше - джекі користується загальною любов'ю форума, кум пише свої оповідання.)
     
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Та писали, що десь стрілялися аж в 6-х місцях. Чи то все неправда?
     
  3. ademame

    ademame Member


    Дякую, мені тут у вас подобається, думаю затримаюся. Поки оглядаюся, що і як. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. prius

    prius Well-Known Member

    В центрі такого ніц не було,а на півдні Чікаго в гетто завше шахтьори з латинос стріляются
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    пане Dzeko та Ви зовсім не розумієтеся в американскому нічому.Ви коли небудь бачили хоча одного хробака в ябллоку черешні абрикосі чи подібних фруктах І чому у них термін зберігання дуже великий і вони не псуються. І чого вартують одні помідори і огірки. Усі вина з одної бочки , тільки фляжки, барвники і етикетки міняють. То саме і з іншими продуктами.Якщо десь і щось є більш меньш натуральне то треба знати де і ціна там захмарна. Більшість сортів меду , просто ніколи не кристалізується, і їхне дієстазне число настіки низьке , що користі від нього ніякої.
     
  6. pipie

    pipie Well-Known Member

    Я вибачаюся, а ось це правда?
    http://www.yaplakal.com/forum3/topic632782.html
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не знаю, чи є такий закон, але колєжанка з Айови вирощує буряк-редиску-полуницю-цибулю-петрушку-огірки-помідори, і ніколи не згадувала, що це заборонено.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Звичайно це правда як усе на сайтах з Хуйлостану
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. prius

    prius Well-Known Member

    А чого ж так часто граєте в грін кард,якщо там всьо таке погане, так образились що почали мінусувати мені всі дописи,хе хе,поводитися як бабка з привокзального ринку якій тихенько зробив зауваження а вона у відповідь на весь ринок почала матюками репетувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    я не тільки у грін-кард граюся , але і в покер граю, і у різні лотареї , а часом і в кохання. А може твоє зауваження якраз являється причиною того що ти хотів би зі мною ближче познайомитися,---наміри різні бувають. А що то таке матюки, я про таке ніколи не читала і батьки мені ніколи не розказували
     
  11. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ну чому ж, це абсолютна правда. В нас в Англії, наприклад, за кожний вирощений вдома огірок 100 фунтів штрафу, за помідор 200 фунтів, за помідор і огірок - рік тюрми!
    А серйозно, я дивуюсь українцям які лазять по вигрібним ямам під назвою .сру:ireful1:
    Я кацапів не вважаю людьми і їхні .сру правдивими засобами інформації.
    Чого і всім бажаю.:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Оля

    Оля Старожилка форуму


    Ні, це неправда. Вирощуй, що хочеш. А за тваринництво є деякі заборони. Ми колись на попередній хаті розвели крілів і курей. А сусіди поскаржилися, бо їм заважало, як півень співав спозаранку. То нам подзвонили і сказали, щоби ми до 30 днів все прибрали, бо у нас не фермерська зона і нема участка 2 акри, чи більше.А іншу хату мали на великому участку землі, то там все тримали. Навіть козу деякий час. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. prius

    prius Well-Known Member

    У нас в півночі Іллінойса теж заборонено тримати свійских тварин,хочеш ферму купуй в сусідньому штаті Вісконсин землю і облаштовуй ферму,Вісконсин так і називають молочний штат, а вирощувати можеш що хочеш,аби ні кому не заважало,томущо сусіди стараються теж вам не заважати

    ---------- Додано в 13:03 ---------- Попередній допис був написаний в 13:00 ----------

    Ну коли ви написали що ви і в кохання граєте, то про род вашої діяльності навіть не треба замислюватись
     
  14. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Дякую що мая відповідь вам сподобалася.
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Я і не сумлівався що моя відповідь теж вам сподобаєтся
     
  16. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    а я і не заперечую Вона мені навіть дуже сподобалася.
     
  17. Оля

    Оля Старожилка форуму

    ---------- Додано в 05:24 ---------- Попередній допис був написаний в 05:23 ----------

    [/COLOR]
    Пане avatarwin, а не могли би ви писати під своїм іменем? ;) Бо пишете під іменем кобіти ( доньки, жони, сестри), а ми зрозуміли, що ви хлоп і є в Гамериці, то нащо така конспірація? ;) Може бисте щось вповіли толкового про тоту Гамерику? На щось би нам вочи відкрили? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    по перше вельми шановне шляхетське паньство . а вас нікого особисто не чіпаю( з яких міркувань Ви самі знаєте) , по друге про ту Вашу ГАМЕРИКУ , знаю стільки скільки і про ПАПУА НОВУ ГВІНЕЮ тільки з ЗМІ. Хотіла поїхати в гості в Америку але в посольстві в Київі мені задали питання наскільки я патріотка своєї країни, напевно моя відповідь їм не сподобалася і мені відмовили. СЛАВА ПОТРІОТАМ УКРАЇНИ!
     
  19. Gron

    Gron тафгай

    А ту хєрь, що фоткають новобрачні, з Ніагари, вам теж охвіцер з посольства скинув на ваш фотік/телефон?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Олю, я чомусь впевнений, що це все-таки пані. Але чомусь воює зі всима і зі всім. Настроєна проти всього світу. Не тільки проти Америки. Чому? That is the question... Щось мені здається, по Фрейду... Якісь нелади саме з коханням.;) Ніхто не може добре вкохати...
     
а де твій аватар? :)